Ako zistím či som tehotná?

angelika1205
20. máj 2009

mam velky problem v sobotu som sa vyspala s mojim najlepsim kamaratom neurobkal sa do mna ale pocas pustal ako kazdy a bojim sa pretoze sme sa nechranili ..problem je v tom ze mi uz vtedy maskal menstruacia a strasne sa bojim ze to bude mat naskedky....

dadusa23
5. dec 2012

@katren ... Ďakujem, 😀

katkasofi
5. dec 2012

@dadusa23 celkom ako ostatne testy. Akurát že sa ti zobrazí týždeň tehotenstva.... Namiesto druhej ciarky... Držím palce nech je pozitivny 😉

dadusa23
7. dec 2012

@katkasofi ... ďakujem veľmi pekne... idem kúpiť 😉 ... uvidíme, mám malú dušičku, ale tak veď uvidím... 😖

katkasofi
7. dec 2012

@dadusa23 super tak daj vedieť ako ti vyšiel....

dadusa23
8. dec 2012

@katkasofi ... tak som si včera robila, no nevyšiel mi , že som tehotná ☹ ☹ ☹ ... ešte skúsim v pondelok, utorok..ale ďakujem, je to super vec, páči sa mi to 😀 ... budem dúfať v pondelok ...v utorok by som mala dostať menzes, tak uvidíme... 😀 A inak u nás stojí okolo 8,50 € 😖

katkasofi
8. dec 2012

@dadusa23 mne vyšiel pozit ešte pred MS.... Asi bolo ešte skoro... Ja som na dovolenke vyvalila zaň 15eur 😉 straaaašne ti držím palce nech vyjde.,, babam čo som ho tu na konikovi odporučila vyšiel pozitívny tuším každej... Tak tfuj tfuj a ozvi sa potom 😉

dadusa23
8. dec 2012

@katkasofi ... juuuj, ďakujem, ... čo by som za to dala 😀 ... no neviem odkiaľ som zobrala, že stál 7 €... asi som to niekde videla , ale fakt neviem, kde 😀.... no určite napíšem, uvidíme ....som nervózna, ale tak musím sa snažiť byť pokojná...😉 ...ďakujeeeem 😀 😀 😀

katkasofi
8. dec 2012

@dadusa23 15 stal v Taliansku, boli sme tam na svadobnej ceste... Potom semester kupovala tu na sk a vyšiel 7 EUR a dačo.... Ale lepšie ako kupovat klasické testy namačacie a hľadať duchov 😉

dadusa23
9. dec 2012

@katkasofi ...tak to veru áno ... veľmi sa mi páči ... 🙂 ... duchov veru niiieeee 😀...vďaka...ešte kúpim

dadusa23
10. dec 2012

@katkasofi .... tak dnes mi nevyšiel... ☹ ...už len dúfať, že mrcha nedojde 🙂 ... vo štvrtok - piatok má dojsť, hm... ☹ ... štve ma to sklamanie, ale asi chcem moooc, tak preto to nevychádza...D.

katkasofi
10. dec 2012

@dadusa23 však si písala že dnes zajtra má prísť mrcha.... Tak sprav v stredu.... A klud, nepride 😉

dadusa23
10. dec 2012

@katkasofi ... no pravda...pardon, ono mi to + - 3 - 4 dni ... ale pozerala som si kalendár - menšt., malo 13.-14.2012, tak uvidím,... už mám test doma, spravím v stredu, uvidíme...a ďakujem, že to tu so mnou zdieľaš 😀 😀 😀

katkasofi
11. dec 2012

@dadusa23 v stredu by to teda už mohlo byt vidno... A vlastne teraz aj z ovu testov....tak potom napíš, strašne som zvedavá 😉

stella6
11. dec 2012

Ja som sa od kedy sme sa začali snažiť veľmi pozorovala a všetko som prikladala tomu, že som tehotná...keďže som nikdy nemala pravidelný cyklus tak som nevedela či ms mešká alebo nie...
Nakoniec keď sa naozaj podarilo a tehotná som bola, všetky "príznaky tehotenstva" ktoré som mala predošlé mesiace zmizli ... jediné čo mi pribudlo čo som dovtedy nikdy nemala boli malilinké vyrážky na ruke... tak som spravila test a bol pozitívny.
Ako to začalo to aj skončilo a v 7tt som potratila... takže s tým začíname zase odznova.

laura020
21. jún 2013

Ahojte aj ja mám podobný problém mám čerstvých 19 . Mám priateľa a sme spolu už 2 roky . A až teraz som sa prvý krát z ním vyspala . Bojím sa že budem tehotná síce sa neurobil do mna ale mali sme nechránený sex . užila som aj tabletku po asi o 2 dni po tom lebo až vtedy som stihla lekáreň bojím sa aby som neotehotnela . Je to možné aj ked sa neurobil a aj ked som užila tabletku po ?

leusa585
3. júl 2013

mozete mi poradit ??? poslednu menstruaciu som mala 28 maja mozem byt v tom???

janeita
4. júl 2013

@leusa585 sús test alebo navstevu lekara to pomoze najlepsie

leusa585
5. júl 2013

a nieje to este skoro????

nika95
1. aug 2013

Ahoj chcela by som poradit . Mavam pravidelnu mrchu a nasla som si noveho priatela(uz snubenca) no chceme mat spolu babo . Ked som snim mala sex nechaval to vo mne len mi zacali blbnut kramy meskali mi 9 dni isla som na gyndu tam povedala ze niesom tehotna a a dostala som kramy az na 15 den nikdy mi tak neblbli. Teraz niekolko dni mi je strasne zle.od zaludka chodim gracat niekedy ma nevolnosti rano aj cely den vadia mi niektore pachy nadrapujume ma snich , narastlo mi nejako brucho mam ho ako loptu , velku chut do jedla ze niekedy sa cuduju co stale jem. S snubencom spavam uz za chvilu 2 mesiace pred dvoma tyzdnami som mala menzes a teraz som v pondelok raz spinila cely den ze som mala a potom v noci nic a nemam ziadne ani som nemala mat. UZ dva tyzdne nam nad nasim domom lieta bocian ked pride moj snubenec knam tak lieta nad nasim domom tak je to cudne. Mamina mi povedala ze bola tehotna a na sone jej nic nevideli az ked jej koncil 3 mesiac jej zistili ze je tehotna prosim o radu dakujem 🙂

boban123
5. aug 2014

Ahojte 🙂 chem sa poradiť ... Menila som si antekoncepciu a meška mi menštruacia ... može to byť tou antikoncepciou ??

jankaminka
12. sep 2014

Ahojte chcela som sa opýtať kedze urcite su tu ženy ktore majú babo, mali ste pocas tehotenstva menstruaciu? alebo mozete mi poradiťť? uzivam antikoncepciu ked som ju zabudla niekedy vecer uzit hned som ju rano ako je aj na pribalovom letaciku pisane.... mavala som normane menstruaciu no teraz zrazu ani bolest brucha a menstruacia bola v podobe silnejsieho vytoku s malickym mnozstvom krvy a trvala len 4 dni inac vzdy byvala 5-6 dni. myslite že mozem byť tehotna?

duda82
15. sep 2014

baby poradte mi,6 som asi otehotnela vsetko nasvedcuje tomu, citim sa zle meska mi MS 3 dni a vcera som si robila test ale bol negat nebolo to zavcasu na test?

katka1981
15. sep 2014

@angelika1205, tabletka po

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre