3 menštruácie v jednom cykle

emma2001
8. aug 2009

Ahojte, chcem sa opýtať či niekto nemá skúsenosti s opakovanou menštruáciou v jednom cykle. S manželom sa snažíme o druhé bábo a dáko nám to už 6 mesiacov nevychádza. A tento mesiac som dostala už tretí krát menzes. Medzi nimi mam len par dni pauzu a vždy prišiel ďalší. Ešte sa mi to nikdy nestalo. Nemám žiadne bolesti, ani nejaké zvláštne iné príznaky. Najhoršie na tom je že moja gynekologička ma dovolenku, tak teraz neviem, čo mám robiť. Myslíte že by to mohlo byť príznakom tehu? Pri prvom dieťati nám to tiez trvalo nejaký mesiac, ale teraz sa mi zdá že už je to ozaj dosť dlho
☹ ☹

sarlotta
8. aug 2009

emma zkus těhu test, ale spíš si myslím že jsou to nervíky. doporučuju pít kontryhelový čaj a jak bude možnost tak zajít k doc a požádat o léky na úpravu cyklu... to je dost zásadní, aby byla ovulace a pak miminko🙂)) Držím palečky určitě se Vám to podaří.

emma2001
autor
8. aug 2009

Sarlotta, dik za odpoved. Neviem ci mate niekto s tým skusenosti ale ja som kojila malu ešte do minuleho mesiaca. Myslíte,že aj to može byť dovod preco som doteraz nezostala tehu? Menzes mam uz od septembra min. roka, ale niekde som čítala, že môžu byť tie cykly aj neovulačné. Neviete ako zistím, či mám cyklus ovulačny alebo nie?

sarlotta
8. aug 2009

emma já nevím při kojení spousta žen normálně otěhotní a některé zase až po ukončení kojení.... podle mě je to dost subjektivní. Ovulaci poznáš testem nebo příznaky. hlen, měkčí čípek, pobolívání v podbřišku.. je toho dost a bývá cca 14den od začátku MS. myslím že tohle Tvé krvácení může být následek ukončení kojení... hormony se dávají do normálu.
Jak budeš moct tak zajdi na gyndu. nemyslím si že bys byla těhotná. Takové krvácení je ale možné u mimoděložního-- jenže to by jsi musela mít pozitivní těhu test - tak ho zkus a když bude negat tak můžeš v klidu počkat až lékařce skončí dovolená. Kdyby byl pozit. tak krvácení v těhu je na pohotovost.
Další otázka je jakou antikoncepci jsi před snažením brala... třeba depoprovera injekční umí hodně rozhodit cyklus.... i na celý další rok☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre