Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

humba
14. dec 2010

@solinkarka vidim ze nakoniec tehu si, super gratulujem, a na ktory den Ti to testik nakoniec ukazal?

solinkarka
15. dec 2010

@humba noo ako som tu pisala ze mi meskaju 2 dni tak vtedy meskali/ nemeskali..to ovulka sa mi posunula a preto mi test este nic neukazal..a ukazal mi asi na 33dc 🙂 a aj to len taky duch..vsak mam ich v albume

milluska
15. jan 2011

Baby a mne by ste vedeli poradit? Som taky cudny pripad... 8.12 som mala pslednu mrsku, potom som zacala mat okolo 11 DPO citlive bradavky, hlad a hroznu zravku a citlivost na pachy, plus sa pridalo nafukovanie a krce... No 1.1 mi dosla necakane o tri dni skor taka cudna mrcha, trvala mi 9 dni, s z toho tri dni taka silnejsia a a prve a posledne tri dni len take slabe spinenie... No a odvtedy marne cakam na ovulku a nic...A stale som citliva na pachy a hrozne nafuknuta, ak by to teraz nebola mrcha, tak som 38DC, v pondelok na 34DC (20DPO) mi vysiel test negat.... Mam si este skusit urobit test, ci mam este cakat ako sa to bude vyvijat dalej?? 😕

vavrenka
20. jan 2011

@milluska to zavisi od toho ake mavas bezne cykly. ak pravidelne, tak sa skus este testnut, ale to by ti uz mal testik povedat pravdu (mamatest pruzkovy, citlivost 10), ak by vysiel negat a ty by si sa stale citila divne, zbehni si na gyndu, aj ine veci mozu sposobit taketo priznaky.. drzim palce 😉

adka_pajerska
24. jan 2011

Ahojte zienky,

je to asi blba otazka ale ak mam teplotu v nutri 37.47 co to znamena?Mozem otehotniet alebo som tehotna alebo je neskoro nejako sa do toho nevyznam :(

milluska
1. feb 2011

@vavrenka dakujem, no ovulka dalsia prisla a aj mrska, takze snazime sa dalej 😉
@adka_pajerska zalezi, ci si merias BTT cely cyklus a ci si si merala rano este pred tym, nez si vstala... A tiez aku BTT mavas po ovulke bezne, ak si meriavas pravidelne a mas od ovulky stale nad 37 a neskor aj vyssie, mozes byt tehu...

samuelka2001
17. máj 2011

ahojte snažilky,aj vy sa snažíte a nič,no aj ja do kelu.ja mám príznaky a test stale negativ,a kuko7 ako si tehotná či nie?

samuelka2001
17. máj 2011

myslela som že to pojde hladko ale vobec to nie je lahke,to ti stresy a asi aj moja blaba robota

beus15
27. feb 2014

@slniecka ja som tiež 21 februara robila dve odlišne testy a vyšli dve čiarky,druha bola taka slabulinka. potom o 3 dni som si robila dalšie dva testy a boli negatívne. ja už tiež nechápem tomu. a Snažili sme sa tento mesiac o bábo tiež. po snažení som mala 5 dní špinenie. potom po špinení o pár dní som si spravila tie testy a tie vyšli pozitivne toho 21 februara.potom teraz dva dni som mala take krče v podbrusku ako pri menzese. dnes mi mala prist menstruacia a nedosla. teraz neviem ci som tehotna alebo nie ach... viem že je toto uz stara tema ale ty si vtedy bola tehotna??

slniecka
27. feb 2014

@beus15 hej bola 🙂

beus15
27. feb 2014

@slniecka tak to je zvláštne nie?,že takto ukazujú.Vtedy mi ukázali dve testy dve čiarky a teraz som si už štvrtý robila a nič ,len jedna tam je ☹ Už na to kašlem fakt...

slniecka
5. mar 2014

@beus15 prajem ti, nech vam to vyjde 🙂

beus15
5. mar 2014

@slniecka dakujem ale vcera v noci mi prisiel menzes a meskal 6 dní co som si uz myslela ze som v tom.a mam normalnu menzes ako vzdy ,ze krce a normalna krv ☹ Ale skusim si este po menzese spravit test ,ale neverim tomu ze by som mohla byt tehotná.Tak co uz 🙂

slniecka
6. mar 2014

@beus15 snad buduci mesiac 🙂

janka54321
6. mar 2014

@beus15 mne v pondelok meskalo, spravila som si rano test a bol tam duch, poobede som si robila dalsi test, ale inej znacky a tiez bol duch a o dve hodiny som dostala....takze uz ziadny test nebudem robit v buducnosti, aby som sa vyhla sklamaniu, chvilku som sa tesila

beus15
7. mar 2014

@janka54321 no uzas.. 🙂 ale tak to neznamena,ze tehotna nemoze byt zena ked ma menzes.su take prípady,ale neverim ze prave ja by som mohla byt ten prípad. No co uz... :-/

janka54321
7. mar 2014

@beus15 ved to, za ani ja si nemyslim, za by som mohla byt ten pripad a este aj to, ze menzes som mala taky ako vzdy, ale tak novy cyklus a hadam bude aj uspesny, aj ked sa snazime od vianoc, co je sice este kratka doba, ale tuzba silna

medovka14
7. mar 2014

ahojte,
chcem sa spýtať..
s manželom sme mali styk 18.2., čo je 13-ty deň cyklu a 25.2., co je 20-ty deň cyklu.... No a od soboty 1.3. mi začalo byť zle, v ten deň som aj vracala, ďalšie dni mi je každé ráno zle, napína na, musim bežať na WC... bývam unavená, mám citlivé prsia.. myslela som si, že môžem byť tehu, ale testy boli negatívne... cyklus mam dlhší, 36 dňový, čiže menzes mam dostať o sedem dní 14-teho...
nemá niekto podobnú skúsenosť?

kvietokm
17. okt 2014

ahojte chcela som sa opitať či môže pri otehotnení bolieť iba pravý prsník? Neviem či som tehulka test bol negatívny, ale niečo sa mi nezda

perky1991
26. mar 2015

Dobry den dievcata 🙂 mam otazocky na vas.. S priatelom sa snazime o babatko cca 4 mesiace a neriesime to tak ze kedy ovulujem tak vtedy na to vhoupnem prave naopak milujeme sa ked na to mame obaja chut cize ked to babo bude tak bude 🙂 No ale ja odkedy mame plnohodnorny sex to babo chcem akosi az velmi a teraz poslwdby mesiac sa mi deju zvlastne veci ako napriklad...skoncila mi posledna mwnstruacia a o 2alebo 3 dni som zacala spinit asi takych max 5 dni... citala som ze to moze byt zapal alebo uhniezdovanie tak samozrejme ze som viac za moznost B 🙂 Tak isto ako som bola napr vo fitku a sla som na beziaci pas stala sa mi taka vec ze po minute behu som musela prestat lebo pocas toho spinenia ma pichalo v brusku ako nikdy pred tym. spinenim to pichanie prestalo. Teraz som dva dni pred terminom na menstruaciu a nemam absokutne ziadne PMS ziadne spinenia ani bolesti prs. Stalo sa vam nieco podobne ked ste boli tehotne? Zatial su testy negativne. Su to nnormalnepriznaky tehotenstva albo je mozne ze rak strasne chcem byt tehotna a jw to len v hlave ? Pozn. Nie som psychopat som zdrava normalna 24 rocna zena 😀 dakujem pekne za pomoc pekny den 🙂 Anicka

sibalka21
26. mar 2015

@perky1991 ahoj moj nazor na to co pises je taky ze mi to vsetko nejak nesedi... 2 alebo 3 dni po MS je velmi miziva pravdepodobnost ze by sa uhniezdovalo vajicko, aj kedy nahodou tak to spinenie trva iba kratucky cas. A pokial mas negativne tehu testy tak asi neslo vtedy o uhniedzovanie, je to uz dlhsi cas uz by bol aspon dusik... Pokial nemas bolesti prs alebo aspon podbruska tak asi nebudes tehu... Ale drzim palce aby som sa mylila a mala si pozit. testy. Musis jedinne pockat na ms ci dorazi alebo nie 🙂

perky1991
27. mar 2015

@sibalka21 Ahoj 🙂 dakujem za vyjadrenie 🙂 No ide o to ze uz treti tehotenaky test mi ukazal slabulinku ciarocku druhu a mam aj bolesti v brusku take jemne ako keby son mala menstruaciu ale nemam ju. Neviem co si mam o tom mysliet ale samozrejme uz som objednana u svojho gynekologa a pevne verim ze sa do pondelkanedostavi menstruacia a dozviem sa skvelu spravu lebo ine vyavetlenie na to co sa za posledny mesiac so mnou deje nemam a tie aj ked len slabulinke ale ciarky mi len davaju nadej 🙂 Prajem pekny dnik 🙂 Anicka

lavinis
27. mar 2015

@perky1991 a si si istá, že je to čiaročka a nie kanálik, ktorý ostáva po zaschnutí?

perky1991
27. mar 2015

V prilohe zasielam ranneho odberu 🙂 ja to tam vidim a dalsi vyzeral tak isto

lavinis
27. mar 2015

@perky1991 no to nevyzerá na kanálik, to vyzerá na slabú čiarku tehotensku naozaj 🙂

perky1991
27. mar 2015

Ano 🙂 preto si chcem byt sto percentne ista potvrdenim od doktora aby som to mohla vykricat do sveta a tesit sa z toho naplno 🙂

lavinis
27. mar 2015

@perky1991 ešte by som počkala 2 dni a testla znova, či bude silnieť 🙂

perky1991
27. mar 2015

Urcite pockam kedze do pondelka mam este 2 dni 🙂 snad ma moj zensky zmysel neklame a je to miminko co sa mi tvori v bruaku 🙂 dakujem este raz za odpovede a drzte palce 🙂

lavinis
27. mar 2015

@perky1991 držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre