7 dni mešká mi mešká menzes a testy 2 testy sú negatívne

mimi2729
17. máj 2018

Ahojte . Mešká mi menstruacia 7 dni .. mám bolesti v podbrušku každý deň ako keby som mala dostať ... plus citim sa viac unavená .. čo sa týka jedla buď nemám vôbec hlad alebo naopak mega hlad .. včera som napr zjedla hranolky so zmrzlinou😂 a keď som otvorila napr tresku tak mi úplne smrdela som myslela že sa dogrcam😂.... s priateľom sa nechránime ale nerobí sa do mna .. a takto fungujeme už skoro 2 roky a nebol problém .. asi keď je test negatívny tak nejsom tehotná .. či? Ďakujem za názory

petrastrbanikova
17. máj 2018

Ja si myslim ze si tehotna aj napriek testu 😄

mimi2729
autor
17. máj 2018

@petrastrbanikova 😂ako u mna by nebol problém keby som bola ... len caka má povýšenie a tak .. možno by Som babo dala až tak o rok 🙈.... len keď mi test ukazuje negatívny .. nechce sa mi veriť že to môže klamať ... či?

srnkaknm1
17. máj 2018

Mne ukazal test ze som tehotna az v 2 mesiaci ked mi meskala dva tyzdne tak som bola u zenskej a ani ona nic nevidela az neskor to bolo vsetko vidiet

mimi2729
autor
17. máj 2018

@srnkaknm1 pfuuu to fakt ? Ja som myslela že je to hneď vidieť (moc som sa o take témy nezaujímala ) .. tak to som teda na vážkach 🤷‍♀️

meandbaby
17. máj 2018

Pockaj este tyzden

achjajcoto
17. máj 2018

Ešte počkaj, ja som tento mesiac dostala ms až na 11-ty deň, testy boli tiež negatívne.

vierka22viki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titla
17. máj 2018

Len z môjho okolia poznám 2 prípady keď mali baby v 6tt tehotenstvo potvrdené gynekológom a test negatívny... falošne pozitívne testy nezvyknú byť (keď tam tá čiarka je, si tehotná), ale falošne negatívne sú pomerne bežné

mimi2729
autor
17. máj 2018

@titla hmmm aj ja som už o tom počula ... len sa mi tomu nechce veriť .. počkám a uvidím . Ďakujem

achjajcoto
17. máj 2018

@titla aj keď došla ms a testy boli negatívne? Lebo aj o takých prípadoch som čítala ale nechce sa mi tomu veriť

telusikk
17. máj 2018

Mala by si radšej ísť na krvné testy lebo niekedy to proste testy nezachytia, stáva sa to

mimi2729
autor
17. máj 2018

@telusikk síce keď sa mám priznať .. ale tak neviem či mi už nedrbka😂🙏 na tom druhom čom som si robila ráno dnes.. bolo jak keby ohraničenie druhej čiarky ale absolútne bez farby ... iba taký náznak .. ale žiadna farba na bielom podklade .. ani len duch to nebol aspoň podľa toho čo som videla v týchto diskusiách 🙄😂je to možné ?

titla
17. máj 2018

@achjajcoto tak poznám aj jednu taku ktora mavala MS do 4-teho mesiaca, a to pri oboch tehotenstvach... ale vraj to nie je "naozajstna" MS ale krvacanie spôsobene hormonalnou nerovnovahou, alebo tak podobne. Avsak v jej pripade prislo presne vtedy ked MS a aj dlzka a intenzita bola rovnaka. Prvykrat ani dlho nevedela, ze je tehotna, az neskor na zaklade inych priznakov.

mimi2729
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi2729
autor
17. máj 2018

No už mi je aj na vracanie teraz večer .. a som malatna.. čo myslite baby ?...

gabika20
18. máj 2018

Neskusis
digitálny test kúpiť v lekárni? Tam nemusíš hľadať čiarky..ukáže ti rovno - nie si tehotná alebo + a hneď aj v ktorom TT 😉

mimi2729
autor
18. máj 2018

@gabika20 no tak dnes už mám slabé spinenie.. resp takú jasnú červenú krv ... a o pár hod som nemala nič .. celé je to divne pretože u mna to bolo vždy tak že hneď prvý deň som mama silne kramy úplne bežne .. teraz jasná krv trosku potom len hnedkaste spinenie ... 🙄ale už som sa tak nastavila po tomto že by som už aj chcela 💕

gabika20
19. máj 2018

@mimi2729 podľa popisu môžeš byť tehotná..vsak skús ešte test a daj vedieť..držím palce 😉

krepes
19. máj 2018

@mimi2729 na tom teste si mozno mala ducha, nemas fotku? inak ja som mala slabe spinenie asi tri dni pred tym ako som mala dostat menstruaciu ale teda nedostala som ju uz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre