Zvládnem to sama s dvomi deťmi?

sara115
2. jún 2014

ahojte baby potr.od vás radu mám dve deti 9a 6r chlapcov chcem sa rozviest lebo z mužovej strany je stale pych.tyranie a nedá sa to vydržat mám pocit že už skolabujem s toho neustáleho stresu.potr.nakopnut nemám nič ušetrene lebo si nemožem najst prácu ato som si zarobyla na brigade som dala na deti lebo muž kt.zaraába za dvoch je lakomi ako pes .dá sa to zvládnut z dvoma detmi sama?mame ist nemožem lebo sama s otcom ledva žiju

monicm
2. jún 2014

@sara115 určite dá.bude to ťažké,ale dá sa to.poznám jednu mamičku,odišla od manžela s dvoma deťmi (cca 11 a 7 ročnými) aj ked z iných dôvodov,ako ty,chvíľu bývala v krízovom centre a potom si našla bytík.a fungujú.základ je samozrejme práca,ale s tým by ti možno vedeli pomôcť v krízovom centre,známy,kamaráti,......................

sisaha
2. jún 2014

@sara115 najprv sa pokus najst si stabilnu pracu, bude sa ti ovela lahsie zacinat, ako ked budes bez nej. Ak by to znamenalo aj stahovanie, kludne chod do toho.. To co dostanes na vyzivnom vam postaci..

ivett1
2. jún 2014

@sara115 ahoj, skús si prečítať aj túto diskusiu ... možno v nej tiež nájdeš nejaké rady, ktoré sa ti zídu
https://www.modrykonik.sk/forum/som-na-deti-sama/ako-ste-zvladli-odchod-od-partnera-aj-s-dietatom/