2 testy pozitívne a aj tak nie som tehotná

mishka711
31. dec 2008

Ahojte xcem sa podelit s malym prekvapenim teda meskala mi menstruacia 9dni spravila som si test a vysiel ze som tehu druhy den som si kupila digitalny co ukaze aj ktory tyzden vysiel ze som 2-3tyz tehu za 4dni som zacala krvacat isla do nemocky tam ma pozreli ze nic nevidia a zobrali mi aj moc a zistili ze niesom tehu tak sme s manzelom boli trosku v soku takze tak to je stymi testami 😒

elise
31. dec 2008

mishka a nie je to náhodou mimomaternicové? alebo ešte možno treba počkať ved uvidíš ale môže to byť fak testami nemusia byť spoľahlivé skús svojmu gynekologovi zájsť a nech ti vezme krv na tehotenstvo to ti to potvrdí definitívne. 😉

mishka711
autor
31. dec 2008

elise no neviem teraz mi pisala jedna kocka ze to aj mohlo byt tehu len som prirodzenou cestou o to dosla no sama neviem lebo aj maly mi ochorel a vten den som dostala stresy som sa vyplasila ked som zistila ze maly ma teplotu takze a cely den som ho nosila chcel len mna a vies neni sranda nosit skoro 10kilove dieta nlutujem nic proste to tak malo byt a keby som si bola ista ze som bola asi by ma to viac trapilo 😒

elise
31. dec 2008

mischka skús teda zájsť svojnu gynekologovi a on ťa dôkladne vyšetrí vieš ja som bola opačný prípad krváala som pravidelne a až v 5 mesiaci som zistila že som tehotná išlo o špinenie ono to môže byť pravda že si mohla potratiť ale určite zájdi na vyšetrenie. 😉 nestresuj sa, chorobu malého plne chápem že si sa bála a nosenie na rukách pomhalo aj môjmu malému ked bol chorý ale dôležite je aby sa život dostal do normálu sebastiánko bol zdravučký a dnes si užívajte silvester. 😵 prajem ti krásny nový rok taký aký ho chcete mať ty y tvoja rodinka 😵 😵 😵

mishka711
autor
31. dec 2008

vdaka aj vam krasneho silvestra vela zdravicka v novom roku 2009

kili
31. dec 2008

čo je za test, že ukazuje aj týždne? 😕 som to ešte nevidela.
a keď ukázal 2-3tt tam myslel od počatia alebo od poslednej MS?
lebo ak od MS, tak môže byť, že už ti tak klesla hladina hormónou.
a to krvácanie bolo slabé? silné? išli z teba aj nejaké väčšie kúsky?

mishka711
autor
31. dec 2008

kili uz presny nazov teraz neviem skusim clear no uz je v kosi ale ja zijem v irl irsku a tu ho maju maju rozne aj ovulacne atake no ukazovalo 1-2 co podla dr by bolo 2-3tyzd tt no neviem teda budem vediet viac 13 jan dam vediey stastny novy rok prajeme

mishka711
autor
31. dec 2008

este k tomu krvacaniu no prisla mi normalna menstruacia

petra2505
1. jan 2009

ja som minuly mesiac mala 5 poz.testov a dostala som menstruaciu tiez.Prvy a druhy den som strasne krvacala, ale potom uz v pohode.Tiez sme boli v soku.

mishka711
autor
1. jan 2009

petra dik sa prispevok je dobre vedet ze sa to stava bohuzial snad nabudue to vyde znamej vyslo 5testou ze tehu a za 2dni dostala a dalsi mesiac uz zarobili a za pardni rodi tak vela stastia

didusa.risulo
1. jan 2009

ahojte

petra nepisala si nahodou na baby web?a teda si neni tehotna?

tonicka
1. jan 2009

kočky, mozno vam uz dalsia nepride 😉 toto sa stava (z mojich laickych pozorovani) ked mate ovulku tesne pred menzesom a teda tam otehotniete, ale telo este "posle " menzes a teda napriek "presnym vypoctom s nepresnymi cislami" budete rodit cca o 2 týždne skor od terminu 😀

mishka711
autor
1. jan 2009

tonicka to som nejak nepochopila ako ze som tehu?ne to urcite ne ale rada by som boli sme na vysetreni a pozerali maternicu vsetko nic tam nebolo taKZEtak 🙂

petra2505
1. jan 2009

ani ja nie som tehotna takze to nie je moj pripad, ale po minulo mesacnej skusenosti uz testom neverim...

sassi
1. jan 2009

mishka, mne sa toto stalo 2x - mala som jednoznačne pozitivny test ( silne // ) a začala som po cca. 1,5 týždni meškania krvacať
dokonca ešte po krvacani som mala pozitivny test
a o tyžden už negatívny 😢

u Dr. som bola, ten mi hned robil sono, aj či to nie je mimomaternicove, ale nič nevidel
ani som fakt tehotna potom nebola
teda to bolo bud tzv. biochemicke tehotenstvo (tehotenstvo dokazatelne len testom), alebo skory potrat, s tým, že sa zarodok samovolne vyplavil krvacaním. Ja som krvácala dlhšie ako obyčajne, aj silnejšie, asi 8 dní ☹

testy som začala preklínať, keby som si ho nerobila, myslela by som, že mi to iba meškalo, ale toto bolo velke sklamanie
babatko sa podarilo až na 3.-krát ... aj to som v 6. tt zasa krvacala, ale vydržalo 😉

sassi
1. jan 2009

PS : v nemocnici ani na kyrete som nebola, len u svojho Dr.

mishka711
autor
1. jan 2009

sissi takze mas babo ako stare dodatocne gratulujem no vravi sa ze aj moze zena mat nejaky taky hormon no radsej myslet na to ze som tehu nebola ako na to zeby som potratila

sassi
1. jan 2009

maly už ma skoro 2 roky 😉
mne doktor tiež nepovedal jednoznačne, či som potratila, ale kedže som aj silno krvacala, tak si myslím, že som bola tehotná
a tiež ten pozitivny (ešte tyžden po začiatku krvacania) a potom už negativny test ☹

ale podarilo sa to, a isto to aj tebe vyjde, držím palce

mishka711
autor
2. jan 2009

stym krvacanim no ja som krvacala nnormalne ako pri menzese nijak silno nie 😒 a v nemocke mi robili hned sono ako som zacala krvacat aj odber mocu a tam vsetko negativne takze ???

mishka711
autor
5. jan 2009

hallo je tu niekto?? 🙂

dicinka1
5. jan 2009

ajoj..fiiha?tak toto som este nepocula....

a kde si kupovala ten digitalny teh. test?zaujimave je aj to..

misicka09
18. feb 2013

Chtela sem se vás zeptat jestli je mozne abych byla tehotná..mávam nepravidelné cykly..muj lekar je ze mne zoufalý brala sem duphaston na upravení,kdyz sem ho brala bylo všechno ok...když jsem prestala tak opat zase problém....antikoncepci nechci....už mi meškala mrcha ale dost dlouho tak jsem si udela tt asi 4 ,z toho 2 vyšli poz.,2 neg....tetsy jsem po nejakej dobe opakovala....uz byli jenom neg. alebo tam byl jen duch...lekar mi rekl ze priste ho mam radsi pozvat na pivo nez si delat tt...delal mi utz ale jeste nic nevidel...s pritelem sem mnela nechránený pohlavní styk...naposledy včera.ms stále nikde....už je to 45dc.mám porad čekat a delat pak dalši tt?je možné že bych tak snadno otehotnela když mávam tak nepravidelné dlouhe cykly?

malamima
29. apr 2015

ahojte chcela by som sa spitat menstruacia mi neprisla meska mi 10 dni robila som si test dokonca 3 vsetky ukazuju ze som nechcem sa predcasne tesit podla vas dasa to zistit je mi obcas nevolno ale nechcem ist este k doktorovi ....

xevulax
29. apr 2015

@malamima ak tital dlho meska menzes, testy ukazuju tehu, tak tehu aj si. K dr sa pomaly aj mozes objednat.

marienkazigova
2. nov 2015

Baby poradte mi ginekolologicka mi robila test visiel pozitívny a v krvy mi vislo negat.. lenze mne brusko rastie menstruaciu nemam us mesiac

meluela
2. nov 2015

@marienkazigova nech doktorka spravi aj sono a na meskanie menzesu by mala dat vyvolavacku

paula2011
13. dec 2016

Babi môžem sa spýtať je možné že mi 4 krát vyšiel duch a menzes mešká 8 dni neboli by to koľajnice keby tam to dieťa bolo a ďalšia vec doktor má ubezpečil že krvný test je negatívny... Je šanca že som tehotná totiž ka nemôžem byť tehotná s priateľom sme si dávali pozor používali sme antiku a jedno dieťa už mám druhé si nemôžem dovoliť! Prečo nebudem vysvetľovať. Je prosím vás šanca že nie som tehotná napriek slabim ciarkam testy som robila pred krvnými ktoré vyšli negatívne ...

sibalka21
13. dec 2016

@paula2011 Ak nemas v krvi HCG tak tehotna byt nemozes, davali ste si pozor, resp. mas antiku, ak je na testoch stale rovnaky duch a nesilnie, tehotna niesi....

paula2011
15. dec 2016

@sibalka21 ďakujem ti krásne dúfam v to že nie lebo to by teraz bol ale najnevhodnejší čas . Potešila si ma 🙂

marhulienka2
5. okt 2017

Mne ukázal tes 6x ze som těhotná a dostala som mrgu digitální test ukazoval 1_2 bola som u lékař a zobral moc negativ co to asi mohlo byt ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre