Aké máte skúsenosti s Utrogestanom? Môžem byť tehotná?

andy26
13. apr 2008

ahoj...
chcem sa opýtať, či má niektorá z vás podobnú skúsenosť s utrogestanom ako ja.
Som po prvej inseminácií, dnes je to už 19 den od toho a 11 dní mám bazálnu teplotu okolo 37,1 . Som 36 DC a menzes stále neprišla, som na pochybách. Pri testovaní tehotenským testom tam je vidieť veľmi slabá druhá čiarka...ale to tak slabo, že len v niektorom uhle je to vidieť. Ja neviem či sa mám tešiť, že som tehotná, alebo je to len tým utrogestanom.... skúste reagovať, dík

sanuska
13. apr 2008

Andy si myslím, že by jsi mohla být těhu.... nemáš jít na krev??

andy26
autor
13. apr 2008

som mala isť minulý týžden, ale mi to nevyšlo, rozmýšlam, či isť zajtra ráno, ale obávam sa, že to bude zbytočné sa trepať do Bratislavy. Myslíš, že som? Prečo? Si už počula niečo podobné?
Prečo je ten test taký nevýrazný?

lauritka
13. apr 2008

andy mozno ti pomaly stupa hcg..utrogestan nema s tym hormonom nic... to by ovplyvnil jedine pregnyl.
a na krv chod..ved po IUI ta museli objednat nie ??? mohlo sa ti uhniezdit neskor.

dagina
13. apr 2008

Ahojky, jediná a rychlá pravda bude, když si opravdu zajdeš na krev. Ale těhule být můžeš. Mě utrogestan menzes nepozastavil, naopak, přišla ještě s předstihem. Přeji hodně štěstíčka a krásné HCG 🙂

sanuska
13. apr 2008

Souhlasím s Lauri 😉

andy26
autor
13. apr 2008

baby, ste zlaté, dakujem aj sanuske aj tebe lauritka
tak ja teda pojdem zajtra ráno... ste ma ukecali...
hej, objednali ma po 14 dnoch ale mi to nevyšlo z práce....dúfam,že sa nič vážneho nestane, ked tam prídem o 6 dní neskôr na krv, alebo ano? A z krvi mi teda na 100 % povedia či som alebo nie?
Dufam, že hej...

dagina
13. apr 2008

Jasně že povedia 😉 .

andy26
autor
13. apr 2008

všade som čítala o tom, že utrogestan menzes ešte privolal skôr, že upravuje cyklus a tak, nikde že by to nejakým sposobom oddialil... len už sme si toho sklamania toľko zažili, že nemôžem uveriť, že by vyšla prvá IUI len tak..

andy26
autor
13. apr 2008

a dakujem aj tebe dagi za reakciu a podporu
dufam, že ráno bude pozitívne 🙂

sanuska
13. apr 2008

Andy mě Utrouš pokaždé mrchu oddálil tak o 5 dní..... ale když máš čárku na testu...... krev ti řekne řesně na čem jsi 😉
Držím pěsti 🙂

andy26
autor
13. apr 2008

no..toto si myslím aj ja, že mi to oddialilo vďaka Utrog. a test? Hej, je tam čiarka... ale viditeľná pod lupou, strašne je slabá, keby to pozeral niekto nezainteresovaný, ani nevidí... ja vážne neviem.
mmm, rano sa uvidí

andy26
autor
14. apr 2008

ahojte....takže je to negatívne
som výnimka čo sa tohto týka, takže baby, ktoré máte podobnú situáciu.... pravdepodobne bude hlava v smutku ☹ 😢 .
Utrogestan - môže mať za následok aj zvýšenú teplotu, oddialenie menzesu, slabá čiaročka na teste - ešte pozostatky z Pregnylu podaného pred 21 dnami.
Ostáva mi len veriť, že umelé vyjde na prvý krát.

fcielkafcielka
7. máj 2008

Ahojte, mate skusenost s tym, ze by utrogestan branil mrche? Dakujem.

bianka30
7. máj 2008

ahoooj neviem co je na tom pravdy , ale ked som bola na IUI a na 28 DC kedy som obycajne mrchu uz mala tak dosla az po vysadeni Utrosa na 34DC.
takze mozno aj hej ...

gabika24
7. máj 2008

fcielkafcielka možné to je, lebo ja keď som mala mimomaternicové, tak mi povedali, že možno nekrvácam práve kvôli utrogestanu a kázali ho vysadiť.
špinenie prestalo alebo pokračuje? držkaj sa...

lenka20
7. máj 2008

mne utrogestan nikdy mrchu neoddialil.....

fedra
7. máj 2008

Fcielka, ja som brala utrogestan vzdy po IUI a mrcha dorazila vzdy na 28DC. Aj ked som mala mimomaternicove 😖
Akurat som mala vzdy hore BT, aj ked uz mrcha prichadzala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre