Sama žienka s deťmi doma a pocity samoty

2. jan 2021

Ahojte dievcence
Neviem ci chem radu alebo povzbudenie ale mozno oboje
Ostala som sama s detickami
Nie je to prvykrat, s ex sme viacmenej nikdy spolu nezili
Ale ked boli deti male, bola som zamestnana nimi, lietala som hore dole. Nebola korona 🙂 a teda dalo sa toho robit o dost viac ako teraz co sa tYka socializacie a ist len-tak niekam kde sme sa s neznamymi detmi a dospelakmi dali do reci
Momentalne sme ostali sami a mam gucu v hrdle vzdy ked ostanem doma sama
Je to sialene
PredtM som tuzila mat pol dna sama pre seba a nic nerobit
Teraz to tak mavam, deti byvaju v skolke a ja neviem co so sebou. Nic ma nebavi...
Vyvolavam kamoskam a kecame.
Viem ue keby sa da ist len tak do nakupneho centra ze tam by som trosku mala pocit ze som medzi ludmi
Mam kamarata s ktorym sa obcas vidime ked sa da ibom ale najradsej by som ho mala nonstop pri sebe...
Mam pocit akokeby mi chybal prave on na to aby ma bavilo aj dlazku umyt...
Citim sa sama ajked som s detmi doma, chyba mi taka ta rodinka
Baby ako ste to mali vy?
Viem ze mi napisete ze uzi si cas pre seba daj si vanu telka knizka atd ...

pribinak
2. jan 2021

Nechodíš do prace?

autor
2. jan 2021

@pribinak len teraz mi bude koncit rodicovska a kvoli pandemii ma z prace poprpsilo este nenastupit.

deti95060810
2. jan 2021

tak ja ti napíšem že ti závidím... Uži si to ničnerobenie, tú volnosť - ešte budeš na tieto časy spomínať....😉

dskjhfdlkdjhl
2. jan 2021

Nemas ziadne zaluby? Ja si toto neviem predstavit, lebo ja mam stale vela roboty.

autor
2. jan 2021

@dskjhfdlkdjhl mam vela zalub. Ale momentalne ma nic nebavi
Rozmyslam ci som sa az moc neualubila do mojho noveho kamaeata.
Myslite ze to moze byt tym?

maximilie
2. jan 2021

Preco dávaš dieťa do škôlky, ked si ešte na materskej? Tak by si neostala doma sama a mala by si o zábavu postarané

derdia
2. jan 2021

Chyba ti chlap... Chlap normálny je skvelá, najlepšie psia vec pre život! Treba sk takého zohnať...zena ma mat pri sebe chlapa.

autor
2. jan 2021

@derdia mam. Nikdy som nebola zalubena, teraz pri nom som si to uvedomila. Ale chyba mi ked nie sme spolu. Asi preto tie pocity samoty

derdia
2. jan 2021

No tak to musíte posunúť o level ďalej... A ak to aj on tak cíti tak musíte byť spolu...lebo takto sa budete len trápiť. Milovanú osobu chceme mať pri sebe.

marca12
2. jan 2021

A ten kamarat by nechcel viac?

pribinak
2. jan 2021

@maximilie nech dieťa chodí do školy ďalej, ona si môže nájsť brigádu

borkaki
31. mar 2021

Ahoj, citala som niektore prispevky a momentalne sa venujem koucovaniu. Som akreditovana koucka a ponukam bezplatne sedenie, kde si sami v sebe najdete spravne riesenie vasej zivotnej situacie. Je to priemny rozhovor pomocou, ktoreho prekonas svoje zivotne prekazky, najdes spravcu cestu, spravne riesenie, spravne rozhodnutie, nove napady