Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

kuko7
autor
21. apr 2007

no kupila som si nejake v dm od firmy pepino, take suvixy...tie si nekupujte klamuuuuu 😀

skrecok
21. apr 2007

To som aj ja v DM kupila znacky Pepino, hmmm. Neviem posudit ci klamu, ale diky za radu. Nabuduce si kupim iny, ked budem potrebovat. Ale ktore? 😒

kuko7
autor
21. apr 2007

Ja si kupim nabuduce axiom alebo tak nejak sa vola, to tu vsetky ospevuju 🙂

tucniacik
21. apr 2007

tak tieto znacky vobec nepoznam... ja som bola spokojna s BARBARA testom a s babytestom..inak dobre su aj tie ceske,a lacne,len ich treba objednat naraz viac...ja mam teraz doma 20LH a 6 teho...takze taky pol rok mam od testou pokoj...

kuko7
autor
21. apr 2007

tucnicik: tak ty si pripravena 😉 drzim palec aby ukazovali len // 😀

tucniacik
21. apr 2007

som pripravena, ale iba s testami...na teho asi moc pripravena nie som... 🙂 ty ano?

skrecok
21. apr 2007

😀 Mne by nenapadlo kupit viacej tehotenskych testov. Hmm, ako vidim, mala by som si kupit aspon jeden pre pripad. Ale som taka, ze som minule horela zvedavostou ci som v tom uz na 3 den po snazilkovani a nevydrzala som... Bolo to velmi skoro. Vidim, ze sa poctivo snazite. Nech vam to vyjde!

erika3011
21. apr 2007

ahoooojte...baby chcem sa spýtať, či vadí ked s priatelom máme často pohlavný styk a planujeme babo? ...mám z toho už velký zmetok ☹ ...prosím poradte mi. bojím sa, že sa to male potom neuhniezdi vo mne ked je stale vyrušovane 😠

kuko7
autor
21. apr 2007

ale neboj, ked to ma byt tak bude a ved mimi nie je zo skla, urcite sa uchyti....robkajte to vtedy ked mate chut a hlavne sa nestresuj 😀

kuko7
autor
21. apr 2007

tucnicik: aj ked som mlada, tak mi bio hodiny biju ako hrom, neviem preco....so vsetkym som bola skorsia aj mrcha mi zacala uz v 9-tich 😀

erika3011
21. apr 2007

Nuž dakujem..ale fakt som sa obavala...lebo človek sa tu dočíta všeličo. ..nemyslis si, ze robiť to viackrat za den..ze je to vela?

kuko7
autor
21. apr 2007

no ja to s drahym robkam aj tri krat za den ako sa nam chce 😀

tucniacik
21. apr 2007

skrecok, nie ze by som mala maniacka na testy 🙂 ale musela som ich kupit viac, jedna ceska stranka www.levnetesty.cz ponuka testy velmi lacno,ale podmienka je ze ak ide o objednavku do zahranicia/cize k nam/ tak musi byt objednavka nad 500czk...a plati sa tam este 100czk postovne... objednala som si ich teda viac,/cim viac tym vyhodnejsie vydu/ a vysli ma daaaaleko lacnejsie nez tu na slovensku... preto ich mam v zasobe... 🙂
erika, urcite castym sexikom oplodene vajicko nijako nevyrusujete...a je to rozne, urcite je dobre mat skyk okolo ovulacie, myslim ze najlepsie je tak 1-2dni pred ovu a v den ovu... a to, ci uz mimo tejto doby sexikujete kazdy den alebo mate dlhu prestavku a sexikujete iba v case okolo ovu, to je tiez rozne,niekto odporuca pred tym par dni nexikovat aby spermijky dozreli a inym to vyde aj ked sexikuju kazdy den...

erika3011
21. apr 2007

My tak isto 😀 ...ale tu som sa dočítala, že potom sa nemusí male usadiť..neviem, už dva mesiace sa pokušame..a nič.

erika3011
21. apr 2007

tucniacik dakujem ti za radu..fuuu..teraz som aspon kludnejšia 🙂 ...inak ked ide o testiky, ja ich mám v zásobe aspon tri...ved do tretice všetko dobre 😎

tucniacik
21. apr 2007

3x za den a kazdy den 🙂 ??? to ziram...
poznam par,ktory sexikovali dva mesiac kazde rano a kazdy vecer a otehotneli... ale - toto ti teda fakt neviem predstavit... staci odsledovat ovu, par dni pred tym nesexikovat a potom kazdy den/kazdy druhy den... nemam vobec nic proti sexu,ale -ako by som to povedala, milujem zmrzlinu, ale ak by som ju mala jest kadzy den niekolko krat, asi by casom az tak moc nechutila 🙂

erika3011
21. apr 2007

😅 nuž dúfam, že nedopadneme tak ako s tou zmrlinou 🙂 ...nuž niekedy to vychadza tak, že každy den, niekedy každy druhy..ale tak ked mam po mrške, tak každy den aspon trikrat... čo už s ním narobím 😠

tucniacik
21. apr 2007

eri, kolko mate rokov ak sa mozem spytat a ako dlho ste spolu?

erika3011
21. apr 2007

ja 20 a on 22....nuž a sme spolu rok..teda bude to rok... ja viem, asi mi povieš, že sme na to ešte mlady..

kuko7
autor
21. apr 2007

erika: aj ja mam 20????? aj tebe biju hodinky 🙂

skrecok
21. apr 2007

Hmm, kazdy den a to rano a vecer sa u nas neda. Rano na poslednu chvilu vstavame do roboty (sme taki spachtosi) a vecer sa takmer vzdy vraciame utahani z roboty. Takze najlepsie su pre nas vikendy a sviatky. Obdivujem vas ako to robite 😀 .

tucniacik
21. apr 2007

nie, to som povedat nechcela, iba ma to zaujimalo kvoli tej sexualnej frekvencii...zodpoveda vasmu veku a dlzke vasho vztahu... 🙂

kuko7
autor
21. apr 2007

eri: ale my sme spolu 4 rocky 😉

skrecok: na sexik si vzdy najdeme cas 🙂 a ani s tou pracou to netreba velmi prehanat,aj ked nieedy sa neda, ze?

erika3011
21. apr 2007

Kuko7: ..nuž ano bijú 😀 ...čo narobime ked sa mame radi a chceme babo 🙂 ..juuuj už aby bolo 🙂
Skrecok: ..ja to mám lahšie, ešte študujem.. 🙂

kuko7
autor
21. apr 2007

eri: aj ja studujem 😉 to je sranda, potom sa pripojime k mladym tehulkam, ze? 😀

kuko7
autor
21. apr 2007

Inak preco mas prezyvku, ze erika a 3011???? Ty si strelec? 🙂 (30.11)

erika3011
21. apr 2007

Tucniacik: ved v pohodke..mame ešte čerstvý vzťah..tak 10 mesiacov..nie sme ani zobraty, ale čakame na babo.. 😀
Kuko7: fuhaaaa..peknééé 😉 ...my len rok ..necelý..ale ako by to už boli roky.

tucniacik
21. apr 2007

dievcata mozete mi tykat 🙂

kuko7
autor
21. apr 2007

tucniacik: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika3011
21. apr 2007

Kuko7: ano, presne si to uhadla 😉 ..je to môj datum narodenia. A kde študuješ ak sa môžem opýtať? ..ja ešte čakám v maji na dosť dôležitý papier..maturitu a potom sa uvidi..podla toho či budem tehulka alebo nie 🙂 ..ale aj tak by som chcela pokračovať na vyške. ..a k tým mladym tehulkam by som sa rada pripojila..dufam, že sa tam stretneme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre