4 dni mi mešká menzes a mám strach z druhého tehotenstva

vinea15
4. dec 2012

Ahojte babeny. Akosi ma prepadáva strach lebo už mi 4 dni mešká menzes. Ja viem, že to ešte nič neznamená, ale mám strach. Mám 17 mesačné dieťatko a pôrod aj prvé tehotenstvo vo mne zanechali dosť veľký strach. :( Inak si dávame s manželom pozor, neberiem anti ani nič iné nemám. Teraz fakt nie je ten najlepší čas na druhé bábo a ja už som ani moc o druhom nerozmýšľala. :( A od pôrodu som mala vždy menzes na deň presný. Myslíte, že to môže byť len planý poplach. Lebo fakt neviem či by som teraz zvládla druhé bábo.... :(

zuzi0911
7. dec 2012

@vinea15. no vidis.a tolko stresu.ale ja som taka ista ked mi meska kedze dalsie babanko teraz neceme. drz sa 🙂

vinea15
autor
7. dec 2012

@moon1979 tak mi napíš do ip tvoje zážitky z pôrodu a ja ti napíšem moje 🙂

moon1979
8. dec 2012

@vinea15
si v šoku? 🙂

vinea15
autor
11. dec 2012

@moon1979 ešte som nemala čas ti odpísať, ale určite si to mala horšie ako ja

moon1979
11. dec 2012

@vinea15
nech sú zážitky akékolvek, treba myslieť pozitívne ... a najväčšou odmenou pre nás za to všetko je ten malý uzlík, ktorý potom dostaneme a ktorý nás bude volať mama 🙂

bojiimsa
22. apr 2016

Ahojte Baby tak ja som tu nova... takze neviem ze ako to tu chodi ale mam taky problem ze uz 4 dni mi meška menštruacia... urobila som si už asi 5 tehotenske testy z ktorych 2 vyšli negativne a 3 pozitivne ale ukazuju slabe čiaročky takže niesom si ista... menštruaciu dostavam pravidelnu 28 dnovu takže mam strach lebo už mam dcerku ktora ma iba Rok a 7 mesiacou. Prosiim porate mii som zufala. Dakujem

janciqa
10. aug 2018

@vinea15 neboj sa...mne raz menzes meskal 15 dni a to som uz tiez len predychavala...ale chvalabohu dosiel....inak by to bolo uz tretie tehu a to uz nechceeem...stacia dvaja certici....dcera ma 3r a syn 16m....inak druhykrat som otehotnela necakane ked dcera mala 16m....pamatam ako dnes ze som sa rozklepala a prislo mi zle...strasne som sa zlakla...najskor porodu a potom toho ako to zvladnem....ale da sa to....len ja som mala pomoc rodiny...neviem ako tie zienky co su same a bez pomoci blizkych...urcite to maju tazsie....no vsetko sa da...deti rastu rychlo a este budeme smutit za babatkovskym obdobim 🙂 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre