Tretí mesiac tehotenstva a negatívny test

launer
28. mar 2019

Dobrý deň. Mohla by som byť v 3 mesiaci tehotenstva, ale tehotenský test sa mi ukázal negatívny? Nebolo vidieť ani náznak druhej čiarky. Robila som ho z večerného moču.

gabriellka
28. mar 2019

@launer podla coho teda usudzujes ze si v tretom mesiaci? Urob este rano ale ak bude negativny tak podla mna nebudes tehu. To by ti uz ukazal

stela01
28. mar 2019

@launer mohla alebo si ? Kto ti potvrdil tehotenstvo keď píšeš že si v 3 mesiaci ?

Aký má zmysel si robiť test keď si cca v 3 mesiaci ?

ikonica
28. mar 2019

Skus zriedit moc s vodou a tak urob test.... Hcg je uz moc vysoke tak moze takto zblbnut test... A tiez nerozumeim naco este testujes v 3. mesiaci...

senan
29. mar 2019

Baby podla mna skor ma strach ze je v 3mes.,@launer zalezi kedy si mala nechraneny sex, po nechranenom sexe je idelany cas testovat 5 az 7 dni po, ak ti ukazal test negativny nemyslim si,ze by si bola tehu, urob si test aj z ranneho mocu a z nariedeneho mocu, ak aj tieto dva budu negat. tehotna urcite niesi 🙂

jana19877
29. mar 2019

Ako si sa dostala k 3 mesiacom? To ti toľko mešká menzes a riešiš to akože až teraz? Test a ak nie tak proste smer lekár a tam sa to dozvieš na isto

jancejance
29. mar 2019

@launer ak si už v treťom mesiaci tehotenstva, tak ti to neukáže ani 10 testov, choď k lekárovi, ten ti to buď potvrdí alebo vyvráti

maruski99
29. mar 2019

@launer navštív lekára, toto sa rieši v prvých dvoch týždňoch tehu aj skôr a nie ak máš pocit,že si už tri mesiace tehotná :D :D

vikisukik
29. mar 2019

A nemas tri mesiace menstruaciu ci z coho akoze usudzujes, ze si tehotna? Celkom nechapem ako si na to prisla!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre