Vdova s malým dieťaťom

36evina36
15. jan 2022

Ahoj chcela by som sa spýtať ako to zvládate tie ktoré ste skoro ovdoveli , aali ste ešte malé deti jak nájsť silu do života

pribinak
15. jan 2022

@36evina36 poradiť ti nič neviem, ale veľmi tebe aj deťom držím palce

jumama
15. jan 2022

Je mi velmi luto, ak toto niekto musi zazit, aj ked ta lutost sa neda vyjadrit a nepomoze. Preto mam dve rady - Prva rada: Majka Demitrova ma charitativnu organizaciu Kolobeh zivota - najdi si web - ak si spomenies na jej pribeh, jej muz bol kapitan slovenskeho hokejoveho muzstva a ked leteli kamsi, zrutilo sa lietadlo s celym muzstvom, ked hral v ruskej KHL. Tato jej organizacia ma za ciel pomahat zenam a detom v situacii, kde pridu o ocka a manzela. Lebo v kruhu ludi, co zazili nieco podobne, clovek sa jednoduchdie rozhovori, opadne z neho kusok smutku, najde cesty, pomozu si navzajom... myslim, ze tie stretnutia robili formou detskych taborov, ale aj s maminami spolu. Aspon zakladne info o smutku su tam... urcite by som sa na nich nakontaktovala, hladala u nich podporu... Druha rada: Pozri si cesky blog Krkavci matka, ona vydala aj knihu Moje mila smrti. Mozno ze tu knizku by si si mohla kupit. O muza prisla, ked cakali tretie babo. V podstate je to velmi smutna situacia, ale zaroven moze velmi cloveka posilnit, aby preosial, co je v zivote dolezite. Krkavci matka dnes uz je ina ako kedysi, velmi nezavisla, az moc nezavisla, pre niektorych jej nazory mozu byt aj na hrane... ona vela sama cestovala s detmi po svete, na vseliake tie brigady za ubytko, ma deti v domacej skole, a tak... cize az takto extremne to byt nemusi, no v case ako sa vyrovnavala so stratou manzela, bola nesmierne uprimna vo svojej vypovedi, vtedy tu knihu napisala.

xxx23
15. jan 2022

Ahoj ja som mala 27r a dcera 5r, prezivala som, nacila sa znovu zit…

kamilagordanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gertrudaosem
29. dec 2022

@36evina36 ❤️❤️❤️❤️❤️

gertrudaosem
29. dec 2022

@xxx23 ❤️❤️❤️❤️❤️