2 dni meškajúca ms a zvláštne sprievodné prejavy

jankajamka
2. okt 2018

Ahojte potrebujem sa spýtať trošku mi haprovali krámy pred 2 mesiacmi mi prišli o 3 dní skôr a pred mesiacom som mala len 4 dní vždy som mávala pravidelne 28 dňový ciklus a vždy 5 dní menzes .
Tento mesiac som mala dostať 1.10 ( pondelok) z nedele na pondelok som mala také tlaky v podbrušku ako by som už mala dostať potom celi pondelok nič žiadne tlaky žiadny menzes a dnes má pobolieval prsník a večer som mala zas mierne tlaky ktoré hneď prestali no menzes nikde .Ja viem že je to len 2 dní čo mi mešká ale nikdy som také stavy nemala vždy keď ma začalo pobolievat v podbrušku tak som dostala.cim to môže byť? ďakujem za odpoveď

katka1416
2. okt 2018

@jankajamka tak si sprav test zajtra rano,ja som mala podobne a bola som tehu😉 test som si robila po troch dnoch meskania a čiarky tam boli do 5 sekund😁

mimer
2. okt 2018

Ja som mala napr aj tlaky na konecnik. prvy test bol negatívny o dva dni na to,pozitivny 😉 a strasnu chut som mala na cigaretu (jednu od druhej by som drmala) a to som denne mala tak 5. Moja sestra nefajčiar a ked ostala tehu (este vtedy o tom nevedela) mala tiez velku chut na cigaretu 😀

anielicek009
2. okt 2018

Skus si urobit test a uvidis potom 🙂

beky1813
2. okt 2018

Sprav si test, ci co ine radit?

pajinka91
3. okt 2018

Ja som mala tento víkend rovnaké bolesti a krámy dorazili s oneskorením. Ale v pondelok by som šla po test, keby nedorazili.