Dieťa, práca a stíhanie školy

sueen
11. feb 2018

ahojte som slob. mamička mam 3 r syna chodi do skolky ja pracujem a tu je ten problem som vyučena kucharka + nadstavba s maturitou ,, lubila sm varit aj som robila kucharku no to bola casom cista katastrofa ta praca sa mi sprotivila nasla som si inu robotu vo fabrike problem je v tom ze nechcem skoncit vo fabrike chcem robit nieco ine nieco co ma bude bavit a naplnať napr praca s ludmi detmi napr vychovavatelstvo v materskej skole alebo druzine skolu na to sidce nemam ale uvazujem ze si spravim externe skudium mzslite ze mi staci vystudovat odbors tymto zameranim s maturitou alebo nejake Bc ? da sa to zvladnut popri praci a dietati ? dakujem

radkamikic
11. feb 2018

Vsetlo sa da ked sa chce.😉...podmienky studia sa daju najst na strankach skol to je najmensi problem..ja som zacala studovat na vs ked mladsia vtedy 2.5 rocna sla do skolky a ja do roboty....skoncila som v 40 mgr. Studium....bolo to naroce obdobie som slobodna statsia dcera mala hroznu pubertu...ale vydrzala som to a stihla som iac ako teraz ked chodim len do roboty..

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelinka2009
11. feb 2018

ja ti moc neporadim, ale chcem vyzdvihnut tuto temu a napisat ti @sueen ako ta obdivujem a velmi ti drzim palce... Prvaco sa nestazuje, nelutuje,neprosi o nic.. Chyt opraty svojho zivota pevne a uz ich nepusti!!! Velmi velmi ti drzim palce a dakujemza sprijemnenie dna... Cest vsetkym uzasnym a samostatnymzenam

sueen
autor
11. feb 2018

@nelinka2009 tak samozrejme ze sem tam sa postazujem ale co mi to pomoze ,, raz mi moja dobra kamoska povedala aby som nerobila kroky späť tak od tedy sa toho drzim,, ano mam co robit aby som to financne zvladla ,, ale pre deti sa to oplati sidce ak zacnem zo skolou budem s malim este menej ako som ale tie 2 r, nejak zvladneme a potom bude dufam uz len dobre ,, nic nelutujem v mojom zivote proste vtedy som to tak chcela tak som to tak urobila to ze to nevyslo nuz co uz stava sa pre mna je dolezite aby moje dieta bolo zabezpecene a hlavne zdrace 🙂

nelinka2009
11. feb 2018

@sueen ako nedovolim si ani tykat... Naozaj klobuk dole pred Vami... Kiez by malo Slovensko takychto zien viac... Ak raz budete kandidovat, dajte mi vediet... Idem do toho s Vami... A chyby robi kazdy... Treba sa z nich poucit a ist v pred... Prajem Vam vsetko dobre a malickemu tiez...

sueen
autor
11. feb 2018

@nelinka2009 ste zlata kludne mi mozete aj tykat mam 26r, a verte ze ze mi je takto lepsie ,, co bolo bolo zivot ide dalej 🙂

nelinka2009
11. feb 2018

@sueen jaaajjj bodaj by vsetky zeny vo Vasom veku, a niektore aj v tom starsom, mali aj Vas rozum
..

juliet86
11. feb 2018

@sueen neviem odkial si.... nemohla by si sa stat lektorkou mudreho hrania??pozri si mudrehranie.sk a ako asistent ucitela mozes robit v ms aj bez pedagogickeho vzdelania. Pozri si moznosti strednych a vs skol v okoli. Za 2-3roky to mozes mat vo vrecku ;) a super ze vies kucharcit remeslo ma zlate dno. Mozno mozes bejbisitovat ci ine veci skusit napr airbnb.com ci uber dovtedy ako privyrobenie....
Tiez ako na zlepsenie vzdelania pri praci s malymi detmi ti odporucam napr kurzy bejbi masazi. Kurz prvej pomoci dalej montessori kurzy napr u evy starkovej. Tiez privyrabat si vies ako asistent fyzicky ci psychicky postihnuteho obcana. Kontaktuj najblizsie dss alebo chranenu dielnu. Good luck