Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

sjuzi
26. nov 2009

lauritka
26. nov 2009

sjuzi zopakuj test. pepino je dobry test. 🙂 ale skus mamatest,

sjuzi
26. nov 2009

Ďakujem za odpoveď, veď ja viem, len sa bojím, aby som zas nebola sklamaná... 😅 😀

sjuzi
27. nov 2009

Ahojte, len chcem napísať ako som "dopadla"... 😒
Včera večer som si robila test RapiClear, bol negatívny, ale som ho nevyhodila, ale som si myslela, že teda je to konečný výsledok. Ale dnes ráno som na ňom objavila voľným okom viditeľnú slabú čiarku, nie tienik, ale normálne slabá čiarka... 😕
Zároveň som šla dnes pre výsledky k dokimu (mala som nejaké kvasinky) a teda som mu povedala aj o meškaní atď. Pozrel sa na uzv a nič nevidel, ale ani nič nevylúčil... V každom prípade mi ale pichol vyvolávačku, že ak príde menzes príde, ak nie, mám prísť... hmmmmm... 😅

chomka777
31. jan 2010

Ahojte baby, uz tyzden vzorne citam vase prispevky pravdupovediac najprv som tu nechcela nic napisat, ale nakoniec som si povedala preco nie. S manzelom sa snazime o babetko od septembra kazdy mesiac dufam, ze menzes nepride ale on furt dosiel az na teraz. Antikoncepciu som prestala brat v juni, v auguste som po skoro 15rokov prestala fajcit aj to nasvecuje ako si velmi zelam zdrave babetko a teraz spat k teme 21dec som mala poslednu mens. a uz tyzden si robim teh test a nic stale neg. Ja viem cele je to o psychike toho sklamania sa kusok obavam. Priznaky ako take nebadam, mam akurat pocit akoby som uz uz mestruov. mam pocit, ze krv uz tecie idem na wc a nista. Taktiez som unavena bez nejakeho dovodu. Kedze zijem v cudzine tu to tak nefunguje, ze doktor odobre krvicku a vec je vybavena preto sa chcem spytat vas, ci mi z vlastnej skusenosti neviete poradit uz dopredu dakujem

ragaza
31. jan 2010

Ahoj chromka, aj my sa s priatelom snazime o babenko od novembra a nedari sa.Minuli mesiac mi menzes meskal 10dni ,robila som si testy ale boli neg. hoci som v kutiku duse dufala mrcha aj tak prisla,ale ty nestracaj nadej kludne mozes byt tehu. mozno si len mala neskorsie ovulku tak ti to test este neukaze a aku mas BT?

cacarinka
11. feb 2010

Ahojte kocky, chcem pocut vas nazor, lebo ja som total jelen z toho a teda neviem, co si mysliet. poslednu mrchu som dostala na silvestra, posledny nechraneny styk som mala 13.1. a potom uz nic. Do teraz mrcha nikde, dnes je 42 DC a teplota 37. robila som si dva testy (mamatest) a negativne. Nejake tehu priznaky nepocitujem, len ma sem tam pichne vo vajecnikoch. Prve babo mame po IVF a o druhe sa zatial snazime prirodezene. Strasne by sme boli radi keby to vyslo. fakt neviem co si mam o tom mysliet, je mozne aby test ukazoval / a pritom byt tehu? druhy som si robila v 40 DC, si myslim, ze keby som bola tehu tak by tam hadam aspon slaba ciarka bola, ze? nikdy sa mi este nestalo, zeby mi takto dlho meskala.

flamenga
11. feb 2010

cacarinka mohla sa posunúť ovulácia a tým pádom celý cyklus.... aj napriek tomu, že si takýto dlhý cyklus nemala... ženské telo je záhada 😕

euphoria
6. júl 2010

AHojte baby,
nestihla som precitat celu diskusiu a stretla som sa s roznymi nazormi. Vysiel mi pozitivny tehotensky test.Som velmi stastna, ale akosi nemozem uverit tomu, ze to vyslo hned🙂)
Moze byt vysledok nepresny ked stale dojcim??
Poradte prosim prosim

mishelina
27. júl 2010

Ahojte snažilky aj tehuľky... my sa s priateľom snažíme o bambino zatiaľ len druhý mesiac po vysadení HAK. Brala som ju dosť dlho, takže nemyslím, že sa nám to podarí na prvý šup, ale už to nechávame na prírodu. Už mi ale mrcha týždeň mešká Minulý mesiac som dostala normálne na 28 deň cyklu. Robila som si dva teh.testy(jeden v deň, keď som mala dostať a druhý o 5 dní neskôr) a oba vyšli negatívne. Netuším ale akú mali citlivosť a oba boli z jedného balenia. Už mám ale vyše týždňa pocit, že mrcha každú chvíľu príde... bolesť v podbrušku, pichanie vo vaječníkoch a napäté prsia...a mrcha nič.

simonika173
12. aug 2010

Ahojte babulky,
môžem sa k vám pridať?? mne tiež tie hodinky začali biť akosi skoro-ja mám 21 a manžel 26. Mám nepravidelú menštr. teraz som mala naposledny tuším 7.7 vtedy mi skončila. od vtedy sme sa snažilkovali a test negatívny. Len často chodím na WC každú chvílu som hladná,ale inak mi nic nie je.čo myslíte,mám si test spraviť inokedy? Som nešťastná z toho,bo moc by sme babatko chceli.
Inak mám takú otázku ešte: ak sa dvaja milujú a žena je na mužovi,ak sa muž spraví je možné aby to zo ženy potom šlo hneď von?? Alebo je možné,aby muž necítil,či sa spravil mimo alebo do vnútra.Ďakujem za i čoskoré nfo.moooc,mooc 😉

simonika173
12. aug 2010

prečo tu nikto nie je? ☹

afrika
12. aug 2010

@simonika173 ak si na mužovi, tak je normálne, že z teba niečo výnde von.
skús test neskôr, málokedy žene ukáže dve paličky skoro po ovulke

simonika173
12. aug 2010

afrika - no ja som si robila rano a nic,a teraz som si robila a najprv nic a potom mi tá čast kde sa ukazujú čiarky stmavla a ukázala sa druhá - taká biela,čo si myslíš o tom?
a myslíš,že zo mna výjde všetko?

zuzanockamt
12. aug 2010

@simonika173 a ktory DPO si?

simonika173
12. aug 2010

no kedžde mi skončli 7.7. tak si myslím,že som mala dostať toho 7.8. a teda od toho 7. tak asi osem dní mi meška...

afrika
12. aug 2010

po sexe je najlepšie ľahnúť si na chrbát a nechať spermijky cestovať..... 😉 niektorí odporúčajú aj nohy hore. tú druhú čiarku máš bielu alebo?

simonika173
12. aug 2010

príznaky skoro žiadne,len jem ako keby som bola bezedná,každý deň ma hlava bolí a brucho,ale tak čudne,že ani neviem ukázať miesto kde,neviem či v podbrušku,potom zase pri pupku,také divné neviem. 😒

simonika173
12. aug 2010

afrika - jedna je rúžová a druhá viditeľne biela,nerozumiem tomu ☹

afrika
12. aug 2010

aká je tá druhá čiarka-farba?

zuzanockamt
12. aug 2010

@simonika173 a vies, kedy si mala ovu? ... nemerias BT?

afrika
12. aug 2010

zatiaľ to nepovažuj za pozitívne. opakuj po dvoch dnoch. tie bolesti sú ale dobré znamenie.....mávaš pravidelne menzes?

simonika173
12. aug 2010

zuzancokamt - no ani ne,len včera a dnes- včera som mala 34 a dnes 36 😒

simonika173
12. aug 2010

afrika - jasne biela. to mám ten mamatest

anjelicek26
12. aug 2010

@simonika173 - prihod fotocku, to sa takto neda povedat... ale ak ti uz dlhsie meska, skoc rovno k dokymu na krvicku 😉 Ak nie si tehu, tak ti pichne vyvolavacku, ak ano, tak ti to hned potvrdi. Je to lepsie, ako vymyslat s testami...

simonika173
12. aug 2010

anjelicek26 - ked ja som to aj skúšala odfotiť,ale je to nanič-mám to celé rozmazané :( teda tú fotku,mešká mi 8 dní,lenže doteraz som nemala ani pravidelnú menštr :( a to bábatko tak chcem.

zuzanockamt
12. aug 2010

@simonika173 to je nizka BT na tehu podla mna 😒

afrika
12. aug 2010

@anjelicek26 máš pravdu. ja som za posledných 6 dní urobila asi 14 testov. čiarky sa mi zdalo, že nesilnejú. až včera trošku. no a v krvy HCG o vyše 500 viac za tích 6 dní

simonika173
12. aug 2010

Babule,takže z nic z toho,však? ☹ ☹

afrika
12. aug 2010

simonka závisí od toho akú BT máš iné dni, ale 34 a 36 je dosť málo na tehu. skôr sú to teploty pred menzesom. ale ešte nezúfaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre