Otec môjho syna sa ma snaží manipulovať. Čo s tým?

suzana121
9. júl 2009

Moj ex priatel otec mojho syna o ktoreho sa nestaral do jeho 8 m sa stara .Ale akonahle prislo ze sudu papir tak som stale dokola počuvala ako sa snazim mu vrazit nož do chrbta a veskeru vinu hazal na mna pokusal sa aby som zalobu o upravu a prav stiahla neviem co mam robyt?

grettka
9. júl 2009

trosku nerozumiem, ale nevadi, nazov temy je "Ak sa otec dietata snaži zmanipulovat", ale v profile ti pozeram, ze tvoje dieta ma iba 1 rok! To nie je manipulacia dietata, to, co pises, to skor utoci na teba. Trosku blizsie napis, ci ta ociernuje pred niekym inym, a co si chcela zalobou dosiahnut (aby sa prestal starat, aby platil alimenty, pripadne, aby nemal pristup k synovi, ci mal)

bubba
9. júl 2009

ach jaj ☹ odstahuj sa do zahranicia nikdy nebudete ma tpokoj od neho

suzana121
autor
9. júl 2009

Ne nebudu bubba chcela sem len sudem dosahnut zvereni dietata do starostlivosty nigdo nevi jak to bude dal ani on nech sem mu to vysvetlovala akokolvek tak robil take vyrvale az no jak mu bodam nuz do chrbta jakeby on mna pohladil ked odesel ked sem maleho cekala a zacal slubovat hori doly a ja nevim jak ho chcu tahat po sudoch on sa boji o penize ty mu mozu akurat tak srat ale mam strach aby casem maleho nechcel do pece on

pink_lady
10. júl 2009

suzi a myslis ze je sanca aby prisudili dieta otcovi ak sa matka o dietatko zaujima a vzorne stara?

pink_lady
10. júl 2009

...naviac, co by s nim asi tak robil 😀 si predtsav ze by musel k nemu v noci x krat vstavat, 24 hodin denne sa tocit okolo neho, a ten rodicovsky prispevok co by dostaval tych 5 tisic korun - no zlate oci, rychlo by si to rozmyslel 😀 😀 😀

suzana121
autor
15. júl 2009

To si pis ze ano 😀