2 týždne mi mešká menzes, tesy sú negatívne. Čo to môže byť?

kamilka56
12. sep 2012

Ahojte babenky 😉 , náhodne som našla túto stránku a rada by som sa Vás opýtala na názor. Nepoznám ako to tu chodí, tak ma hádam nezrušia 🙂 Moj problém : posledná menštruácia mi začala 1.08.2012, čiže momentálne mi mešká už 2 týždne. Menštruáciu som mávala viac-menej pravidelnú. Kedže som s priateľom mala prerušovaný pohlavný styk v strede cyklu, robila som si už doteraz tri tehotenské testy roznych značiek vždy ráno, všetky boli negatívne. Už dlhšie ma pobolieva v podbrušku ( ako pred menštruáciou) , inak nemám žiadne iné príznaky, ktoré by mohli signalizovať tehotenstvo. Prsia ma nebolia vobec, nevolnosti ziadne. Momentálne som v zahraničí, takže návšteva mojho gynekológa je možná až koncom septembra. Neviem či to može byť sposobené výkyvmi hormónov, kedže som z cesty do zahraničia mala poriadny stres a tiež som za posledné mesiace schudla, alebo tehotenstvom, ktoré by však pre mňa problémom vobec nebolo 🙂 Aký je Váš názor ? Len sa bojím, či to nie je niečo horšie 😢 , nerada by som menila letenku. Všetkým za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem 🙂

katyav
10. jan 2017

@lucinika Ďakujem 😉

ariana195195
12. jan 2017

Mne teraz meškal 2 týždne a výsledok je taký

denny_0019
16. jan 2017

ahojta dievcata pisem tu opat...stala sa nam nehoda pred tyzdnom aj nieco ...praskol nam kondom...meska mi to uz treti den viem ze to je skoro aby mi to meskalo kvoli tomu len som sa chcela opytat ci sa vam hned podarilo babo.. nam sa prve podarilo hned na prvu supu ... trosku sa obavam...dakujem za odpovede

sibalka21
16. jan 2017

@denny_0019 Tiez si nemyslim, ze meska koli tomu, ale tak aj nam sa prve podarilo na prvu supu a druhe az o pol roka, cize je to velmi individualne... Pre istotu sprav test, budes o nieco mudrejsia...

ariana195195
17. jan 2017

@denny_0019 Ahoj nam sa podarilo prve po 3 rok. a to som potratila a potom po roku som teraz tehotna a štastná konečne neboj určite nie si to je ešte moc skoro ale možne je všetko ❤

denny_0019
19. jan 2017

no už mi to meška 6dni dievčata :( robila som si test zatial negativny ...počkam este par dni a zajdem k doktorovi ...uz od vcera pocitujem citlive prsia ako pri zaciatku menstruacie no uvidime čo povie doktor ked k nemu zajdem trosku sa obavam 😣

barbara088
19. jan 2017

Ja mavam menzes normalne 2-3mes.meskajuci

denny_0019
19. jan 2017

@barbara088 ahoj a bola si stym u lekara? mne poslednu dobu stale menzes hapruje po porode bol normalny ako hodinky no po case sa to zmenilo ..je pravda ze ked som nebola tehotna mi meskali aj tri -styri mesiace ..

barbara088
19. jan 2017

ano.ze stres...A to mam 4 deti.

denny_0019
25. apr 2017

Ahojte zase mi meska menstruacia :( to nen nic ale mam biely vytok a navali tepla je mi stale horuco nspotim sa len mam pocit ako by som hore cim to moze byt?

obsadenemeno
25. apr 2017

@denny_0019 jeziskove huslicky, uz zase???
To ako teraz kazdy mesiac tu budes vypisovat???

Tak mas proste nepravidelnu menstruaciu, no. Bud si zvykni alebo chod k lekarovi.
Alebo si vyzlec sveter a vypni kurenie, ked ti je teplo.

erika9832
12. máj 2017

Dobrý deň menštruácia mi mešká už 22 dní, posledná prišla 22.3. Dva krát sa mi stalo za posledný týždeň, že som mala na nohavičkách svetlo ružovú kvapku. Testy som si urobila dva a oba negatívne. Mávam bolesti v podbrušku ale také trocha iné ako pred menštruáciou a brucho sa mi celé tak nejak nafúklo. Neviete prosím, čo by to mohlo byť ?

sebik20
16. máj 2018

@katyav
Ahoj mne meska 14den bola som u doktora a dal my vyvolavacku..Ked nepride Do dvoch tyzdnov mam znova prist....co myslis?

katyav
17. máj 2018

@sebik20 Kľudne môžeš byť tehotná. Mne meškala menzes viac ako 40 dní a test mi nič neukázal. Dokonca keď som išla na gyndu, lekár mi povedal že nič nevidí, aby som prišla o dva týždne. A o 2 týždne už videl. Dnes mám z toho meškania 7 a pol mecačného syna 🙂
Ťažko tu radiť, každá sme iná..

valeria1220
4. júl 2018

Ahoj,ja mam ties taky problem, mala som dostat juni 24 menzes, ale meskal mi dva tyzne, ale tyzden po meskani som si urobila az try testy .jeden mi ukazal pozitiv ,no a po dvoch tyznoch mi prisiel menzes, robila som znovu test a ukazal negativ ,prosim ta porat mi co to moze byt dufam ze nic vazne diki.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre