Som tehotná?
kuko7
18. apr 2007

Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / 😞 Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😃
anjelicek26
12. aug 2010
@afrika - vsak to... hlavne taketo skore testovacky mozu ukazat dve ciarky a zena ma len biochemicke tehu a dostane potom mrchu, to je potom slziciek 😞 A to sa stava velmi casto... preto sa ma testovat fakt, az ked vynecha mrcha - alebo ist rovno k dokymu... Ja viem, ze to kazda chce vediet - ale zavazi na tych par dnoch? Ked ti to doky potvrdi z krvi je najlepsie... lebo kazda z nas kym nejde k dokymu a neuvidi tu bodocku na ultrazvuku tomu aj tak neuveri :-p

@simonika173 - 34, 36??? Co je to za bazalku?? Ako si to merias? Ved predsa musis mat desatinky, inak to nema vyznam...
afrika
12. aug 2010
@anjelicek26 máš krásne fotky. včera som obzerala 🙂 . krásne deťúrence
anjelicek26
12. aug 2010
@afrika - dakujem pekne x-) Su zlaticka, obaja x-) Ty budes mat aprilciatko? Taketo jarne a letne deti su najlepsie, ziadne parenie sa z bruskom, dietatko v kociku len v bodynku, ma to nieco do seba 😉
simonika173
12. aug 2010
afrika - :som strašne smutná z toho. Všetky testy som zlikvidovala 😞BT len ráno môžem merať,že? a akú by som mala mať.no ja mám zväčša 35
afrika
12. aug 2010
@anjelicek26 uvidíme. som po umelom oplodnení. ale veľmi dúfam, že áno. krvné testy sú pozitívne, tak uvidíme. snažím sa veriť
simonika173
12. aug 2010
anjelicek- aké desatinky?? poučte ma prosím
anjelicek26
12. aug 2010
@simonika173 - ja mozem hovorit len za seba, tu je moj vtedy vitazny grafik... Teplota 36,8 - 37,3 je velmi dobrym znakom na tehu...
afrika
12. aug 2010
BT sa udáva v hodnotách napr. 35,7 alebo 37,5. nie len 35 a 37. tie desatinné čísla sú dôležité. nemôžeš byť hneď smutná. ani jedna z nás asi nieje doktor a preto stavy meškajúcej ms treba riešiť s dr-pokiaľ ti nemešká pravidelne ako mne 😃 . hneď to nevzdávaj.
anjelicek26
12. aug 2010
@afrika - ides na kontrolnu krvicku? Dufam, ze to len krasne stupne x-) Vkladali ti embryjka? Juj drzim moc moc palce. My mame Maxika tiez len vdaka liekom 😉
simonika173
12. aug 2010
ahaa,no začnem skúšať od zajtra rána 😞 máme tri mesiace po svadbe a stále nic,aach jaj. a to môžem len ráno merať?
anjelicek26
12. aug 2010
@simonika173 - musis merat po zobudeni vzdy v rovnaku hodinu, ani nevstat, len natiahnut ruku - teplomer do posvy ci do ust (vzdy na rovnake miesto), pockat kym zapipa (digitalny s dvoma miestami), vzdy merat rovnakym teplomerom. Zapisovat do grafiku ako mam aj ja hore, na fertilitifriend. Odhadnes tym ovulku a aj tehu, ak by bolo... skus sa spytat meraciek 🙂
afrika
12. aug 2010
simonka ja sa snažím o bábo 3 roky a ani neviem ako to ubehlo. neboj sa všetko bude tak, ako má byť. BT sa meria len ráno, v približne tú istú hodinu. zapisuj si to a podľa toho sa budeš v cykle lepšie vyznať...
@anjelicek26 vkladali mi jedno embrijko- bol to už vlastne kryoembryotransfer-zmrazené embrijko. minulý týždeň bola HCG 180 a dnes 690. tak uvidíme. Na UTZ nebolo nič vidno. ale moc sa modlím. mám za sebou dva potraty a o toto už nechcem prísť
simonika173
12. aug 2010
anjelicek,dakujeeem 🙂 a kde zozeniem taký graf? ešte mi napíš kedy by som mala mať aké teploty,teda aké pri ovu,pred menšt, pri tehotenstve. a pod pažu to dať nemôžem? :-S
simonika173
12. aug 2010
afrika ked si čítam tvoje príspevky,cítim sa strašn trápne 😢
anjelicek26
12. aug 2010
@simonika173 - napis mi ss, ja ti vecer presne napisem co a ako, oki? Idem rodinke spravit veceruuuu 😎
afrika
12. aug 2010
@simonika173 pod pazuchov sa nemeria bazálka. skús pozrieť v modrom koníku - Grafy BT a šťastná 13. oni ti v tom poradia na 100%.
tími tromi rokmi som nechcela povedať, že ty neotehotnieš skôr....pokiaľ nemáte problémy, tak určite budeš čoskoro tehu. a možno už aj si 🙂
afrika
12. aug 2010
nemáš sa prečo cítiť trápne. každá ideme za bábom inou cestou 😉
afrika
12. aug 2010
ale každá túžime po tom istom a rovnako sa trápime, nie?
simonika173
12. aug 2010
Teraz som to skusila len tak,v puse - od zajtra na ostro a poriadne-teraz som mala 36,3 to je dobré či zlé?
afrika
12. aug 2010
simi to je asi málo.....................ale meriať musíš minimálne dva mesiace, aby si sa vyznala v tích teplotách. tak ako každá jedna, ktorá meria
simonika173
12. aug 2010
afrika - ty kokso....škoda,že to nejde hned 😞
zuzanockamt
12. aug 2010
@simonika173 teraz to nema zmysel merat ... najlepsie od zaciatku noveho cyklu a presne v tu istu hodinu a len rano hned po zobudeni
simonika173
12. aug 2010
zuzanockamt - od začiatku cyklu? jako od kedy dostanem menš.bo ja ani neviem ako mám čo rátať- merať ,ked to mám všeliako 😞
zuzanockamt
12. aug 2010
@simonika173 http://merenibt.xf.cz/index2.html
toto si prestuduj a hned budes vediet co a ako
simonika173
12. aug 2010
zuzanockamt-dakujem ti moc. si moc hodnučká 🙂
minis
12. aug 2010
@zuzanockamt dakujem aj mne si tym odkazom pomohla 😉
afrika
13. aug 2010
@simonika173 ako si dnes dopadla?
simonika173
14. aug 2010
afrika - s čím? s BT
afrika
14. aug 2010
s tehu a BT....
solinkarka
20. okt 2010
Vcera ku veceru som si robila test a negativny 😞 sice mi meska len dva dni ale ved uz tam malo byt nieco vidiet ak som v tom nie? 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli