Manžel v zahraničí a ja s dieťaťom doma

kaporka
18. sep 2018

Ahojte baby mate niekto podobnu situaciu? Ze manzel musel ist do zahranicia pracovat kvolk financnej situacii a vy ste s dietatom doma? Podotýkam s malým do 1 roka... ak hej ako to zvládate?? Ja asi vobec citim sa hrozne

kaporka
autor
21. sep 2018

@zuzanapjat hej po mesiaci a pol az dvoch na tyzden a ak bude za oceanom tak aj pol roka nie ... no vaha aj on ci to zobrat uvidime ale baby dakujem vidim ze to zvladate ale i tak mam obavy

janka0808
21. sep 2018

@kaporka pozri, aj my sme si všetkým možným prešli, tiez bolo raz tak, raz tak, ale, bolo to po našej vzájomnej dohode, nie, že on sa zobral a išiel, tiez mi nebolo všetko jedno ako tebe, tiez som hukala do vankúša a preklinala ho, ale, vsetko sa to dá zvládnuť. Ty sa bojíš lebo si to nevieš predstaviť, nakoniec si možno tvoj všetko rozmysli a ostane doma 🙂 bud kludna 🙂

zuzanapjat
22. sep 2018

@kaporka to je dosť a budeš to mať ťažké. Nie preto, žeby si nezvládala výchovu a starostlivosť, ale pre citové odlúčenie. Každopádne dá sa zvyknúť. Niekedy som mala takú úzkosť aj keď prišiel domov, že idú rýchlo dni, alebo ten posledný deň keď odchádzal. Ale to tu každá žena čo má vonku muža pozná. Situáciu máte takú ako je...... je to tiež vzťahová skúška a treba sa snažiť to vydržať. Hlavne aktivity pre teba a malé..... detské centrá, kamarátky, hobby nejaké popri dieťatku....

shaniatobi
9. okt 2018

@kaporka ahoj ja mám taký istý problém ako ty

srnkaknm1
17. dec 2019

@kaporka to je aj tá naša depresia a strach treba si nájsť niečo čo odpúta myseľ v tomto obdoby je to aj normálne a keď je teplo vonku ti bude lepšie budete viac medzi ľuďmi a bude väčšie dieťa zas bude lepšie. Poznám to manžel robí na turnusi už dlho myslím 6 rokov a malý má 3 musela som zvládať všetko sama okolo malého keď sme prišli z pôrodnice o dva dni išiel preč nemala som ani čas sa aklimatizovať akokoľvek doma ako rodina trpela som až som skončila na antidepresivach po roku nakoľko som aj do práce nastúpila keď mal malý 10 mesiacov ale už je to lepšie keď je teraz veľký a lepšie začal spávať už je to ok treba na všetko len čas uvidíš zvykneš si naozaj

mokusa7
17. dec 2019

Ahoj, ja som tak bola 1,5 roka sama s malou. Manžel odišiel, keď mala 1,5roka. Bola som sama so psom a malou. Svokrovci prišli 2 krát pozrieť MALÚ a to bolo všetko. Bola to skúsenosť, hra nervov. Kto to neprežije nevie posúdiť.