Slobodná mama

28. dec 2021

Ahojte. Vopred sa ospravedlňujem za "výlev" ale musím. Ostala som sama s dieťaťom keď malo 2 mesiace. Mám zasebou fakt ťažký vzťah, kde som bola s byvalim 4 roky, no počas tehotenstva som zistila, že ma podvádza. Rozhodla som sa mu dať šancu, chcela som aby dieťa malo oboch rodičov. Po pôrode to urobil zas, vyhodila som ho a zostala som sama. Teraz ma dieťa 2 a pol roka, a ja tak rozmýšľam, nájdem si niekedy lasku? Chodím aj von, samozrejme viem, že chlap nepríde zamnou. Som takto spoločenská žena, vždy správne nad vecou, dokážem sa postarať sama o seba a aj o dieťa. No stále akosi tá láska neprišla a ani nechodí. Sú tu nejaké ženy, ktoré boli dlho slobodne s dieťaťom a teraz majú normálne životy a hlavne normálnych verných chlapov? Aby ste mi nepísali komentáre čo sa týka ex, to je už dávno zamnou.. Skôr asi ide o to, že asi neverim chlapom alebo nevien. Je mi ľúto,že som stále sama....

77daniela77
28. dec 2021

Ja som bola na tom podobne.Ano,treba verit ze bude dobre.Neznasilnuj to a zi ako sa najlepsie da,tes sa dietatu.

pa3q
28. dec 2021

Neboj nájdeš si len daj tomu čas. Ak chces napíš IP.

elizabet173
28. dec 2021

bola som sama ešte trochu dlhšie, s tým rozdielom, že som si prvý asi rok užívala, že som sama, až neskôr mi začalo byť smutno. Potom som čírou náhodou stretla súčasného partnera, s ktorým to ťaháme už druhé desaťročie. Ak nebudeš nový vzťah odmietať, trochu sa upokojí súčasná situácia, nevidím dôvod, prečo by si raz nenašla muža, s ktorým ti bude fajn. Ak chceš, napíš do IP

lukina20
28. dec 2021

urcite si niekoho najdes 🙂 treba dat tomu cas, laska si ta najde v tom momente, kedy to budes najmenej cakat 🙂...

ukulela
28. dec 2021

Tetaz je to ma prd s nadvazovanim vztahov. Uz chodis do prace?

elizabet173
29. dec 2021

@lukina20 presne tak, aj u mňa to tak bolo.

trencan1983
3. apr 2022

Ahoj. Nebuď smutná. Veľmi dobre to poznám. Mám za sebou 13 ročný vzťah a skončil presne tak isto ako tebe. To sa stáva nič s tým nespravíme. Chce to len čas. Ak si správna baba tak určite si ťa niekto všimne. A možno sa aj my niekde stretneme a zakopneme o seba 🤫 nikdy nevieš.