Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Existuju tu aj slobodní oteckovia, ktorí sami vychovávajú deti a starajú sa o ne?

dontgiveup
18. okt 2014

Existuju tu aj slobodný oteckovia, ktorí sami vychovávajú a starajú sa o deti?

samasa
18. okt 2014

viem o dvoch...a zvládajú super 🙂

briketa
18. okt 2014

moj svokor vychoval mojho muza 🙂

bonaqa2013
18. okt 2014

Moja dcéra je prváčka a sedí s chlapčekom menom Samko. Nemá mamu, mama si našla iného aj odišla s ním preč. Na syna si ani nespomenie, odmieta platiť. Do školy ho vodí otec, po škole chodí pre neho starká. Je to pekné dieťa, čisto oblečené, slušné....
druhý prípad čo poznám je veľmi smutný, stal sa jednému mojmu známemu. Dieťatko - chlapec ostal ochrnutý - DMO, mamička to nezvládla a od nich odišla. Ocinko zostal sám a staral sa o syna, pomáhali mu jeho rodičia. Nemal ani auto, chodili autobusom. asi pred 3 rokmi chlapček zomrel, mal približne 8 rokov.
Ešte moj kolega sa staral o 2 synov, po 10 ročnom manž. manželka od neho odišla, našla si iného ostala s ním tehu. Chlapci boli pridelení matke, ale na súde vypovedali, že ju majú radi, ale jeho sa boja. Prisúdili ich otcovi. Chalani sú už dospelí, jeden skončil VŠ, druhý je kuchár.

tuctovy_chlap
18. okt 2014

i ja som si sám vychoval deti od istého veku (asi nie je najpresnejšie "od rozvodu", pretože už pred ním som bol tatamama 🙂)

oladuna
18. okt 2014

Co sa to deje s tymi zenami v dnesnej dobe ze su to ony ktore odchadzaju od rodiny a od svojich deti? Dnesna spolocnost je v katastrofalmon stave.moj muz je z nigerie a tam musim zaklopat lebo u nich sa kladie obrovsky vyraz na pojem rodina.vsetci si pomahaju, niekedy aj financne a hlavne drzia spolu a manzelsva sa tak nerozpadavaju ako v europe kde je skoro kazdy druhy rozvedeny alebo v dalsom manzelstve.afrika moze byt pozadu ale SORRY, v tomto zmysle urcite napreduju ako by mali.

david1991
19. okt 2014

Ja sa staram sam 🙂

jalito
23. okt 2014

Ja si skor myslím, že u žien je problém v rozkroku. Jeho volanie neprehluší nič...

maylu
30. okt 2014

Ahojte aj ja som otec a mama v jednej osobe .Po rozvode sa staram o tri deti momentalne vo veku 16,14 a 13 rokov a to som uz päť rokov rozvedeny neni na tom nic divne lebo ked mi na nich zalezi tak to je samozrejmost.

zebaluba
9. nov 2014

Ja byvam zo svojou 6r. dcerkou sám. Minulé vianoce som sa rozisiel s priatelkou po 9 rokoch, už toho bolo až privela a nestačím sa čudovať čo sa ešte dozvedám postupne... Brava si ju občas ked má čas alebo náladu. Dnes je svet iný, ženy chcú všetko na podnose a nič iné ako 1000 selfie fotiek na roznych zoznamkách kde sú hlavne ich ženské prednosti vytrčené nevidím. Radšej budem s malou sám ako mať hviezdu v dome čo iné ako zrkadlo a mobil v ruke nevie...

jatamido
9. nov 2014

...áno,môj kamarát...stará sa o dvoch chlapcov 5r. a 10r a je naozaj super otec 🙂 ....jeho už ex si našla frajera a odišla do Nemecka a chlapci ju nezaujímajú ☹

robino8888
10. nov 2014

Je nás určite viac, ktorí sami vychovávame detičky 😉 😀

jennky13
10. nov 2014

takze mili muzi : mozme vam len vzdat nase uznanie, ze je vo vas tolko zodpovednosti a tolko empatie, ze dobro vasich deti je pre vas viac ako vlastne uspokojenie a vlastny stastny zivot. Nie je vas vela .....ale aj tak je super, ze ste a verim, ze vam to raz vase deti niekolkonasobne vratia ....myslim, ze vase deti raz budu na vas hrde ( ked to budu vediet pomenovat )

patricia2120
5. jan 2015

Ach čo by som dala za to , keby môj rozvod by bol o tom, že si manžel našiel inú. Ja poznám len jedného otecka ktorý sa sám stará o 2 krásne detičky lebo im mamička zomrela :(

palo012
22. jan 2015

Aj ja sa staram o 13 rocnu dcerku i ked neni moja ale ju vychovavam od jej 3 rokou a vychovavam ju ako svoju bohuzial priatelka my zomrela pred skoro rokom,a teraz sa este natahujem zo sudom'jej otec ju nechce ani priatelkina mama a ani by som ju nedal je to moja.

gutre00
29. apr 2015

ties som otec sam z detmi mam stiri malicke a staram sa sam je to nieco super starat sa o nadherne

dany1967
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katim
28. júl 2015

Chlapci klobuk dole, chcela by som veru vediet, či by sa ten moj nevernik vedel o deti tak postarat,ale očividně je lahsie odist och to je morálka 😕

carmenbb
11. okt 2015

Skvelé...klobúk dole všetkým oteckom,ktorí sa sami starajú o detičky,pretože sama viem aké to je...Nerozumiem takým matkám...

porky1978
14. dec 2015

-- A N O --- EXISTUJU 🙂 ;) aj SLOBODNI - OTECKO a 2 DETI ( Kristian 5r.. a Nicolas 3r ) ..... 🙂 aj sa starame jeden o druheho 🙂 ako len mozeme :(

martina27777
14. dec 2015
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

je pekne vidiet, ze aj chlapi sa dokazu starat o deti 🙂

ceresnovci
14. dec 2015

Niesom sice sam, ale zato na MD s nasou 1 r dcerou 🙂

lenka311
18. dec 2015

Poznám len jedného muža ktorý sa stará skutočne o dieťa a to môjho bratranca... Toho bývalá je alkoholička po opakovaných neúspešných protialkoholických liečeniach. Keďže mama pila aj počas tehotenstva, malá berie Flavobion... Teraz je druháčka, trošku pomalšia, strašne túlivá... Tento muž by si zaslúžil titul otec roka!!!!!
Väčšina mužov si však myslí, že alimenty ženám plne stačia /na v ich hlave na luxusný život/ a že dieťa je vec, ktoré môže používať a nie človek - taký je totiž môj ex... /chorá,nechorá, chce, nechce.... pokiaľ nemám potvrdenie od lekára tak si ju vezme /cestuje každý týždeň 240km!!!! a má 5 rokov!!!!/ a ak mám udáva ma na políciu /bez overenia u lekárky/! takže musím doniesť OČR tam.../ 😖 😖 😖 😖

amistad
8. jan 2016

Som rada, že som našla tieto odpovede. Som slobodná a bezdetná žena. Deti nemôžem mať zo zdravotných dôvodov. Neviem, či sú prihlásené na týchto stránkach aj takéto ženy. Verím, že existujú muži, ktorí sa sami starajú s láskou o svoje deti. Príspevky od týchto oteckov to dokazujú. Rada by som spoznala milého muža, ktorý sa stará o dieťa alebo deti a má záujem zoznámiť sa. Neviem však, či sú nejaké vhodné webové stránky alebo možnosti zoznámenia sa v tomto prípade. Ak by ste prosím o niečom vedeli, budem rada, ak mi napíšete.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli