Aké máte skúsenosti s mamatestom a iným tehu testami?

aknomis
21. jún 2009

ahojte.
stalo sa Vám, že ste boli tehotné, ale test vám ukázal že nie ste tehotné?
a aké máte skúsenosti s mamatestom?
na kolký den sa oplatí robit testy?

zuzanockamt
21. jún 2009

test rob az ked ti bude meskat MS par dni

petra2505
21. jún 2009

a skoc do inej temy takychto je tu viac tuto ti aj tak zamknu

aknomis
autor
21. jún 2009

zazanockamt: zatial mi MS nemeska, len mam tyzden po pohlavnom styku v plodnych dnoch, a tak som zvedava.. ale test mi ukazal ze nie, a navyše som ho robila poobede, a nie z ranného moču..... 😢 tak som chcela vediet, že či sa stáva že ukáže nie, ale realita je ina... skúšali sme prvýkrát, dva mesiace neberiem HAK a moc, moc by sme chceli babo....

michalag
21. jún 2009

aknomis, tyzden po pohlavnom styku je prislis skoro na test, skus az v den ms alebo ak ti bude meskat 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

aknomis ... tyzden po pohlavnom styku je straaaaaaaaasne skoro ... nechapem naco si vobec testovala ... ved pockaj,ci pride MS a potom sa zariad podla toho

aknomis
autor
21. jún 2009

michalag: OK, ked zvedavost nepočkala...

zuzanockamt
21. jún 2009

ja ked som testovala, tak vzdy v den,ked mala byt MS alebo az na 30 DC,pokial este MS nedorazila

michalag
21. jún 2009

ja viem ze zvedavost je svinucha, ale to neukaze nikomu tak skoro, pockaj do meskania a uvidis 🙂 😉

aknomis
autor
21. jún 2009

OK, dakujem vam. menzes ma byt o 9 dni, tak to budeme musiet vydrzat...

domika007
17. mar 2010

katrin15 • Dnes o 17:30
aké máte skúsenosti s týmto testom? 🙂 vaše názory by mi veľmi pomohli...

nemko • Dnes o 17:31
vysoko spolahlivy resp.najspolahlivejsi test

soldi • snž • Dnes o 17:31
najspolahlivejsi a najcitlivejsi test, ktory nie je ani prilis drahy 🙂

katrin15 • Dnes o 17:39
fíííha ☹ tak to som teraz asi sklamaná.. :( ja si osobne myslím, že som tehotná..mešká mi to 8 dní,a mala som pred 10timi dňami slabulinke spinenie..odvtedy nic..no vaječníky pobolievaju..

nemko • Dnes o 17:53
ja som dnes mamatest nahanala po vsetkych lekarnach lebo predchadzajuci test inej znacky mi vysiel pozitivny druhy den negativny tak mamatest rozhodne 😉

lauritka • Dnes o 17:55
katrin, pokial nemerias bazalku, tak s istotou tvrdit nevies, ci ti meska, to spinenie mohlo byt ovulacne a ovulka teda bola pred 10 timi dnami, takze ti este nemeska, pockaj dva dni a skus znova testik.

katrin15 • Dnes o 18:29
och ked ja to s tymi ovulky poriadne nechapem..co citam tak som z toho riadny magorik uz..moc som to nejak neriesila tieto veci s ovulaciou..

lauritka
17. mar 2010

katrin ak budes mat cas kuk na tuto stranku : http://merenibt.xf.cz/index2.html , tam mas vsetko o MS cykle 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre