Ženy, ktoré sú samé s dieťaťom

trudy123
15. máj 2018

Ahojte! Potrebujem od Vás rady či už skúsenosti od žien,ktoré zostali s malým dieťaťom samé. Za ako dlho si našli nového priateľa/partnera/milenca. A ako ste sa najlepšie vyrovnali s tým,že nie ste s otcom dieťaťa. Potrebujem skôr povzbudiť. Ďakujem moc

obsadenemeno
15. máj 2018

@trudy123 myslim, ze najprv sa musis vyrovnat s tym, ze predchadzajuci vztah skoncil a az POTOM riesit noveho priatela/partnera/milenca.
A za ako dlho? No to snad zavisi od pripadu k pripadu, nie? Zalezi aky typ cloveka si, ake male su deti, ci si ten typ, co musi mat chlapa za kazdu cenu alebo si silna zena a netlacis na pilu, lebo vies, ze klobasa nie je to najdolezitejsie.
Nic sa nema silit, treba sa naucit byt spokojna aj sama a ten pravy pride, ked budes pripravena.

andrejka2424
15. máj 2018

Tak ja ti dám pozitívnu skúsenosť. Syn mal 2 roky, keď som odišla od jeho otca. Mala som šťastie, lebo mi pomohla finančne moja rodina. To bolo jediné na čom mi záležalo- aby sme mali kde bývať a čo jesť. Nijak mi nikdy nechýbal ex- bol to gemblér, klamár, podvodník a aj kurevník. Väčšinu toho sa mu podarilo tajiť celkom dlhú dobu. Dala som si inzerát na zoznamku , taký strohý , vecný - narovinu som písala a s niekoľkými chlapmi, som si písala pár dní,ale ani s jedným nedošlo k stretnutiu. Nejak som už bola poučená a vnútorný hlas som počúvala viac než kedysi. A potom asi mesiac odvtedy ako som bola sama mi napísal dnes už skoro 5 rokov môj manžel. Neboli na začiatku motýle v bruchu , žiadne zaláskovanie, to prišlo až postupne. Po trištvrte roku sme sa vzali. Vážim si ho a ľúbim ho a jediný raz mi neprišlo ľúto za bývalým. Toho stretnem tak raz do roka v obchode, to mi akurát zdvihne tlak, príde mi zle od žalúdka a v duchu Bohu ďakujem, že už k nemu nepatrím a nemusím znášať ten katastrofálny život z ruky do úst a kopu faloše 🙂

ukulela
15. máj 2018

@trudy123 neries chlapa, nehladaj vztah nasilu, skus si oddychnut, chvilu sa sustred na seba, na dieta, zariaduj si veci potrebne k zivotu. ak nie si otrepana z minuleho vztahu a rozchodu, nie je ani dobre zacinat novy ... nepomoze ti porovnavanie s inymi, jedna skor, ina neskor. segra sa do dvoch rokoch po ozaj spinavom rozchode vydala. musis si uvedomit, ze to nie je tragedia, rozchody su sucastou zivota, ano, neprijemnou, ale normalnou, lepsie sa rozist, ako trapit, a spravidla po zlom moze prist len lepsie. len treba premyslat, nebrat ani prve, co pride, poucit sa a ujasnit si, co od partnera cakam. takze neboj, nesil to zbytocne, najdi si zatial iny zmysel - ved mas dieta - a chlapa strestnes, ked to budes najmenej cakat 🙂

deti95060810
15. máj 2018

mm som našla keď mal syn 11 rokov....teda 10 rokov od rozvodu....nehrň sa hneď do ďalšieho vzťahu, vychutnaj si samotu...ja spomínam pekne na to obdobie keď som bola sama so synom...

trudy123
autor
15. máj 2018

Dakujem zatial za vase rady pribehy! Vidim ze ste naozaj silne zenske!🙂 no ja ale s mojim byvalym mame vyborny vztah by som povedala chodi aj za malym len proste nie sme spolu a s tym som vyrovnana len mam skor obavy ci si vobec niekedy niekoho najdem aj s dietatom...a tiez som na zoznamkach ale akosi ma to nebavi sa bavit o sprostostiach typu: ahojky ako sa majkas?co porabkas?aky si mala dnik...no des!

andrejka2424
15. máj 2018

@trudy123 hej, to sú presne tie typy dospelých detí, s ktorými sa človek nemá chuť stretnúť. :D ... to bolo ako hľadať ihlu v kope sena - málokedy tam niekto za niečo stojí.
Tak tomu ozaj nechaj voľný priebeh a netlač na pílu. Určite to príde. A je super, že máte dobrý vzťah s ex . V dnešnej dobe dieťa nie je nejakou prekážkou , takže kvôli tomu isto neostaneš sama navždy.

obsadenemeno
15. máj 2018

@trudy123 toto detske dzavotanie od dospelych chlapov je naozaj totalne odpudzujuce.... dakujem vesmiru, ze ja som toho svojho stretla normalne v pube na koncerte, nie na nejakej internetovej zoznamke (aj ked vtedy boli este online zoznamky v plienkach) 😀

trudy123
autor
15. máj 2018

@obsadenemeno hahaha tak nejako! Si ty teda stastna zienka! 🙂 Viesco ja to “skusam” aj cez tie puby ale tusim ze ani to nie je med lizat..ci ja som taka narocna????

obsadenemeno
15. máj 2018

@trudy123 no pravdou je, ze ja som neskusala.... sla som s kamoskou na koncert. Prave vtedy som nechcela chlapov ani vidiet, par mesiacov predtym som sa prestahovala do UK, ani jazyk som poriadne nevedela, cize som sa sustredovala na uplne ine veci, ako chlapov.
A narocna treba byt, preco by si sa mala uspokojit s malom????😉

trudy123
autor
15. máj 2018

@obsadenemeno hehe tak sa mi to paci!🙂 a to si uz mala dieta ci?

obsadenemeno
15. máj 2018

@trudy123 nie, nemala, ale uz som mala cez 30..... cize ziadne mladatko..... terajsi manzel je o 4 roky mladsi.....

maminuska
15. máj 2018

@trudy123 ja som si zobrala za manžela svojho kamoša..kolegu ..klienta ( všeetko v jednom ). Ani nie rok po rozvode , ale ja som už dva roky s ex nežila. V marci som sa rozviedla a v novembri vydala. Už to bude 10 rokov.

maminuska
15. máj 2018

@trudy123 mala som dve deti .

agatkamarek
15. máj 2018

ja ti napisem nieco comu doteraz sama neverim.. od otca svojho dietata som odisla len par mesiacov po jeho narodeni..neskor som musela odist aj od rodicov..bola som prakticky na ulici za nasetrene peniaze som si kupila malilnky jednoizbak. roZnymi brigadami sme sa vyhrabali z biedy a maleho som si vypiplala...povedala som si ze uz v zivote ziadneho chlapa nechcem..neverila som ze by nas niekto mohol lubit oboch..maly mal vtedy dva...co osud chcel ale spoznala som sa s mojim nastavajucim manzelom..nechcela som ho pustit do nasho zivota bala som sa sklamania bala som sa opat zamilovat..on sa vsak nevzdal..nas vztah sa prehlboval a maly ho zboznoval a on jeho takisto..dnes ho vola tatinko..miluje nas, stara sa o nas je to neskutocny clovek s velkym srdcom..na jesen ma poziadal o ruku a v juni budeme mat svadbu..pride mi to ako z rozpravky ..o mojho syna sa stara ako o svojeho v jeho novej praci nikto nevie ze nie je biologicky jeho..je na nas pysny a ja na neho 🙂 maleho kupe krmi hra sa s nim uci ho nove veci zaspavaju spolu kolkokrat..kupuje mu potrebne veci proste sa stara a je zodpovednejsi ako jeho skutocny otec..chcem ti tym povedat ze nestracaj vieru v lepsie zajtrajsky co cloveka caka to ho neminie.ked sa zmieris so svojim osudom a povies si ze to tak proste malo byt stastie sa na teba samo usmeje.. paamataj pokial mas zdrave dieta vsetko v zivote ide a da sa..🙂 prajem vam vela stastia do zivota 🙂

martina8843
15. máj 2018

Ahoj, ja som uz 9 rokov sama so synom a neviemsi predstavit kedy a kde by som sa s niekym popri praci a starostlivosti o syna zoznamila 🙂 je nam fajn a cim bude starsi tym viac budem mat casu pre seba ;)

martina8843
15. máj 2018

@agatkamarek to sa pekne cita, gratulujem ;)

trudy123
autor
15. máj 2018

@agatkamarek kokooos uzasny pribeh! Toto sa precitalo ako jedna basen! Mas obrovske stastie,musis byt stastna zenucha! Drzim Vam palce aj na nohach nech ste stale taki stastni 🙂)) btw:nedalo by sa toho tvojho partnera naklonovat?haha ale nie 🙂))

trudy123
autor
15. máj 2018

@martina8843 no a prave tohto sa bojim ze budem rozmyslat ako ty..ja si myslim ze cas si clovek vzdy moze najst..

martina8843
15. máj 2018

@trudy123 urcite ano len ja maleho ani nemam komu dat postrazit (otec sa s nim vobec nevida) a peniaze co by som dala na babysitterku radsej miniem so synom ako investovat do stretnuti s chlapom 🙂 vela stastia

duun
15. máj 2018

@martina8843 Po rozvode obrovska uuuulava, potom prisli asi po roku aj obcasne zachvaty samoty.. ale potom som si uvedomila, ze v podstate nie som "na dne", na dne su ti, co ziju v takom vztahu, aky som mala predtym .. takze nie som sice s niekym v siedmom nebi, ale ani na dne. A byt "v prostriedku" ma tiez svoje pre. Som relativne zdrava, viem si veci zariadit aj opravit a pod. Jasne, partner by bol fajn, ale .. akosi este stale nemam chut skusat zoznamky - zenytach, co hladaju matrac, nezamestnani, co sa nudia a katastrofy ako moj ex, co skoncili v zachladenej puberte.. a v reali - kde nechat syna? A vlastne ani nechcem, odtlacat si temperky zemiakovymi tlacitkami alebo stavat lego mi pride prinosnejsie ako zo zdvorilosti trcat na nudnom kafe, ak pride ten nespravny chlap. A tych je zial podla skusenosti drviva vacsina :( Neviem, ja by som sa do vztahu nehrnula zo strachu zo samoty. Ak budem na niekoho pozerat, tak vtedy, ak to bude niekto, s kym ma zmysel travit cas a asi ho najskor najdem, ak budem mat cas uz aj na samostatny konicek 🙂, ked bude syn vacsi.

nikolet19971
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chulieta
16. máj 2018

Ja som bola s dcerou sama v podstate od tehotenstva, on sa sice naoko tvaril ze to tak nie je, ale bolo. Vecne ked som potrebovala podporit bol v "prdeli", neskor som zistila ze ma milenku, tak som to chcela ukoncit. Vtedy ma ukecal, dnes toho lutujem.
Ked sa mala narodila, videl ju v spitali, potom do 3m asi tri krat, a aj to jeden z toho boli krstiny, nikdy neprišiel - kupovala si vela oblecenia, pomozem s vydavkami, ked som pytala vzdy sa vyhovoril ze nema... ale po diskotékach chodil...
Po 3m zivota malej som to ukoncila cez telefonat, takyto vzťah, nie je vztahom... v 6m som poziadala o vyzivne sudnou cestou, pretoze ani to co sme sa dohodli ze bude platit neplatil. Najprv som mala pocit ze mu rozchod vyhovuje, neskor vyvolaval a prednasal mi svoje konfabulacie o tom ako som rada ze som sa ho zbavila lebo mam ineho....
Vyzivne samozrejme ani po sude neplatil pravidelne a na cas, len povedala som si, ze nebudem robit problemy a postaram sa o dcéru sama.. bola som sklamana z chlapov zatrpknuta, vo všetkých som videla len hajzlov ktory nemaju kuska ucty a respektu k zene, tak som odpinkavala kazdu jednu ponuku na kavu, veceru ci prechadzku co i len, kedze som atraktívna zena (tak pocuvam z kazdej strany, nie som az taka sebavedoma v tomto 😁😂) som ponuk mala az moc... len hormony nezastavis, hlavu ano... ked mala dcera 4 r ma kamoska vytiahla na jednu akciu, otvorenie leta... mali tam byt viaceri z partie, preto som sla, malu mi povarovala kamoska, ze nech trosku vypnem...
Prisla som tam ja, a on..... moj muz❤😘, tato moja kamarátka spolu s tou co mi varovala dceru to na mna nasili, aby nas zoznamili, vedela ze ak by mi povedala ze ma atraktívneho kolegu, ktory je moj typ a chce nas zoznamit, urcite by som ju poslala do teplych krajin...
Ziznamili sme sa, ked mi bolo jasne ze je to nastrazene, mala som najprv nerva, neskor zmizla aj ona, zostali sme tam sami, kedze tam bol hukot, nepoculi sme moc dobre, pozval ma na veceru, tam sme kecali, zrazu som videla ako mi rozumie, pocuva, chape.... citila som sa dobre, len kamoska mi volala ze mala teplotuje tak ma rychlo hodil domov a odvtedy je uz 6 r., sme zobraty a mame syna.

Tie roky s dcerou samou boli tazke... ale povedala som si ze pokial mam zdrave ruky a nohy postaram sa... venujem sa popri praci katalogovemu predaju a funguje to 🙂 a otec???? Stale v problemoch, vyzivne exekuovane a samozrejme ja som vinna 😂😂
Netreba sa zložiť, hlavu hore, chlapi nemaju radi trosky.... bude dobre verte!!!!

obsadenemeno
16. máj 2018

@nikolet19971 no my na to to, ze zaloz si vlastnu temu.....

babulkomale
16. máj 2018

@trudy123 BUD narocna 😉

bubinko1506
16. máj 2018

ja som vtedy sice este dieta nemala, ale mala som jedno dospele decko vedla seba - nezodpovedneho chlapa, ktory ma nerespektoval, klamal mi, je dost mozne, ze ma aj podvadzal. Neriesila som to, chcela som si dokoncit skolu, a potom sa zbalit a znova odist do zahranicia. Zhodou okolnosti mi jeho starsia sestra vybavila pracu u nej v robote. Mlady panko bol zo dna na den vymeneny za mojho noveho sefa, ktory je mojou oporou uz 10 rokov, z toho 5 rokov ako manzel😉