Mám ísť do vzťahu s mužom, ktorý je o 13 rokov starší?

hipuska
26. okt 2017

Dobrý večer. Som v rozvodom konaní, 3 malé deti. Som strašne osamelá a cítim sa sama. Stretla som teraz jedného muža, ktorý je odomňa o 13 rokov starší. Bojím sa ísť do toho vzťahu jednak z toho dôvodu , že rany ešte nie sú zahojene a jednak má odráža ten vekový rozdiel.

Je tu niekto s takým rozdielom, že im to funguje?

janickacrazy
3. dec 2017

@nikolweiss To, čo si napísala neplatí pre každého, niekto nie je zodpovedný ani v 50tke. Ja mám mladšieho muža a zodpovedný je veľmi a vždy bol, už ako 20ročný, proste je taký. Zato mám kamošku, čo má 40 a zodpovednosť jej nič nehovorí. Ľudia sú rozni, ide o to, aby si rozumeli, vek nie je až taký podstatný.

nomci
3. dec 2017

Medzi mnou a mojim manzelom je rozdiel 16 rokov, a je to super. Nevidim v nicom problem. Cim starsi muz, tym dospelejsi a vie co chce od zivota a hlavne je uz v tom veku rodinne zalozeny. Urcite by som vekovy rozdiel nebrala ako prekazku.

patuska1996
28. júl 2018

@11mirka22
@hipuska vieš čo nejeto as také ružové môj je odomna starší o14 roku asi rok bolo všetko v poriadku ale potom to prestalo fungovať bohužiaľ

romiada
7. aug 2018

@hipuska no láska to asi nebude...sama na to davas hned argumenty v prvych vetach: citim sa sama, bojim sa toho, nezahojene rany, velky vekovy rozdiel. Ak Ti na nom imponuje to ze je zabezpeceny a vie sa postarat, tak prepac mi budem uprimna, ale mam pocit ze hladas skor sponzora 😕

vanesanova
7. aug 2018

Ja tomu nechapem tri male deti rozvod ktory nie je ukonceny a uz rozmyslas nad novym vztahom urcite by som sa tak skoro nehrnula do noveho vztahu niekde som citala ze psychologovia odporucaju po rozvode zacat novy vazny vztah az po niekolkych rokoch vsak nikto ti nezakazuje chod na rande s nim zoznamit sa mozes ale sama hovoris ze sama vnutorne rozvod stale nemas uzavrety a boli ta to a v tom vztahu by to nad vami viselo a to ze je starsi ti vadi?lebo vyznieva to tak ze ho este ani moc nepoznas a uz ti vadi ze je starsi ved to je elementarna ingrediencia vztahu ze ste si sympaticky a ze je medzi vami iskra a vtedy je ti sumafuk ci ma sto kil plesinu alebo o 13 rokov starsi alebo nie je.