Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kto pomôže mamičke s tromi deťmi?

trampota
21. sep 2012

najdu sa tu dobre mamicky ktore pomozu?

mima4
21. sep 2012

@trampota a v com spociva ta pomoc?

koniarova
21. sep 2012

@trampota No neviem, registrovaná si čerstvo, nič moc si o sebe nenapísala, neznie mi to moc dôveryhodne. 😒

luba525
21. sep 2012

dobrý den všetkým ludom ktorý su ochotný pomoct.hladám pomoc pre mladu mamičku18 rokou,ocitla sa v situácii s dietatom a sama,momentálne je v zložitej situcii a nemože si dovolit oblečenie dokonca ani poriadny kočík pre svoju malu dcérku,ak sa nájde niekto kto by bol ochotný darovat jej dáke oblečenie ,poprípade všetko čoho sa chce zbavit po svojom dietatku,bude vám velmi vdačná.je to skutočne nenáročné mladé dievča a verím že taktieš jedného dna pomože niekomu inému v podobnej situácii.dakujem v jej mene

emily_666
21. sep 2012

@luba525 a to ako píšeš o @trampota ?

linddi
21. sep 2012

jáj 😠

luba525
21. sep 2012

nie to je jedna známa,ktorej by som takto chcela pomoct,pretože sama nemá možnost písat sem 🙂

sabina1975
21. sep 2012

ja len nechapem nadpis ked je to mamicka s dcerkou a hore je ze s tromi detmi ?!?

liz_lemon
21. sep 2012

@sabina1975 ved tuto temu zacala nejaka ina baba, a tato sa len pridala do temy

trampota
autor
21. sep 2012

@liz_lemon asi bola a j tato tema zbitocna

katy1979
21. sep 2012

@trampota zbytocna je. Lebo ak nieco chcem tak napisem aj o co ide. A preco naco kvoli comu. Zatial sme sa nedozvedeli komu treba pomoct a ako

sendy182
21. sep 2012

zase sa tu niekto nudí určitá osôbka z Trnavy a Pezinka

s0nicka
21. sep 2012

Verím že veľa z nás by rado pomohlo, ale ako hovorili dievčatá predo mnou, nič o tebe nevieme, opíš aspoň svoju situáciu, povedz čo potrebuješ atď. Nedá sa napísať len "pomôžte" keď nikto neviem čo a ako.

157misicka
22. sep 2012

@trampota ja som z TT nemam problem pomoct no toto sa mi zda nejake divne, odkial vies o tejto stranke?a ako to ze hned ziadas pomoc?nemas fotku, realny kontakt na seba..baby ja by som sa nad pomocou zamyslela..nakolko je tu v poslednej dobe kopa vymyslenych nickov a vacsina je nahodne z TT 😲

sisaha
22. sep 2012

@trampota piatok vecer a zase nuda? v pase cakas jedno dieta, pomoc ziadas pre tri deti.... 😠

trampota
autor
22. sep 2012

@sisaha ja teraz cakam tretie

sisaha
22. sep 2012

@trampota ok, tak napis nieco o sebe, nieco o partnerovi, nieco o starsich detoch, rodinnom zázemí..

emily_666
22. sep 2012

@trampota
nechcela som to tu písať, ale nedá mi to:
keď už čakáš tretie dieťa, isto nepotrebuješ novú španielsku deku, čo mám v ponuke v svojom bazáriku. Ja nemám problém pomôcť ľuďom, ale toto tu s tebou mi celé nesedí.

irriss
22. sep 2012

@sisaha
Osobne si mysllim, ze uz nemusi psat nic... ☹

p.s. Pokud se jen zle vyjadrila..mela by zacit UPLNE od pocatku....pokracovani myslim by nemelo cenu..skoda..😉
To byla rada pro @trampota ...to nebylo proti...😉

157misicka
22. sep 2012

@irriss baby nema to vyznam je to hovadina pisala mi aj ip som jej do fotoblogu napisala ze som z TT a donesem jej osobne veci..no ma s osobnym stretnutim ocividne problem..zrazu ani neni z TT a ani nemoze dat adresu takze..asi nic nepotrebuje 🙂

emily_666
22. sep 2012

@157misicka toto nikdy nepochopím, to sa tak niekto nudí, že vypisuje hovadiny? A potom pride jedna, čo naozaj by pomoc potrebovala, a pošleme ju hneď do ... 😢

s0nicka
22. sep 2012

Žienky kašlite na to, ak by niekto ozaj niečo potreboval tak sa chopí každej slamky a hneď píše adresu a kontakt na seba.

trampota
autor
22. sep 2012

mam dve deti tretie na ceste . muz je poriadna svina. nemame nic prisli sme o d. tom. hraval automat tak pre...... aj dom . nastastie si ma rodia zaobrali domov no nemaju mi ako pomoc ked mam este 6 surodencou -.toutou cestou by som sa chcela obratit na dobre duse ktore maju nepotrebne veci ktore nepotrebuju. ak sa take dobre duse najdu tak mi napiste dakujem.babetkovske veci mam este po mojich dvoch detoch

trampota
autor
22. sep 2012

@irriss trosku nisie som sa vyjad

dominika241
22. sep 2012

urcite jej neverte tato pani ma asi pozna ked dava moju adresu.ako to vsetko moye vediet? prv je s tt potom neni. nechapem tomuto uz. kdo sa nudi az tak ze dava sem moju adresu.

dominika241
22. sep 2012
irriss
22. sep 2012

@dominika241
Kde je tvoje adresa?
Pokud sem nekdo dal neopravnene Tvoji adresu, pozadej okamzite o vymazani admina 😉
😠 😠 😠

157misicka
22. sep 2012

cozee????vsak toto je uz aj na policiu neni?

slavka034
22. sep 2012

@trampota takže ak nepotrebuješ "bábätkovské" vecičky ...tak potom ako a s čím Ti treba pomôcť?

janocka
22. sep 2012

@trampota pozri si bazar - je tam vela veci na darovanie https://www.modrykonik.sk/bazar/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli