Slobodná mama

28. dec 2021

Ahojte. Vopred sa ospravedlňujem za "výlev" ale musím. Ostala som sama s dieťaťom keď malo 2 mesiace. Mám zasebou fakt ťažký vzťah, kde som bola s byvalim 4 roky, no počas tehotenstva som zistila, že ma podvádza. Rozhodla som sa mu dať šancu, chcela som aby dieťa malo oboch rodičov. Po pôrode to urobil zas, vyhodila som ho a zostala som sama. Teraz ma dieťa 2 a pol roka, a ja tak rozmýšľam, nájdem si niekedy lasku? Chodím aj von, samozrejme viem, že chlap nepríde zamnou. Som takto spoločenská žena, vždy správne nad vecou, dokážem sa postarať sama o seba a aj o dieťa. No stále akosi tá láska neprišla a ani nechodí. Sú tu nejaké ženy, ktoré boli dlho slobodne s dieťaťom a teraz majú normálne životy a hlavne normálnych verných chlapov? Aby ste mi nepísali komentáre čo sa týka ex, to je už dávno zamnou.. Skôr asi ide o to, že asi neverim chlapom alebo nevien. Je mi ľúto,že som stále sama....

77daniela77
28. dec 2021

Ja som bola na tom podobne.Ano,treba verit ze bude dobre.Neznasilnuj to a zi ako sa najlepsie da,tes sa dietatu.

pa3q
28. dec 2021

Neboj nájdeš si len daj tomu čas. Ak chces napíš IP.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukina20
28. dec 2021

urcite si niekoho najdes 🙂 treba dat tomu cas, laska si ta najde v tom momente, kedy to budes najmenej cakat 🙂...

ukulela
28. dec 2021

Tetaz je to ma prd s nadvazovanim vztahov. Uz chodis do prace?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trencan1983
3. apr 2022

Ahoj. Nebuď smutná. Veľmi dobre to poznám. Mám za sebou 13 ročný vzťah a skončil presne tak isto ako tebe. To sa stáva nič s tým nespravíme. Chce to len čas. Ak si správna baba tak určite si ťa niekto všimne. A možno sa aj my niekde stretneme a zakopneme o seba 🤫 nikdy nevieš.

jsbb
3. nov 2022

Ak chceš verného chlapa, tak si hľadaj veriaceho. Ja si tiež tak hľadám, len nemám na takého šťastie.

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77daniela77
3. nov 2022

@jsbb Na to sa neda spolahnut.Veriaca kamaratka so 4 detmi....veriaci manzel ju opustil a psychycky tyral.....je to loteria ako vsetko🤔

trencan1983
4. nov 2022

@jsbb Blbosť. Skôr ti panbičkári sú väčší hajzlici ako my neveriaci. Platí to aj u žien. Do kostola sa chodí len špiniť a ohovárať a nie modliť. Ja som mal ženu 13 rokov a nikdy by ma nenapadlo ju podviesť s ani by som to neurobil hoc som mal x možnosti ale poznám hodnotu rodiny a tá je pre mňa dôležitejšia ako chvíľkový úlet.😉

trencan1983
4. nov 2022

@77daniela77 Presne tak. Pod svetlom najväčšia tma. 🙂

77daniela77
4. nov 2022

@trencan1983 Podvadzal ju,vysmieval sa jej,o deti sa nestaral vobec,ona bola doma a nepracovala,uplne na nom zavisla.....ja som s nou sedela na gympli v lavici,vyzerala ako Marilyn Monroe,bola krasna,dobre dievca,on ju uplne znicil,je z nej troska🤔.....a ze veriaci😎

samkolea
4. nov 2022

Ano najdes 🙂, su stale muzi s dobrym srdcom, mozu mat inu vadu-lenivost, zabudlivost.. ale budu verni, obetavi a velmi radi, ze mozu mat rodinu 🙂. Ver mi, stane sa to. Pridu aj tajtrlici-odfiltrovat hned v zarodku a pockat si. Vela stastia a uspechov 🌹

trencan1983
4. nov 2022

@77daniela77 Tak podľa toho čo píšeš to už je myslím o celkovom nastavení toho človeka a výchove v detstve. Asi on tiež pochádzal z podobnej rodiny. Tak ako žiadna v pohode žena, tak ani žiadny v pohode chlap také vecí nerobí ale naopak váži svoju rodinu a všetko čo má a aj sa dobré postará. Ak takéto niečo robí, tak to musel niekde vidieť a nalepilo sa to na neho. Niečo sa posralo. Ale tak dúfam že sa ho zbavila a začína od znova. Len škoda je tá že dnes nájsť dobrého partnera/kú je zložité. Nie len ženy ale aj my chlapi máme s tým trampoty. 🙂 Tiež narážame na kade jake.

77daniela77
4. nov 2022

@trencan1983 Hej,nikdy nemozeme vediet co sa v ktorom cloveku skryva ked s nim nezijeme,lebo takito sa na verejnosti dokazu pretvarovat.Tazko povedat z akej je rodiny,nepoznam ho.

dodo1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz