Som na všetko sama. Takto to nemá fungovať

amee
7. nov 2008

Ja viem, že nie som jediná, ktorá je s bábom sama. Iné sú na tom aj horšie, ale ja mám proste niekedy pocit, že už nevládzem a tak podobne.A to mám manžela, ktorý mi od začiatku tehotenstva pomohol minimálne, povedala by som, že vobec, ale on proste nevie čo to je byť tehotná, porodiť dieťa, starať sa oň.... Plus nie je Slovák a žije v UK. Mám síce našich, ktorí mi pomáhajú ako sa dá, ale takto to nemá fungovať a to ma najviac hnevá 😠

amee
autor
24. jan 2013

@dai ahoj, dakujem ti za postreh, ale rodinnu situaciu mame uz daaaavno vyriesenu 🙂 bolo to tazke, ale myslim si, ze sme to zvladli 🙂

dai
24. jan 2013

@amee jemine🙂 ja som si az teraz vsimla kedy si to zalozila... a ako ste dopadli/ ste tu ci tam?
som reagovala lebo nejake baby sa dnes ozvali, myslela som ze nova tema 😀

amee
autor
24. jan 2013

@dai no veru, ved to som zakladala v r. 2008 😀 ked sa narodil prvy syn...
V UK sme od 2009, mame dalsie babo - no uz to nie je babo, uz je to dvoj rocny chlapec 😀 . Starsi chodi do pripravky a brodime sa zivotom v Anglicku 🙂

dai
24. jan 2013

@amee super🙂 ja som vek tvojich deti videla - preto som tam stale pisala ze su uz dost velke🙂 nepochopila som ze si to zakladala este ked sa ti len prve narodilo🙂
ale tak fajn - si pozitivny priklad myslim ze pre mnohe - jasne ze nic nie je zadarmo a jednoduche - ale ked sa chce a mas jasny ciel co chces, tak to nejak ide😉
drzim palce

amee
autor
24. jan 2013

@dai pekne si to napisala, dakujem pekne 🙂 😵 veru, ja som si musela najprv upratat vo svojej hlave, moj muz tiez a nejako som to zmakli 😉 stale to nie je uplne bez chyb, predsa len ina kultura, ale o 100% lepsie ako predtym 😉