Je tu mamina z Nových Zámkov, ktorá je sama?

nikkky
20. apr 2014

Plánujem sa presťahovať a mám strach, keďže v NZ nikoho nepoznám, neviem ako tam je s robotou s nájmamy bytov atď Alebo kedy tu bola mamina, ktorá sa sťahovala do NZ. Každé povzbudenie a dobrá rada ma poteší 🙂
Ďakujem

dagina55
21. apr 2014

Nemusis sa bat, Zamky su pekne mesto aj ked nie moc velike.... Ja som tam byvala skoro 30 rokov... S robotou je to tam ako skoro vsade... Zalezi od profesie aku vykonavas ale da sa tam najst robota hlavne ked mas prax ale aj bez nej... Zije tam zopar madarov co vobec nevedia po slovensky ale to su skor starsi ludia, takze toho sa bat nemusis... Je tam vela zelene a hlavne vela verejnych ihrisk na ktore mozu chodit deti a nemusis sa o ne bat... Dufam ze ti to aspon trosku pomohlo a bude sa ti tam dobre byvat...

evajanotkova
23. sep 2014

Ahoj 🙂 Neboj sa zvladneš to 😉 Ja som rodačka s BA a do NZ som sa prisťahovala pred 2,5 rokom.Najprv to bol pre mna veľký šok predsa len blava je uplne iné mesto,iný životný štýl ale tým že som bola tehotná a za par mesiacov sa mi narodila dcérka tak som mala kopec inej práce aj ked rodina veľmi chýbala ☹ Dnes som si už zvykla na toto mesto, pre malu je tu kopec ihrísk aj ludia su o.k.Len s tou prácou to tu bude trošku problematické po materskej.Už si presťahovaná?Ak budeš chcieť kľudne napíš správu a možme poklebetiť 😀 pa pa