Znížia mi výživné, ak bude mať manžel druhé dieťa?

marianka1122
16. aug 2009

ahoj mam dva problemy mam syna ma teraz rok. a byvali s priatelku budu mat dieta na maleho mi dava 2000 korun mesacne. vraj si chce dat znizit vyzivne lebo bude mat dalsie dieta, moze mu to vyst ? znizia vyzivne ? a druha otazka chce sa stretavat s malym teda brat si ho na vikendy s cim vobec nesuhlasim ked tak len za mojej pritomnosti co sa s tym da robit ?poradte prosim ak viete

marianka1122
autor
16. aug 2009

este som chcela dodat ze byvali bol priatel a nie manzel.

nikollette
16. aug 2009

MArianka skús v sekcii : Paragrafy, možno ti tam skôr poradia 😉

marianka1122
autor
16. aug 2009

ja som si to dala sem lebo vas tu chodi viacej, tak som myslela ze skor mi niekto pomoze

babatko88
16. aug 2009

mari, výživné mu znížiť môžu, ale len za určitých okolností, to ti neviem presne povedať...
a s tým stretávaním: nárok na to má, už len záleží od právnikov ako to obhája a od sudcu ako sa k tomu postaví, ale nádej máš

marianka1122
autor
16. aug 2009

no ja by som mu ho nechala ale on byva v dome bez vody a s postihnutim bratom, kazdy vecer piju, a jeho otec je uchylak, znie to ako so zleho filmu ale je to pravda.

babatko88
16. aug 2009

tak apeluj na to, jeho zlé rodinné pomery a tvoj strach o dieťa, to by mohlo zabrať

marianka1122
autor
16. aug 2009

to je jasne ze poviem, len neviem ci to k niecomu bude. na tom sude o vyzivvne ani nejavil o maleho zaujem ze sa chce stretavat este mu sudkyna dohovarala ze niektore mamy nechcu otcovi ani dovolit aby sa s dietatom stretavali a ja mu to dovolim a on si to nevie vazit.

babatko88
16. aug 2009

tak to využi, všetko to tam povedz a možno dostane len ozaj sa stretnúť s ním ale určite nie brať si ho

lenkalienka4
16. aug 2009

drzim palce, nech ti to vyjde 😉

marianka1122
autor
16. aug 2009

diky ste mile

lenkalienka4
16. aug 2009

napis nejakej kocke co sa do toho fakt vyzna, v nejakej inej teme skus nieco pohladat, nech ti poradia odbornicky 🙂

marianka1122
autor
17. aug 2009

tusim sa moja tema cez noc presunula ale nevadi snad mi niekto poradi ☹