Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Samoživiteľky, ako to všetko zvládate?

madri
17. aug 2012

Žienky ako to všetko zvádate?

sissy27
17. aug 2012

@madri normálne, zo dňa na deň 😀 s čím konkrétne máš problém?

madri
autor
17. aug 2012

Nejako to na mňa padá. V práci to vypadá na krach. Jediný príjem tým bude fuč. Vyhliadky novej práce sú mizivé. Snažím sa myslieť pozitívne, ale sú chvíle keď už nevládzem.

talera
17. aug 2012

Ahojte odo dnes som aj na všetko sama, nezamestnaná, alimenty v nedohľadne, inkaso alebo deťom jogurt to je to nad čim teraz premýšľam ☹

Som tu nová, síce fórum som už zaregistrovať v minulosti stihla aspoň sa predstavim, som mama dvojčiat, ktoré majú 5 rokov, rodchod otca a mňa zvládajú zle, vlastne je to katastrofa pre dcérku, syn mi povedal že aspoň ocko už viac nebude kričať a ja plakať....

madri
autor
20. aug 2012

@talera Ja mám jedno dieťa,ale výžíivné žiadne, aj keď peniaze mi srašne chýbajú ten pokoj na duši bez psychyckého týrania sa nedá ničím nahradiť.

talera
20. aug 2012

@madri hlavne ten pokoj,mne vcera navrhol po 30. Eur, nech sa s nimi zqdrhne

madri
autor
20. aug 2012

@talera moje dieťa otca ani nepozná, čo bude keď sa začne vyzvedať netuším

talera
20. aug 2012

Moje až.až.veď sme.spolu žili a zle.znášaju odchod:-/

madri
autor
20. aug 2012

@talera veď sú to malé deti,nevidia problémy medzi vami, len to že tam zrazu nie je. Určite z týždňa na týždeň to bude lepšie.

blueberry21
20. aug 2012

@madri Odišla si od neho ešte počas tehotenstva, ked ho ani nepozná?

maria733
21. aug 2012

@blueberry21 je to všetko ťažké

madri
autor
21. aug 2012

áno odišla,ale ako som písala vyššie, tá psychická pohoda sa nedá porovnať z ničím

blueberry21
21. aug 2012

@madri však to aj ja tvrdím 🙂 mne sa po vzťahu s nim zhnusili všetci chlapi 🤐

madri
autor
21. aug 2012

@blueberry21 aj mne, chlapa už nemusím. Môjmu pokladíku to nejak musím vysvetliť keď sa začne vyzvedať.

nikak23
9. sep 2012

@madri tazko, ale da sa to...niekedy mam pocit, ze to uz nezvladam, ale o zlom dni pride den lepsi a hned mi je veselsie🙂

madri
autor
10. sep 2012

@nikak23 aj ja mám také dni a najhoršie sú peniaze, šetrím kde sa dá, ale už mi dochádza fantázia ako ich ušetriť.

nikak23
10. sep 2012

@madri ja mam celkom dobru pracu, ked sa snazim, tak to celkom ide, ale mam malo casu, ktory ked venujem praci, tak mi maly reaguje a je "zly" v zmysle, ze si pyta pozornost...my mame este babku, ktora nam velmi pomaha a malemu kupuje co treba a castokrat aj netreba🙂) kde byvas?

madri
autor
11. sep 2012

@nikak23 okres Ruzomberok, máme babku, ale nevie sa zmieriť že som sa rozviedla. a vzťah je taký kostrbatý.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli