Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

pipi1211
18. apr 2007

ahoj kuko.... ja som si tiez robila tehu test a vysiel mi negativny... a uz som v 35tt 😀 😀 😀 😀

escada17
18. apr 2007

kuko ahoj, ja som mala prvy test negativny, ale mala som pocit, ze som tehu a aj som 😉

kuko7
autor
19. apr 2007

baby dufam, ze to bude aj v mojom pripade tak, lebo ja tym testom vobec neverim a uz mi stvrty den meska 🙂

deina
19. apr 2007

Nevies, kedy si mala ovu? Ono to vraj ukaze az po 14 dnoch od ovu, casto az od 18 dnoch.

kuko7
autor
19. apr 2007

deini: my sme to robkali pre istotu asi 15 dni po sebe, takze ovu bola ale kedy presne, to ti povedat neviem 😒 , no moze byt ze mi to ukaze az po mesiaci 😀 😀 😀 😀

leto79
19. apr 2007

kuko, ak mas hladinu hcg este nizku,. co byva v prvych dnoch tehotenstva, zak test to nezachyti.... skus este pockat nejaky den - dva a test zopakuj, lebo ak si fakt tehu, test ti to neskor urcite potvrdi

kuko7
autor
19. apr 2007

no som zvedava, co to urobi v sobotku....drzte palce. Inak kamoska si robila 10 testov a vsetky vysli negativne a ona nakoniec bola tehulka 🙂

cucuska
19. apr 2007

ja som si včera robila test, síce mrchu mám mať až v nedeľu, ja viem je to zavčasu, a samozrejme vyšiel negatívny . uvidíme či mršina dojde 😀 😀 😀

dorotka
19. apr 2007

kuko ja som si robila test bol negativny v ten den som aj ms dostala a bola som tehotna

bihan
19. apr 2007

ja som si robila prvý supercitlivý test 10 dní po ovu, negatívny, ale druhý, 20 jednotkový, vyšiel pozit. už dva dni pred mrchou.. závisí to hlavne od času uhniezdenia vajíčka a to nastáva 5-10 dní od oplodnenia.. nikdy nevieš... potom treba asi 5 dní na zistenie HCG v krvi čiže tých 15 dní od ovu je optimujm, ale niektorým ženám stúpa HCG veľmi pomaly... po 4 dňoch meškania by už ale malo byť jasné, či tehu si alebo nie... Teoreticky 😉

csikike
19. apr 2007

kubko, tak ak ta to potesi, tak ja som si robila test na 31DC, neg., 36DC neg. a 39DC konecne //

cucuska
19. apr 2007

BIHAN AJ JA SOM SI ROBILA SUPERCITLIVÝ A DNES JE VLASTNE 10 DNÍ PO OVULKE A bol negatívny takže šanca tam ešte stále je 😉
bihan, keď si robila ten test na 10 deň po oplodnení mala si nejaké pocity??? niečo si cítila????

nevesta
19. apr 2007

Ahoj Kuko mne pri prvom ukazal test az na 5 den, ze som tehu, tak sa nevzdavaj 😉 a to som mala ovu presne na 14. den. Drzim palce 🙂

bihan
19. apr 2007

ja som to vlastne cítila od toho uhniezdenia, ale je to také neurčité, že aj tak nevieš, či máš len skôr dostať menzes alebo je to, na čo ste čakali.. Príznaky sa mi vybavili spätne: zápcha, hlad, časté močenie... v takom rannom štádiu fakt nevieš, či je to z nachladnutia alebo z tehotenstva 😉
Ale rozhodne som za to, že negatívny test nevylušuje tehotenstvo.. len ho možno ešte nevie zachytiť 😉 Držím palčeky!

ajka2
19. apr 2007

Kuko ja sa pripájam k babám.Ja som mala na 28DC /, 29DC /a slabulinkú druhú,
37DC //
Tiež neviem kedy presne bola ovu.

cucuska
19. apr 2007

ajka a cyklus máš pravidelný???

akatka
19. apr 2007

ahojte kocky, ja som si robievala testy tiez par dni pred mrchou, ze co ak uz nahodou... ale NIC. Ale teraz mam ako bihan vravela zapchu, caste mocenie a hlad neviem ci mam ratat, lebo hladna byvam stale 😅 Cyklus mavam tak 30 dnovy, tak uvidim... 😒

kuko7
autor
19. apr 2007

babulky, dakujem vam za postrehy,ja skusim testnut v sobotu, tak som zvedava, ze co z toho vznikne 😉

eva4444
19. apr 2007

mne meskala 5 dni, tak som 'vyplasila' muzicka 😀 , ale test bol negativny, po 7 dni meskania som dva dni krvacala, ale sa mi to nezdalo cele, tak som si z roztopase urobila dalsi test a ten bol slabulilililililnko pozitivny, o dva dni bol este pozitivnejsi 😵 😵 😵 tak sa v tom vyznajte 😎

katrin
19. apr 2007

milá kuko, mne vyšiel pozitivny test az na 14-ty den vynechania ms... a sú z toho dvojičky ... veľa šťastia 😵

kuko7
autor
19. apr 2007

katrin 😉 😀 🙂

tonicka
19. apr 2007

kuko mne nevyslo 5 testov,az 6 a to som bola uz v 8 týzdni tehotenstva 😀 😀 😀 5 mi vysiel naopak a potom som si 3t nerobila 😀

kuko7
autor
19. apr 2007

baby, tie testy su potom uplne na nic 😒 , neviem preco su take nepresne....najistejsie je asi zajst na krv ku gynde, nie? 😕

cucuska
19. apr 2007

tie testy sú fakt niekedy riadne šiši 😉

kuko7
autor
19. apr 2007

cucus:tomu ver, keby aspon ukazovali len //, aspon by sme mali dobru naladu, nie? 🙂

cucuska
19. apr 2007

ja verim ze mrcha v nedelu nedojde, neviem preco mam taky pocit, stale verim ze mrcha nepride a ja zistim na tych ŠIŚI testoch //
kuko tebe držim moc palčeky 😀

kuko7
autor
19. apr 2007

dakujem moja....aj ja veriiim, nic ine my neostava 🙂

cucuska
20. apr 2007

kuko neboj bude tak ako je zamiešané či nezamiešané 😀

kuko7
autor
20. apr 2007

cucus: a mas kraaaaaaaaaaaaaaaasny grafiiiiiik, naozaj ukazkovy 😀

cucuska
20. apr 2007

kuko ďakujem kedy si si ho všimla??? naŠla si ho????? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre