Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

erika3011
21. apr 2007

tucniacik: 😉

skrecok
21. apr 2007

No, to vam v dobrom zavidim. Ja pracujem a este popri zamestnani este doplnujem studium na VS. Chvalabohu na jesen koncim. A manzel ma taku pracu, ze sa vrati vecer vzdy utahany, ale na sexik ma vzdy chut a cas 😅 . Mne uz taaaak biju hodinky, kedze uz mam na to svoj vek. Predtym nie, este som si chcela uzivat slobodu a bezstarostnost. Uz mi stacilo 😎 .

tucniacik
21. apr 2007

my sme spolu 6 rokov...
kuko, a ty si preco kuko?a preco 7?

kuko7
autor
21. apr 2007

eri: ja chodim na vysku do Blavy...maturitu mam uz vo vrecku 🙂 Dufam, ze sa tam stretneme 😉 Inak idem ja uz buckat, lebo drahy tu uz drieme, tak idem za nim.PAPA a krasnu nocku 😀 🙂 😉

tucniacik
21. apr 2007

kuko, tehulky by mali nemali ponocovat 😉 dobru nocku... ja idem mrknut este co davaju v TV...

erika3011
21. apr 2007

Kuko7: Nuž ja by som rada išla do Nitry..mala by som to aj blízko, kedže som z Levíc. ..Len sa bojím, o financie neskôr, lebo by som matersku aj tak nedostala 😖 . Tak dobru nocku ti prajem. dufam, že sa tu ešte stretneme. papaaaa 😉

skrecok
21. apr 2007

Uz aj ja idem pomaly do postele za drahym 😝 . Tak tiez prajem vsetkym dobru noc.

erika3011
21. apr 2007

dobru nocku všetkým 🙂 ..baby snažte sa..možno je to ta osudova noc 😀 ..papa idem aj jaaaa.

kluara
21. apr 2007

ahojte!
mne meškal menzes 2 mesiace, aj som bola u doktora, aj som si robila testy, aj som dostala vyvolávačku a nič. Nakoniec predsa len dorazil a doktor mi povedal, že som mala anovulačný cyklus

lauritka
22. apr 2007

piridavam moje skusenosti. uz sa mi dvakrat stalo ze mrcha meskala 13 dni a nebola som tehu. bolo to sposobene predpokladam zvysenou stimulaciou a naslednym utvorenim cysticiek. po clostyle a dupfastone.
takze ak mate previdelny cyklus stimulovat netreba..len to cyklus rozhadze a sklamanie je otrasne.

martina258
22. apr 2007

😲 no pekne,strasis ma Laurtika 😒 dobre ranko inak.

lauritka
22. apr 2007

prepac nechcela som ta strasit matka 😲 nadej umiera posledna..niekomu tehotensky pozitivny test vyjde az po 2 tyzdnoch meskania mrchy. 😉

martina258
22. apr 2007

nie,nieee..s tym clostylom.Pretoze ja mam vzdy cyklus 29 dni, pomaly na minutu presny 😀

martina258
22. apr 2007

Ozaj nepriberala si z neho? lebo ja priserne 😠

lauritka
22. apr 2007

no kazde telo reaguje inac.. mne to nerobilo dobre 🙂

martina258
22. apr 2007

No uvidime 😉

lauritka
22. apr 2007

ja sa teras stimulujem prirodyimi zdrojmi ;) 😀

lauritka
22. apr 2007

A T a ty berec clostyl ? odkedy ?

lauritka
22. apr 2007

neviem ci je dobre ked lekari nasadzuju tie hormony pri pravidelnych cykloch hmmm. ja som myslela ze by to mali davat len na upravy cyklu kto neovuluje a ma dlhy cyklus. 😒

nikusska11
22. apr 2007

awojte 44 den a kramy nikde ta parada a 2 testy negativne

lauritka
22. apr 2007

skusala si BT ????/

nikusska11
22. apr 2007

no jasné 36,6 jak po ovu

emjee
23. jún 2007

benabianca • 2d • 23. jún 2007 o 10:00
Vysiel niektorej negat. tehotensky test,aj napriek tomu,ze ste boli tehotne?

pipi1211 • 1d • 23. jún 2007 o 10:14
ano ked mi meskala tak som si preistotu urobila testik a vysiel negativny tak aj preto to bol mrte sok ked mi to dr oznamila 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

benabianca • 2d • 23. jún 2007 o 10:16
a v ktorom tyzdni si si test asi robila?

pipi1211 • 1d • 23. jún 2007 o 10:18
fuuuuuuuuuuuha 😕 😅 mohol to byt 5tt? 😅 tak niako myslim

benabianca • 2d • 23. jún 2007 o 10:25
pozerala som,ze mas 3tyzdnove babo,je to radost,ze?
Ja som prve zistila v 5.tyzdni,druhe v 7.tyzdni.

zdenkabrt
4. aug 2007

baby moja segra si robila testy 2 mesiace a stale /. az koncom druheho jej ukazalo //.

my sa s manzelikom snazilkujeme a stale pride mrcha mrchata

sweetberry
6. aug 2007

no mne meska dnes 8den a test vysiel negativny tak neviem 😕 😒

erika3011
7. aug 2007

Pomooooc..ja som mala normal mrchu naposledy 24. maja...a mesiac na to..ako mi mala prísť zase som mala iba špinenie..a ked ratam špienenie az mrchu tak mi zase meška a teraz som od špinenia 46 DC ...no a mrcha nikde a nikde... a test negativny...no chápete? ....ja nie 😖

maculik
7. aug 2007

Ajojte 🙂 mne meska 4den, test som si robila v sobotu (uz som nevydrzala 😉 ale nic. Hmm, neviete, ci to moze byt aj kvoli tomu, ze som az do minuleho mes.brala HAK a toto malo byt vlastne prvykrat, co mala mrcha dojst po vysadeni? 😠
brucho a krize ma boleli ako obvykle, mozno trochu dlhsie a 2dni som sa rano necitila dobre, ale zatial nic. Prsia ma zatial nebolia, unavena sice som, ale moze to byt aj tym hnusnym pocasim tu. Nepamatam si uz, ako to bolo, ked som bola tehu prvykrat....

misovicovap
7. aug 2007

ahojte snažilky idem sa k vám na chvíľku pridať. Maculik mne to tiež mešká a dnes som si robila test ale sú na nom dve čiarky lenže mne pichali pregnyl a ten to môže ovplyvniť tak aj tak neviem na čom som taká by som bola šťastná asi nám je súdené takto zabojovať pre miminká

maculik
7. aug 2007

misi, to by bolo super, keby Ti to vyslo 🙂 A kolko Ti uz meska? A ved Dr Ti to ked tak potvrdi 😉
Ja neviem, cim by to mohlo byt posunute, jedine fakt tou HAK, ze som vysadila. Este pockam do piatku a urobim si. Manzel isiel na Slov., tak by som mu ked tak povedala, nech kupi nejaky test a spravila by som si. Tu su neskutocne drahe. Ale co viem, mozno nevydrzim 😉
Prvykrat to tiez tak nejako bolo, ze som to akosi tusila a ked som spravila test, tak druha ciarka bola uuuuuuplne slabulilinka, Dr povedal, ze mam cakat este 3dni a zopakovat, ale najlepsie rano. Jasne, ze som testovala kazdy den 🙂 🙂

misovicovap
7. aug 2007

maculik, a než si začala brať ha tak si mala previdelne? Mne to mešká už asi 17 dní a cyklus mám 34 dnový už mi 30. 07 brali krv ale nič sa nepotvrdilo 1. 8 mi dr robil ultrazvuk a vravel že to vipadá ako pred ovuláciou že mám krásne narastenú vystelku maternice ktovie možno som už vtedy bola tehu. Ktoho vie uvidíme o týžden zopakujem test ake vieš čo? aj tak to tiez tak dlho nevydržím. V lekárni ma už poznajú. No čo dakto fajčí a dakto testuje no nie? aj ja ti držkám palčeky a daj potom vedieť ked si spravíš testík 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre