Nový vzťah rozvedenej mamičky

margotka33
30. júl 2011

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť a zároveň by som uvítala nejaké rady, resp. vaše príbehy.
Som rozvedená 1,5 roka a mám jedno dieťa ešte maličké 3ročné. Vždy som túžila po šťastnej rodinke a robila som všetko pre to aby to tak bolo.. Žiaľ nevyšlo to... Môj manžel si ešte počas môjho tehu našiel v práci milenku, hoc ju zapieral a nechcel priznať a nikdy predomnou nepriznal, tvoria par dodnes... Po rozvode som sa ctila osmalo a začala som po večeroch navštevovať pokec...nemala som cieľ sa s niekym stretnúť, skôr pokecať, ale predsa len niekde v kútiku duše som si myslela, že by som tam mohla na niekoho natrafiť... hlúpa predstava..🙂, nádej zomiera posledná... 😎 a tak som sa každý večer vrhala ku pc, ked uz dietako spalo a pisala si s xy ludmi ktorých som slektovala, lebo pisanie s nimi mi nedavalo pocit uspokojenia.. Az raz som natrafila na príjmneho, sympatickeho chlapa...🙂 Najprv sme si pisali iba tak nezavezne, nahodou sme sa tam obcas stretli, potom sme pokec vystriedali za skype a pisali kazdy vecer, telefonovali... on bol v zahraničí.. Prebrali sme všetko. blížil sa den ked sa mal vrátit na Sk, hrozne som sa na neho tesila, prisiel na tyzden stretli sme sa 3 krat... potom sa vratil spat do zahranicia a nasa komunikacia ochladla.. Poslal iba smsku, ze ho to hrozne mrzí, ale ze si nevie predstavit, ze by sa mal prestahovat ku mne, niekde na dedinu.. nezijem v ziadnom zapadakove a mam novy domcek..proste, ze by sa mal iba tak nastahovat, bez nejakeho pricinenia do mojho domu... raz.. Tak som povedala, ok... sme dospeli ja nikoho do vztahu nutit nebudem, hoc mi neskutocne chýbal... Obaja sme zabezpecený a pracujeme... toto sa odohralo na jesen.. Na vianoce prisiel zas na SK a ozval sa, pozval ma na cafe, chcel so mnou stravit den, prípadne nejaky cas na horách.. odmietla som a ani sme sa nestretli... Po vianociach odišiel zas do zahranicia.. Obcas sme si poslali smsku, alebo par sprav cez skype... Na jar sa vratil na SK, minimalne na rok, tak sa ozval... Obcas sme zasli na cafe, nejaku vystavu, prisiel vzdy tak raz za mesiac... Ked som sa ho medzi casom spytala, ci je to na vztah, alebo co chce, tak povedal, ze nevie, ze byvame od seba hodinu cesty autom... ja tomu vsetkemu rozumiem.. jedine comu nerozumiem je jeho spravanie...☹ Mne je s nim prijemne, on to vie. Lenze ked sa tak zamyslím, tak on mi za cely ten cas nepovedal nic pekne, osobne..posledne dva razy ked sme sa stretli, tak sme sa bozkavali a posledny krat sme to dotiahli do konca... 😉 Lenze odvtedy ja zas mesiac, on bol odvtedy na dovolenke, poslal par sms a ked sa vratil, tak sa ozval a postazoval sa mi, ze mu tam chybala partnerka.. Ten komentar sa ma dotkol, ale nepovedla som na to nic..Tento vikend sme sa mali stretnut, ale musi pracovat, lebo dlho mal dlhu dovolenku.. co chapem...Este pred stretkom som sa ho spytala ci chce vztah alebo sex, alebo vztah bez zavazkov.. Povedal, ze chce vztah a vobec mu nevadí, ak sa nebudeme milovat, aj ked po tom tuzi..
Jedine co chcem ja je najst normalneho chlapa, ktoremu mozem verit, a ktory bude lubit mna a moje dieta a ja budem lubit jeho... Ked to tu vypysujem tak sa citim ako sibnuta tinedzerka... 😢 Ten chlap je par rockov rozvedeny a ja rozmýslam.. Mozno mu vyhovuje zivot aky vedie, je v podstate slobodny a asi je tazke ist do nejakeho vztahu, kde maju platit nejake pravidla + male dieta... mozno ma dalsie 4 ,,kamosky,, ako som ja a ide prave tam, kde mu to najviac vyhovuje, hovorím si keby mu na mne zalezalo, tak zdvihne telefon a zavola, nebude vypisovat len smsky.. ja naozaj neviem.... Fakt je, ze som ho este nezoznamila so svojim dietakom, hoc sa pozname uz skoro rok, ale ja nemam odvahu tahat diata na nejaky vylet a potom sa ujo mesiac nozve.. V podtate o nom nik nevie iba moja kamoska..
Rozvedene baby, kde ste nasli svojich terajsích partnerov s ktorými ste stastne? ja neviem, kde ho stretnem, lebo chodím do práce, potom letím za malou a venujem sa jej na 100 %, popri tom este ine starosti a povinnosti, tak isto nechodím s kamoskami po kaviarnach a diskotekach.. Na dovolenku nemam ist s kym..V podstate som iba doma , v praci a na cafe chodím iba s nim, ak sa ukaze raz za mesiac.. 🙂 Inak nemam zaujem sa stretavat s nejakymi pochybnymi pánmi s pokecu a podobnych stranok.. Napiste mi co si o tom myslíte... Mozno mam velke ocakavania a cakam, ze on bude ten pravy a on to citi, preto je taky spomaleny, lebo tlacim na pílu.. Alebo to bude uplne inak...

margotka33
autor
18. nov 2011

@lili_mia uz mu nepis.. kasli na neho...

lili_mia
19. nov 2011

@margotka33 nie nepíšem 🙂 zrušila som profil na zoznamke, kde sme boli priatelia, vymazala jeho číslo z mobilu, len som si niektoré kamošky, ktoré reálne poznám, šupla na iný nik a tam mám nulový profil bez fotky .. a ty si žiješ ako? resp napíš ip, ak nechceš rozoberať verejne

penelope81
21. jan 2012

ahoj tak ja sa chcem spytat na nazor citam tu vselijake pribehy no odpoved na svoju otazku bohuzial neviem najst odpoved.iba sa strucne spytam pokial vam dotycny vyvolava den co den,ked sa da dohodneme stretko,ked vie ze kde sa prave nachadzam a pride len aby ma videl.povedal ze mi ze ma ma rad a citi sa somnou dobre inac by toto nerobil...podotykam aj ked nie je uplne slobodny ...zije si tak...vlastne nie je natolko obmedzovany ako ja.no stale nemam jasno v tom ci sa toto da nazvat dakym vztahom alebo ci je to na spravnej ceste aby z toho vztah bol.ja ho mam velmi rada a on to vie no na druhej strane ked sem tam co sa mi malokedy podari sa s nim o tychto veciach hovorit mi povedal ze sa boji noveho vztahu a ze moje dieta by vzdy pozeral tak ze nie je jeho nema proti nemu nic zevraj je zlate ale nevie ci by ho dokazal mat tak rad a dalsia vec on tiez ma svoje a ze by sa mu tazko opustalo svoje dieta a vychovavalo moje...co viem aj pochopit.len naozaj neviem ci to ma vyznam ci to potrebuje cas ci to mam ukoncit aby som sa zase nesklamala.budem rada ak mi napisete svoje nazory 🙂 😉

turkija
21. jan 2012

@penelope81 toto je len môj názor, ale podľa mňa sa tu o nejakom vzťahu nedá hovoriť. On mi pripadá ako nejaký nezrelý puberťak. O čo mu vlastne ide? Neviem k čomu by som to prirovnala, snaď k šatám vo výklade. Takéto šaty nepotrebujem, ale na figurine sa mi páčia. Takže cestou z práce sa stále zastavím a pozriem sa na ne aké sú pekné , ale nemienim si ich kúpiť, lebo ich nepotrebujem, ale páčia sa mi. Prosím ťa, nezamestnávaj si svoju hlavičku s niekým, kto je ženatý, má dieťa, manželku a možno aj psa 😀 . Najprv som si myslela, že Ťa chce ako bokovku.Ale zrejme ani to nie. Určite si nájdeš partnera, ktorý bude mať rád Teba a aj tvoju dcérku.Len sa veľmi neponáhľaj.Lebo život nie je veľký problém si zbabrať. Len potom ho dať do poriadku,tak to sa už treba poriadne zapotiť. 😉

lili_mia
21. jan 2012

@penelope81 ja som zažila podobné ... lenže obaja slobodní a bez záväzkov, len chodil za mnou, obšmietal sa okolo mňa, niekoľkokrát som sa ho spýtala, že čo chce odo mňa, on že nič, neriešila som .. ale ked zistil, že mám priateľa, tak sa na mňa vyziapal, že som, slušne povedané dievka, jeho zvádzam svojim rečičkami, úsmevmi a pritom sa váľam s iným ... dá sa ísť na vzťah pomaly, ale druhá strana musí vedieť o tom záujme a nie takto, pýtam sa čo chce odo mňa a on že nič, ani sme nikde spolu neboli a on do mňa, že som ho zvádzala 😀 😀 😀 no vtedy som pochopila, že prečo znásilňovači vravia na svoju obhajobu, šak ona má zvádzala, proste choré myslenie ... nerieš toho chlapa, ked príde, porozprávaj, ale ani mu nedávaj nádej, ani ty sama si nemaľuj ružovú budúcnosť s týmto chlapom.. možno to iba skúša, kým sa ty odhodláš a potom ty budeš tá zlá, čo ho zviedla .. som čítala, že za rande sa považuje iba také stretnutie, na ktoré pozve chlap bez toho aby mu žena nejak slovne pomáhala, na tom rande budú sami bez niekoho tretieho a ak sa to stane minimálne 3x, tak si žena môže začať myslieť, že má muž o ňu záujem

penelope81
21. jan 2012

@turkija velmi zaujimave prirovnanie a mozno mas aj pravdu..len problem je v tom ze ho mam nesmierne rada a tazko sa mi veri tomu ze sa somnou iba zahrava...je v tom strasne vela veci ktore moc nechcem pisat ale vela pre mna ten clovek spravil stoji pri mne aj v tom najhorsom..len sa boji toho vztahu noveho..on povedal nic dopredu neplanuje stretavat sa mozme a uvidi sa cas ukaze..vsak jasne ani jeden vztah nefunguje zo dna na den musi sa ten vztah nejak zpevnit aby to bolo nieco vaznejsie nakolko ja moc nemozem tak sa prisposobuje on a musim povedat ze na 95% sa aj prisposobi....a prave preto tomuto celemu nerozumiem.

turkija
21. jan 2012

@penelope81 ja som dosť často uvažovala nad vetou:"rozbila im manželstvo". Lebo som presvedčená, že pokiaľ v manželstve, alebo povedzme v peknom a dobrom vzťahu funguje všetko ako má byť, tak také manželstvo nemá možnosť nikto rozbiť. Ale , keď je v manželstve už nejaká prsklina, stačí len malé ťuknutie a vzťah sa rozsýpe. Tak asi aj v tvojom prípade. Možno ten tvoj priataeľ má tak veľké srdce, že lásky má dosť aj pre dve partnérky, alebo jednoducho vie, že potrebuješ pomoc, tak čiste z ľudského hľadiska ti chce jednoducho pomôcť, ale pri tom sa nechce viazať. Alebo má partnérku , síce ju nemá rád,ale kvôli dcérke a svojmu pohodliu nechce nič meniť, ale pritom sa zahľadel do teba, je mu s tebou dobre, je rád, že jeho pomoc potrebuješ a on to možno myslí ako dobrý kamarát. Sú také priateľstvá, ktoré pretrvávajú roky. Ale neviem, či to môže fungovať medzi mužom a ženou. Pretože pri takom priteľstve, ty si nikdy nenájdeš partnera. Jednoducho on ťa bude držať v šachu. Stále ti dá nádej a tebe sa žije trochu ľahšie, lebo stále sa na niekoho tešiš, čakáš na telefón, rada prijímaš jeho lichôtky .... a ktorá žena nemá rada, keď jej niekto lichotí? Každá. A to je jedno, mladá, stará, slobodná, vydatá , rozvedená 😀 Zatiaľ to nechaj v takej rovine priateľstva. Čas ukáže. Lebo ten náš život je ako kniha. Ideme pekne riadok po riadku. Koľkokrát si myslíme, prečo sme to vtedy tak urobili a nie tak? Jednoducho preto, lebo vtedy sme si mysleli, že to bolo správne. Lenže v láske ťažko zistiť kedy je čo správne. Takže dávaj si pozor, menej mu hovor a viac ho počúvaj, možno sa niekedy aj preriekne 😀

sisaha
21. jan 2012

@penelope81 on si ta nechava ako zadne vratka..ak mu nevyjde vztah s partnerkou, s ktorou mozno prave teraz preziva nejaku krizu, tak pojde za tebou. aby ti vsak nedaval privelke nadeje, ak by sa to s jeho partnerkou dalo do poriadku rozprava take veci, ze nevie, ci bude mat rad tvoje dieta. Tato veta je cisty alibizmus. Zrely chlap nerobi rozdiel medzi mojimi a tvojimi detmi, ale hlada cestu ako byt spolu stastní.. Preto moj nazor je ten, ze sa s tebou iba zahrava..ja by som takemu chlapovi viac ako kamaratstvo ani neponukala..

penelope81
21. jan 2012

diky baby som rada ze ste napisali svoje nazory...zajtra by som na iste veci mala dostat odpoved od neho...uvidim ako sa zachova a co povie...nechcem sa hrnut a do neisteho vztahu a bohuzial ako to tu bolo spomenute nikdy nevieme ze to co spravime je naozaj spravne.prave preto som sa obratila aj na vase nazory.ktore sice ma nepotesili ale su asi pravdive lebo vela krat pravda boli a tazko si ju pripustame.tak uvidim ako to dopadne zajtra.a dalsia vec ked je clovek v takejto situacii vidi iba to co vidiet chce alebo jednoducho si nevie rady a potom sa obrati na ostatnych tí co vtom nie su vidia veci jasnejsie... 😉

sisaha
21. jan 2012

@penelope81 urcite maj oci a usi otvorene a pocuvaj svoj rozum. Citim z tvojich riadkov, ze hladas lasku a porozumenie, no radsej hladat dlhsie, ako byt sklamana. Ak má mať vzťah úspech, každý musí mať vyriešenú svoju minulosť a on asi nemá. preto bud opatrna, aj ked si mu mozno za nieco zaviazana..

katy318
22. jan 2012

Ahoj mamicky, oteckovia,
ak by ste mali zaujem podelit sa so mnou o skusenostiach v rozvodom konani a o uprave prav voci detom (a o úlohe kolizneho opatrovnika), posielam Vam link na moj anonymny dotaznik.
Píšem diplomovú prácu, v ktorej sa zaujímam o názory ľudí, ktorí prešli rozvodovým konaním a riešili aj úpravu práv a povinností k ich deťom.
Anonymny dotazník - Úloha sociálneho pracovníka v rozvodovom konaní, je zamerany na skusenosti a nazory na rozvodovu problematiku. Dotazník je anonymný a bude slúžiť len pre účely mojej diplomovej práce.
Veľmi by ste mi pomohli.
Dakujem, Katarina
Link na dotaznik:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo......

katy318
22. jan 2012

@katy318 Link, ktory som vlozila sa neda otvorit, takze Vam posielam spravny.
Dakujem, Katarina

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

penelope81
22. jan 2012

@sisaha no praveze moja minulost tiez nie je doriesena.bohuzial.o toto je to tazsie.prave preto som mu dala sancu sa k veciam vyjadrit jasne a uprimne nech si zvazi aj on co chce co mu je dolezite...nebudem na neho tlacit vlastne na ten vztah a podla toho ako sa zachova sa rozhodnem.nebude to z mojej strany jednoduche ale pokial ma byt tak budem musiet zabudnut na to co bolo a zacat uplne od zaciatku.nema zmysel natahovat nieco co ako sa tu pisalo nevedie k vtahu ale iba k nejakym zadnym dvierkam z jeho strany.to si uplne vystihla hladam lasku a porozumenie a naozaj po dalsom sklamani netuzim...vsak kto by aj po tom tuzil...?

turkija
22. jan 2012

@penelope81 ja rozumiem tomu tak, že ty si sa zamilovala, ale si ešte vo vzťahu. Lenže ten druhý je tiež vo vzťahu a zatiaľ vo svojom živote nemieni nič meniť. Takže, keď on sa rozíde, tak aj ty sa rozídeš? Alebo ako tomu mám rozumieť. Trošku mám v tom hokej. Ja by som ti radila nič neriešiť, nechaj tomu voľný kamarátsky vzťah. Lebo môže sa stať, že s prvým sa rozídeš a druhý ťa nechá. To, že ti pomohol a rád sa s tebou rozpráva ešte nemusí byť láska na celý život. Neponáhľaj sa . Ako sa to hovorí ? netlač na pílu 😀

danielagre
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulka3333
18. mar 2013

Ahojte mamičky/oteckovia, oslovujem Vás - ROZVEDENÝCH s prosbou o vyplnenie tohto dotazníka. Dopomôžete mi tým k vypracovaniu diplomovej práce. Všetkým ochotným veľmi pekne Ďakujem. Zuzana

https://docs.google.com/forms/d/1c0L987rymXVio0...

poprosím Vás o celé a pravdivé vyplnenie! dotazník je anonymný a slúži len na účely vypracovania mojej DP!

svetluska82
18. mar 2013

Ja som svojho manzela nasla tiez na pokeci........

zuzulka3333
18. mar 2013

Ahojte mamičky/oteckovia, oslovujem Vás - ROZVEDENÝCH s prosbou o vyplnenie tohto dotazníka. Dopomôžete mi tým k vypracovaniu diplomovej práce. Všetkým ochotným veľmi pekne Ďakujem. Zuzana

https://docs.google.com/forms/d/1c0L987rymXVio0...

poprosím Vás o celé a pravdivé vyplnenie! dotazník je anonymný a slúži len na účely vypracovania mojej DP!

japeca39
7. apr 2013

@margotka33
neviem prečo je to v živote tak, ale dosť veľa ľudí je nešťastných pre niekoho kto nestojí ani za kopnutie do zadku a je mi ľúto, že si zase natrafila na chlapa, ktorý Ti nevie ani len na rovinu povedať, čo by chcel, ale podľa mňa robí to čo si aj napísala, má ich viac tie kamarátky, prepáč ale je to tak

margotka33
autor
7. apr 2013

@japeca39 ale ja ho uz neriesim..davno 🙂

japeca39
7. apr 2013

tak si to potom dobre vyriešila

ansys
16. okt 2013

Ahojte mamicky, ja som tiez rozvedena, mam dieta. Zoznamila som sa s inym muzom, na zaciatku to bolo super, bola som unesena, ale teraz sa mi zda, ze ma taku povahu, ze velmi presadzuje svoje, ze ma tak trochu pouca, ze akoby sme neboli rovnocenni partneri, ze on by sa mna nikdy neopytal ked nieco nevie, ci to neviem ja. Doteraz som si myslela, ze by mi stacilo stretnut muza, ktory by ma lubil, mal by rad moje dieta, mali by sme spolocne zaujmy, samozrejme aby bol mily, ....ma velmi vela dobrych vlastnosti, je starostlivy, naozaj mu zalezi na nasom vztahu, moje dieta ho ma celkom rado, aj ma predstavil svojim znamym. Nezijeme spolu, byvame sice blizko seba, ale dost malo sa stretavame, lebo nestiham, zijem este stale s ex..takze k nam do bytu ho vodit nemozem a mojmu dietatu sa ziada byt doma. Je slusny...ale napr. v sexe nam to moc neklape. Nie som stastna. Nechcem ho opustit, lebo je fajn, ale necitim sa pri nom taka volna, akoby ma potlacal, ....mozno je to aj mojou unavou, vycerpanostou, starostami, povinnostami, ze sa neviem tak uvolnit. Bojim sa, ze uz si nikoho ineho nenajdem. Mame vela spolocnych zaujmov, ale v niekt. veciach mame rozdielne nazory. On je rozvedeny, nema dieta. Obcas je hadica. Nechcem byt prilis taka, ze si budem vsimat iba chyby, ved nikto nie je dokonaly. Taktiez s nim nechcem ostat iba pre to, zo strachu, ze si uz nikoho nenajdem. Viem si predstavit aj muza, s ktorym by som si viac rozumela, s kt. by sme viac ladili spolu, ktory by ma aj viac pochvalil. poradte mi. dakujem za vase nazory.

1144556677
11. feb 2014

jte, prosím o vyplnenie dotazníka k mojej DP. na tému: Socioekonomické príčiny rozvodovosti. velmi by ste mi pomohli. dakujem http://www.survio.com/survey/d/U6C4A9C1I2I3O8X6D

svetluska131
4. jún 2014

@ansys
Podľa mňa keď sa pri ňom necítiš uvoľnene, je to prvý a dôležitý znak(podľa mojich skúseností) že to nie ej dobré. Bývajú to často ľudia panovační, dusiaci partnerku, obmedzovační, často až ponižujúci...z toho čo píšeš mi to tak pripadá. Presne viem ako sa cítiš, tiež som sama, a keď si myslíme že sme konečne niekoho našli a potom cítime že to asi nebude to čo sme chceli, bojíme sa že už si nemusíme nájsť nikoho...ale ja si myslím že pri niekom TAKOM ako som vyššie popísala, je zle -a lepšie je teda samej, lebo ak by mal ubíjať teba a tvoje dieťa, je to to najhoršie.A tento mi nato vyzerá...keď aj sex je slabota, tým "lepšie", aspoň sa ti ľahšie rozhodne ho nechať. veľa šťastia. 🙂

ansys
4. jún 2014

@svetluska131
Ahoj Svetluska, dakujem za tvoj nazor. Mas pravdu, ano, ukoncila som to kratko po napisani mojej spravy a straaaaaaaaaaasne mi odlahlo. Volne sa mi dychalo, hned mi bolo lahsie na svete. A ano, ako pises, je panovacni a dusiaci parnerku, nerobil to vobec okato, ale nepriamo. Ja som ho tak nevedela opisat, ale presne taky pocit som pri nom mala, ze akoby som nebola rovnocenna. Doteraz nelutujem, ze som ukoncila ten vztah.
Teraz som sama, mala som iba milenecky vztah, vyhovovalo mi to, obcas sme sa stretli, no potom som sa samozrejme namotala, ale on nechcel vaznejsi vztah. Ale nikdy mi to ani nesluboval, ani mi netlacil kaleraby, ziadne namotavky. Bol velmi gentlemansky, seriozny a velmi nam to klapalo v sexe. Je pravda, ked som sa racionalne nad tym zamyslela, tak v beznom zivote si to s nim neviem predstavit, riesit s nim kazdodenne problemy. Ale ako milenec bol uzasny, najlepsi. Bolo to s nim ako v rozpravke, vyrazili sme si na rande a vzdy sme vedeli ako to skonci, aj ked sme o tom mimo stretnutia priamo nehovorili. Obcas sme si napisali. A bol ku mne ozaj mily a spraval sa ku mne s uctou, takze som sa necitila, no, vies ako to myslim...
Este sa vratim do obdobia ked som sa rozisla s tym, o kom bol moj predchadzajuci prispevok, co ma pridusal, tak citila som sa skvele a kratko na to som sa nahodne zoznamila s tym milencom. Ani som netuzila po vztahu vtedy, ale nedavno to namna dost dolahlo.
Ja stale verim, ze este stretnem lasku, musime tomu verit a Svetluska, urcite aj ty stretnes toho praveho, s ktorym ti bude velmi fajn. Ked si predstavim, ze by som mala ostat sama do konca zivota....no proste si to radsej ani nepripustam....
a ked pocuvam o niektorych vztahoch........presne ako pises, vtedy si poviem, ze radsej budem sama. A ked pocuvam a vidim velmi pekne vztahy, tak mi to dodava nadej, ze existuju aj velmi dobri muzi 🙂
Ale urcite je lepsie byt sam ako v nefungujucom vztahu.
A ked clovek vyzaruje so seba pozitivne a je vesely, tak je aj pritazlivejsi. to som sa tu docitala 😉
A je to pravda. 🙂
Su aj horsie, aj lepsie dni, ale vacsinou dobre.
Velmi ti drzim palc a dakujem za tvoju reakciu.

nikolas2006
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anulienkalenka
28. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ved aj rozvedená mamička má nárok na nový vztah. Más moju plnu podporu. Je vela sposobov ako sa v dnešnej dobe zoznamit. kludne aj na zoznamke