Aké máte skúsenosti s testom rapi preg?

niccol
6. nov 2007

Ahojte myslite ze test rapi preg(taka vanicka kde sa nakvapka moc,videla som tu u snaziliek take testy v albumoch=).. je dobry?spolahlivy alebo vychadza falosne pozitivny?Mate snim niektora skusenosti?

vronka
6. nov 2007

niccol
ja som mala rapi preg a na 12 až 15 deň (preto viem tie dni, lebo vtedy sme snažilkovali) mi ukázal negatívny, ale za ďalších 9 dní ukázal dve čiarky 😵 tak to bolo skôr mojou netrpezlivosťou... a pikoška, bolo to presne pred rokom, čo sme skúšali a teraz v postieľke spinká dcérka 😵

niccol
autor
6. nov 2007

Takze je celkom spolahlivy?Mne sa stala taka zaujimava vec pred par mesiacmi meskal mi menzes tak som spravila 2 tieto testy a boli pozitivne.Msla som aj zavrate a niake priznaky tehotenske podla mna,citila som sa inak proste..MEneze meskal 12 dni a potom prisiel..=o(Tak neviem ci mi tie testy nevysli falosne alebo mohla som byt tehotna a sa to neuhniezdilo =o(Preto ma zaujimal nazor na rapipreg... 😒

veronika13
6. nov 2007

myslím, že teraz sa už volá RapiClear, nie? Ja kupujem len ten a som maximálne spokojná.
Niccol, asi sa to neuhniezdilo bohužiaľ, veľakrát sa to stáva ☹ že menzesom sa to vyplaví i keď predtým testy boli pozitívne

veronika13
6. nov 2007

ešte som zabudla napísať, predtým som si kúpila akýsi lacnejší, že ušetrím no a ukázal mi jednu a po pár hodinách druhú slabučku, tak som bola vykoľajená, že čo vlastne. RapiClear potom jednoznačne ukazal jednu a aj sa to potvrdilo

niccol
autor
6. nov 2007

Tento rapipreg bol taka vanicka dlhsia taky obdlznik a do okienka si nakvapkala moc par kvapiek a ten rapiclear nanho sa musis tusim vycurat nie?=)ale neviem=)Ten rapipreg som si robila uz aj pred tym ked som myslela ze som tehotna ale vysiel negativny tak som nebola..Len vtedy ma hento zaskocilo ze co to bolo zeby vysli obidva falosne 😒 hm no neviem,,,uvidim tento mesiac ci sa nieco ujalo 😎 aj ked neverim tomu

vronka
6. nov 2007

spolahlivy a pohodlny podľa mňa. držim ti palčeky, ak sa snažite o babo

vronka
6. nov 2007

mysli pozitívne niccol...dúfam, že ti to vyšlo. ja ti môžem napísať, že po tom prvom negatívnom teste som dostala hneď taký pocit vyslovene sladký a tajomný, no píšem to presne tak ako som to cítila, ešte si to pamatám.

niccol
autor
6. nov 2007

No ved snazim sa myslet pozitivne 🙂 aj ked to nevide teraz tak nevadi ..ja sa s tym neponahlam som este mlada,tak to berem tak ked to pride tak to pride..a hlavne asi neni dobre stresovat lebo to nepomoze moc vsak 😠

veronika13
6. nov 2007

rapiclear, je tiež vanička a moč sa tam kvapká

lenka007
6. nov 2007

ahojte ja som pouzila tento test 3 krat a vdzy vysiel pozitivne nemala som ziadne zle skusenosti

niccol
autor
6. nov 2007

Mne sa tiez zdal celkom spolahlivy..no ale mozno som mala smolu a prave mne predali niake zle v lekarni ☹ ale to uz nikto nezisti 😖

augustovka
6. nov 2007

a mozem sa opytat kolko stoji? 😉 ci patri k tym drahsim alebo lacnejsim

niccol
autor
6. nov 2007

Mne sa zda ze stal tusim nad 100 sk neviem presne ale pod 100 to nebolo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre