Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

anjelicek26
12. aug 2010

@afrika - vsak to... hlavne taketo skore testovacky mozu ukazat dve ciarky a zena ma len biochemicke tehu a dostane potom mrchu, to je potom slziciek ☹ A to sa stava velmi casto... preto sa ma testovat fakt, az ked vynecha mrcha - alebo ist rovno k dokymu... Ja viem, ze to kazda chce vediet - ale zavazi na tych par dnoch? Ked ti to doky potvrdi z krvi je najlepsie... lebo kazda z nas kym nejde k dokymu a neuvidi tu bodocku na ultrazvuku tomu aj tak neuveri 😝

@simonika173 - 34, 36??? Co je to za bazalku?? Ako si to merias? Ved predsa musis mat desatinky, inak to nema vyznam...

afrika
12. aug 2010

@anjelicek26 máš krásne fotky. včera som obzerala 🙂 . krásne deťúrence

anjelicek26
12. aug 2010

@afrika - dakujem pekne 😵 Su zlaticka, obaja 😵 Ty budes mat aprilciatko? Taketo jarne a letne deti su najlepsie, ziadne parenie sa z bruskom, dietatko v kociku len v bodynku, ma to nieco do seba 😉

simonika173
12. aug 2010

afrika - :som strašne smutná z toho. Všetky testy som zlikvidovala ☹BT len ráno môžem merať,že? a akú by som mala mať.no ja mám zväčša 35

afrika
12. aug 2010

@anjelicek26 uvidíme. som po umelom oplodnení. ale veľmi dúfam, že áno. krvné testy sú pozitívne, tak uvidíme. snažím sa veriť

simonika173
12. aug 2010

anjelicek- aké desatinky?? poučte ma prosím

anjelicek26
12. aug 2010

@simonika173 - ja mozem hovorit len za seba, tu je moj vtedy vitazny grafik... Teplota 36,8 - 37,3 je velmi dobrym znakom na tehu...

afrika
12. aug 2010

BT sa udáva v hodnotách napr. 35,7 alebo 37,5. nie len 35 a 37. tie desatinné čísla sú dôležité. nemôžeš byť hneď smutná. ani jedna z nás asi nieje doktor a preto stavy meškajúcej ms treba riešiť s dr-pokiaľ ti nemešká pravidelne ako mne 😀 . hneď to nevzdávaj.

anjelicek26
12. aug 2010

@afrika - ides na kontrolnu krvicku? Dufam, ze to len krasne stupne 😵 Vkladali ti embryjka? Juj drzim moc moc palce. My mame Maxika tiez len vdaka liekom 😉

simonika173
12. aug 2010

ahaa,no začnem skúšať od zajtra rána ☹ máme tri mesiace po svadbe a stále nic,aach jaj. a to môžem len ráno merať?

anjelicek26
12. aug 2010

@simonika173 - musis merat po zobudeni vzdy v rovnaku hodinu, ani nevstat, len natiahnut ruku - teplomer do posvy ci do ust (vzdy na rovnake miesto), pockat kym zapipa (digitalny s dvoma miestami), vzdy merat rovnakym teplomerom. Zapisovat do grafiku ako mam aj ja hore, na fertilitifriend. Odhadnes tym ovulku a aj tehu, ak by bolo... skus sa spytat meraciek 🙂

afrika
12. aug 2010

simonka ja sa snažím o bábo 3 roky a ani neviem ako to ubehlo. neboj sa všetko bude tak, ako má byť. BT sa meria len ráno, v približne tú istú hodinu. zapisuj si to a podľa toho sa budeš v cykle lepšie vyznať...
@anjelicek26 vkladali mi jedno embrijko- bol to už vlastne kryoembryotransfer-zmrazené embrijko. minulý týždeň bola HCG 180 a dnes 690. tak uvidíme. Na UTZ nebolo nič vidno. ale moc sa modlím. mám za sebou dva potraty a o toto už nechcem prísť

simonika173
12. aug 2010

anjelicek,dakujeeem 🙂 a kde zozeniem taký graf? ešte mi napíš kedy by som mala mať aké teploty,teda aké pri ovu,pred menšt, pri tehotenstve. a pod pažu to dať nemôžem? 😖

simonika173
12. aug 2010

afrika ked si čítam tvoje príspevky,cítim sa strašn trápne 😢

anjelicek26
12. aug 2010

@simonika173 - napis mi ss, ja ti vecer presne napisem co a ako, oki? Idem rodinke spravit veceruuuu 😎

afrika
12. aug 2010

@simonika173 pod pazuchov sa nemeria bazálka. skús pozrieť v modrom koníku - Grafy BT a šťastná 13. oni ti v tom poradia na 100%.
tími tromi rokmi som nechcela povedať, že ty neotehotnieš skôr....pokiaľ nemáte problémy, tak určite budeš čoskoro tehu. a možno už aj si 🙂

afrika
12. aug 2010

nemáš sa prečo cítiť trápne. každá ideme za bábom inou cestou 😉

afrika
12. aug 2010

ale každá túžime po tom istom a rovnako sa trápime, nie?

simonika173
12. aug 2010

Teraz som to skusila len tak,v puse - od zajtra na ostro a poriadne-teraz som mala 36,3 to je dobré či zlé?

afrika
12. aug 2010

simi to je asi málo.....................ale meriať musíš minimálne dva mesiace, aby si sa vyznala v tích teplotách. tak ako každá jedna, ktorá meria

simonika173
12. aug 2010

afrika - ty kokso....škoda,že to nejde hned ☹

zuzanockamt
12. aug 2010

@simonika173 teraz to nema zmysel merat ... najlepsie od zaciatku noveho cyklu a presne v tu istu hodinu a len rano hned po zobudeni

simonika173
12. aug 2010

zuzanockamt - od začiatku cyklu? jako od kedy dostanem menš.bo ja ani neviem ako mám čo rátať- merať ,ked to mám všeliako ☹

zuzanockamt
12. aug 2010

@simonika173 http://merenibt.xf.cz/index2.html
toto si prestuduj a hned budes vediet co a ako

simonika173
12. aug 2010

zuzanockamt-dakujem ti moc. si moc hodnučká 🙂

minis
12. aug 2010

@zuzanockamt dakujem aj mne si tym odkazom pomohla 😉

afrika
13. aug 2010

@simonika173 ako si dnes dopadla?

simonika173
14. aug 2010

afrika - s čím? s BT

afrika
14. aug 2010

s tehu a BT....

solinkarka
20. okt 2010

Vcera ku veceru som si robila test a negativny :( sice mi meska len dva dni ale ved uz tam malo byt nieco vidiet ak som v tom nie? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre