Cestovanie slobodných mamičiek

mina0202
8. apr 2022

Ahojte chcela by som sa opýtať že ako slobodne mamičky ktoré ste cestovali napríklad do kanady alebo anglicka bez známosti aké problémy ste mali a čím ste si prešli ( info pre znamu)

oli18
9. apr 2022

Ved nasadli do lietadla, ako vsetci cestujuci a odviezli sa do Kanady, alebo Anglicka. 🙉

matkahelka
9. apr 2022

@mina0202 to co je za otazku? znama sadne do lietadla a vystupi v anglicku alebo kanade. ani na letisku, ani v lietadle, ani v cielovej destinacii na letisku sa mna nikdy nikto nepytal.a to mam toho nalietane dost.

sissy27
9. apr 2022

@mina0202 akože aké problémy by sme mali mať? Treba si zistiť, aké dokumenty a podmienky na vstup potrebuješ spĺňať ty aj dieťa, zariadiť si ich a žiadne problémy nebudú.
Niekde treba víza, ESTA kartu, súhlas druhého rodiča s vycestovaním maloletého dieťaťa, niekde stačí pas…

miadi
14. apr 2022

Nie som slobodna ale teda cestujen aj bez mm a vo Viedni vzdy pytaju na letisku suhlas otca ze dieta moze cestovat paradoxne to pytaju ked letime domov co je odveci .. ale vacsinou to ani necitaju., mavala som notarsky overene.. potom Uz len papierik doma mm pisal.. zbytocne ist k notarovi.