Nová partnerka môjho ex ma ohovára a osočuje

nikolin
1. jún 2018

Ahojte,zaujima ma vas nazor.Zo zvedavosti som nakukla na fcb profil novej partnerky ex a zistila som,ze mi tam zanechava vulgarne a posmesne odkazy. Ex s nou riesi vsetko,co si napiseme/povieme. Ked som sa voci tomu ohradila,ze so zenou,ktora siri taketo osocovacky maju byt moje deti, vysmiali ma. Je mi jasne,ze ex sa opeknuje a zo mna robi uplnu *** a ona to este roztrubuje do sveta. Na ich hru fcb odkazov urcite nepristupim,ajao by ste postupovali vy?roztrubsveta.mav

fefe123
1. jún 2018

nereaguj, nemá to zmysel... zbytočne sa trápiš... ak je ex na strane novej partnerky, tak nepochodíš.... kto Ťa pozná, vie si urobiť názor sám a nebude prihliadať na výlevy nejakej slečny...

luludia
1. jún 2018

@nikolin veľmi nepríjemná situácia. Urobila by som si printscreen z toho, čo tam je napísané, aby som mala dôkazy na neskôr v prípade, že ich bude treba. V krajnom prípade to môže mať právny rozmer, ale snáď sa tam nedostanete. Ak k jej príspevkom môžeš aj Ty pripísať komentár, napíš tam, že ju (ich) žiadaš aby s takými komentármi prestali a aby ich vymazali. Na FB by som si urobila také nastavenia súkromia, ktoré by jej znemožnili prístup k Tebe, napr. zablokovať si ju. Skús jej napísať žiadosť o to aby prestala s verejným posmechom by si mala písomnú stopu o tom, že si ju o to žiadala, keby bolo treba. Koniec - koncov je to jej vlastná vizitka 🙂

nikolin
autor
1. jún 2018

Ona je este natesena z toho,ze som to videla a vraj ju "smirujem"...nebudem totriesit, ako dokaz to mam ulozene,spolahnem sa na tie bozie mlyny,ale melu teda strasne pomaly ☹

tomikejt
1. jún 2018

@nikolin napísala by som jej, že nesmirujes ale nejaky tvoj znamy, známa ťa upozornili čo dáva na FB a že si neprajes aby v tom pokračovala lebo budes nútená ti riešiť trestným oznámením za ohováranie. Na polícii by si s tým asi neuspela ale možno aspoň ona sa zľakne. inak to musí byť riadne nevyspela a obmedzena osoba keď toto robí

katkati
1. jún 2018

Ja by som sa nevyhovárala na známych. To čo urobila nie je šmirovanie. Je to normálna ľudská zvedavosť. Myslím, že zamyslieť by sa mali nad sebou oni dvaja. Opýtaj sa jej, či náhodou na Teba nežiarli a nelieči si tým svoje komplexy.

deti95060810
1. jún 2018

porozmýšľala by som čo všetko ex poviem...

pininka
1. jún 2018

Urcite by som nepristupila na ich hru. Zachovaj si svoju hrdost a ukaz svoju inteligenciu,lebo toto robi iba cista krava taketo veci. Mala som kolegynu, ktora mala to iste, dokonca si milenka ktora odviedla muza od rodiny vymyslala ze jej zena vola a uraza ju. Ex jej robil cirkus doma, ale ona sa zachovala ako inteligentna osoba a vobec sa s nimi nepustala do nicoho, zistili ze ju to nevytaca a prestali s tym.

fazulkova
1. jún 2018

tak ked ma potrebu robit taketo primitovnosti, svedci to akurat o jej inteligencii, sebaucte, zlomyselnosti a zrejme aj na teba ziarli, no ubohe naozaj.. tazko radit, kazdeho by to vytocilo, neviem sama, co by som spravila, zalezi aj od toho, o co konkretne ide..ale niektore veci sa vyriesia tak, ze sa uz neriesia...
veru je pravda, ze pravdu vies ty a ta vzdy vyjde najavo, ale ine to je, ak aj ona ma byt s tvojimi detmi, tam by asi trebalo sa s nou porozpravat, ale nepristupit na jej hru na fb, tam to ignorovat...

lujziana44
1. jún 2018

@nikolin úplne sa kašli na takéto človeka! Nesleduj ju a nerieš ju hlavne! Ju to prestane potom baviť. No teraz vie, že si to všetko pozeráš a že ti to ubližuje, tak to robí stále dookola

nikolin
autor
1. jún 2018

Diky baby,mate pravdu,uz to ani nespomeniem,uz im neurobim radost s tym,ze priznam,ze sa ma to dotklo... A pred byvalym uz nepoviem nic ☹

miriam11
2. jún 2018

@nikolin pise na fb? To je pre teba take dolezite? Kaslala by som na to. To aky clovek este berie vahu slov na fb? Cely fb je tak trapny, vsak niektore prispevky su hlavne o tom ako sa pochvastat, provokovat a zviditelnovat nerealne a znacne nadnesene skutocnosti. Preco, naco by som mala niekam davat foto čo varim, kde som, s kym som. Podelit sa l svoju radost s inymi? Nie, chvalit sa, alebo preco to tí ludia robia. Nemaju ziadnu zmysluplnu cinnost, len fb. Rob, aby si na seba bola pysna a fb vypust z hlavy.

chupakabra
15. jún 2018

@nikolin iba by som jej oznamila ze ohovaranie je trestne a v pripade ze ti urobi skodu v spolocnosti ci v praci tak ide sediet na 2 roky

montemotherone
20. jún 2018

@nikolin jedna moja známa sa po rozvode cíti odstrčená a takto sa "realizuje" na adresu svojho ex. Právnik ex, mu dokonca navrhoval, aby sa do toho pustili a riešili to cez súd.... Takže aj takto sa to dá 😉 Možno sa čajka dosmeje keď jej ponúkneš túto možnosť 🙂 FB je síce špina, ale aj tam sú pravidlá a aj naň sa vzťahuje zákon 😉

anabella111
10. aug 2018

Nezníž sa na rovnakú úroveň..každá jedna tvoja reakcia na osočovanie hovorí..že si máš s nimi čo povedať...ale Ty nemáš..Poker face...a nepripúšťať si podobné..do zorného poľa...kto rád číta osočovanie a ohováranie..je ohovárač a klamár..a takých nepotrebujeme.....Cvak..odstrihnuť háveď co má tendenciu poskodzovat...nech sa to umára bez tvojej pomoci...