Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

kuko7
18. apr 2007

Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / ☹ Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS 🙂
Dakujem za odpovede 😀

sonidlov
26. feb 2009

vieš čo aj ked sa to teraz nepodarilo nevadí nabudúce to hádam bude // dám vedieť idem už spať maj sa zaťial krásne

sonidlov
27. feb 2009

ahojte je tu niekto?

lucinka1104
27. feb 2009

iba ja inventár 😀
babno konečne spí celú noc bol horespala som 3 hodiny

sonidlov
27. feb 2009

ahoj čo je babo choručké? ☹ práve som tu na koníkovi čítala ,že neliečená štítna žlaza je dôvod prečo sa nedá otehotniet a ked sa začne liečiť tak by sa malo počkať cca 1 mesiac to mizabudla doktorka nejak ovedať s tým čakaním 😒 ja ju liečim cca necelý mesiac tak neviem

lucinka1104
27. feb 2009

to viem s tou šťítnou žľazou neviem či aj ja nemám v dectve som mala a potom sa mi už nechcelo chodiť na kontroly 😒
ja som robila test negatívny takže určite nie som tehu , snaženie presuvam na leto dovtedy musím zredukovať kojenie na 3 x za deň nie 10 ako teraz 😝

sonidlov
27. feb 2009

to je malý jedák 🙂 ale asi to je yčerpávajúce musím ísť niečo vybavyť udem tu tak hza 2 hodiny zaťial ahoj 😵

larati
2. mar 2009

dobre ranko, rada by som vas poprosila o poradenie s takymto typom testu. 1.mi vysiel negativne :(, ten druhy som si robila po 2 dnoch. Namiesto jednej tenkej ciarky som mala riadne hrubu ciarisko(tak ako keby obe boli zliate do jednej. tak teraz neviem.Mozno ze aj test bol smejd 🙂)) dakujem za odpovede 😀

lucinka1104
2. mar 2009

treba spraviť ešťe jeden

zuziq
25. mar 2009

ahojte, chcem sa iba opytat nieco ohladne BT. Ma byt v tehotestve vyssia alebo praveze nizsia? mam ju nad 37, meskam 2 dni ale den po ocakavanej MS mi vysiel test negativne 😕 BT som si inak pred tym nikdy nemerala..

lauritka
25. mar 2009

zuzi ma byt vyssia, ale mohla si mat neskor ovulaciu...ked nemerias pravidelne, je tazke z jednej hodnoty vediet, ci si tehu alebo nie. skus este pockat dva dni a testnut znova. ak je BT zvysena cca 18 dni po ovulacii, je to s najvacsou pravdepodobnostou tehotenstvo. ale na to musis vediet presny den ovulacie.

zuziq
25. mar 2009

lauritka dakujem skusim este testnut opat zajtra 😉

lauritka
25. mar 2009

😉 drzim palce.

zuziq
26. mar 2009

tak ja uz tomu nechapem.. ☹ meskam 4ty den, vcera som si cez den robila test je tam slabulilinka druha palicka, dnes rano som robila test a nic... BT mam 37,6 a sem tam pocitujem take pichanie aj nafukovanie v bruchu aj v podbrusku.. je mozne, ze som naozaj tehu?

monana
26. mar 2009

Ja si skor myslim, ze si chora, pretoze BT pri tehotenstve je tak od 37 do 37,2.

melisska
28. mar 2009

ahojte, ja som mala test neg. po KEte a 14 den slaba ciarocka, bola som na krv a nic a druhy test pre istotu som urobila vcera vecer-album a boli tam dve, pockam do pondelka a kupim dalsi test, ten spodny bol axiom.
precitala som si vsetko co ste napisali, mne sa stalo v auguste tiez som mala na 14DPO krv neg. test pozit.-nakoniec som bola tehu, ale prisla som o babo v 9tt-MA, takze verim ze je vsetko mozne

mimi37
29. mar 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, som 11 den po ET a zacala som krvacat, silne, neviem co mam robit. poradite mi. dakujem. ☹

tinka12
29. mar 2009

mimi, ak krvácas silne, pravdepodobne je to menstruacia ale radsej pockaj dfo krvného testu 😉

flyangel
29. mar 2009

mimi...mala by si zavolat svojmu gynekologovi...co mas spravit..alebo ísť na pohotovost...krvacat mimo cyklu a po ET nie je prirodzené...

mimi37
29. mar 2009

dakujem vam.

slniecka
29. mar 2009

Ja mam tiez kadejake zvlastne skusenosti s tehu testami a celkom ma to aj nici. Napr. pred poslednou MS som si urobila mamatestest a boli tam dve ciarky, druha slabucka. MS mi meskala 4 dni, urobila som si dva dalsie testy a boli negativne. Potom som dostala slabu MS, potom som zase testla testom Axiom a bola druha slabulilinka ciarka. Ozaj zaujimave, tak teraz som tehu, nie som tehu, alebo tie testy su o nicom. Rozumiem, ze zena nemusi mat este dost hCG hormonu, takze to test nezachyti a preto je negativny. Ale preco by bol test pozitivny, ak zena nie je tehotna? To su iba moje recnicke otazky.

kotenko
29. mar 2009

co je to "BT"? mne meska mrcha uz 9 dni (20.03: ocakavana bola) a aj stale je ocakavana. robila som si uz 4 tehu testy, vsetky boli negativne, no pocitujem rovnake naznaky tehu ako pri prvom tehotenstve... som nafuknuta, mam tlaky v podbrusku a mam pravidelnu stolicu (mimo tehu som rada ked daco zo mna ide von raz za tyzden - pre porovnanie). zapal by som nemala mat, nato si davam dost velky pozor... no v piatok som po pohlavnom styku trosku zakrvacala, takisto sa mi to stalo par krat pocas tehu, proste som mala viac prekrvenu maternicu a vznikla drobna ranka...poradte...
navyse mi velmi chuti sladke rano (aj pri tehu), vecer nafuknuta a velke podbrusko mam. v tvari sa citim opuchnuta...
lenze... chranime sa kondomom a navyse v pocas ovu sa snazime vyhybat pohlavnemu styku, pripadne to riesime tak, ze je drahy "mimo mna" aj z kondomom. tak ja neviem.
je dost mozne, ze mi mrcha meska zo stresu..
a mam krvave spinenie od dnes rana...

slniecka
29. mar 2009

BT je bazalna teplota

kotenko
29. mar 2009

vdaka. a to si meriate ako a kedy a kde?

slniecka
29. mar 2009

BT sa meria stale v ten isty cas rano este pred tym, ako vstanes z postele najlepsie v posve alebo v ustach bud ortutovym alebo digitalnym teplomerom. Je to dobre na zistenie ovulacie, pretoze po ovulacii sa teplota zvysi a je zvysena az do prichodu dalsej menstruacie. Potom ak nepride menstruacia a teploty sa stale drzia hore, tak je zena tehotna. 🙂

kotenko
29. mar 2009

dakujem

anxuska
23. okt 2009

Ahoj, mohli by ste mi poradiť? tak menštruáciu som mala 22.9.2009 a ovu 7.10.2009 prvý test som si robila 19.10 a bol negatívny, druhý 22.10 a tiež negatívny, bol to rapidclear, no nie z ranného moču. Som z toho jeleň, od 15.10 ma pichá v maternici, ako ma pichalo, len v prvom trimestri tehu, mám žalúdočné nevolnosti ako v tehu ( ale začali až okolo 6 týždňa) bolia ma kríže... no doteraz som si bola istá, ža som tehu, ale teraz?

katkaajurko
23. okt 2009

ako vies ze bola ovulacia?

anxuska
23. okt 2009

katkajurko no podla hlienu, čipku. Bt som tiež mertala, ale tú mám ešte nehodnotitelnú lebo kojím, ale skundárne aj podla nej, no a pravdaže nemôžem si byť istá nikdy či bola

sjuzi
26. nov 2009

Ahojte snažilky, prispejem do tejto témy, vy mi určite poradíte...
Posledná menštruácia bola 24.10., 12DC bol posledný taký ten "plodný" pohl.styk, teraz mám 34DC a menzes nikde. V 31DC som si robila test, ale vyšiel negatívny (bol to taký ten Pepino lacák, tak neviem, či mu mám veriť). Tak neviem... Cítim sa hrozne, brucho mám ako v 5tom mesiaci, prsia mi vypadávajú z podprsenky, v brušku počas dňa také akoby menštruačné bolesti, ale trochu jemnejšie... Myslíte, že ten test mám zopakovať... Lebo mi to nejako celé nesedí... Ale bábatko druhé by sme veľlmi chceli. Tiež som v marci prekonala MA...

sjuzi
26. nov 2009

BT mám 37,6 už asi 3 dni... ale nemeriavam si ju pravidelne... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre