Ako zistím či som tehotná?

angelika1205
20. máj 2009

mam velky problem v sobotu som sa vyspala s mojim najlepsim kamaratom neurobkal sa do mna ale pocas pustal ako kazdy a bojim sa pretoze sme sa nechranili ..problem je v tom ze mi uz vtedy maskal menstruacia a strasne sa bojim ze to bude mat naskedky....

angelika1205
autor
20. máj 2009

pomoze mi niekto??poradi? 😢

nika251
20. máj 2009

Angelika- asi za 14 dni tehotenskym testom 😉 😉

lubkaeck
20. máj 2009

Angelika - ak ti uz vtedy meskal menzes je dost nepravdepodobne ze si tehotna z twj konkretnej noci 😉 avsak, ak nepride do dvoch tyzdnov, tak najistejsie je ist ku gynekologovi a dat si vziat krv na RIA HCG vysetrenie 😉

pietra
20. máj 2009

angleka a ako aku odpoved chces pocut?
bud si veeelmi mladucka alebo si z nas robis srandu
Samozrejme, ze tehotna mozes byt, ale to teraz nezistis. Tehotensky test ti este nic neukaze. Teda za predpokladu, ze si nemohla otehotniet uz skor, kedze pises, ze ti uz v sobotu ms meskala
Ziadne ine riesenia ako cakat neexistuje. aj tabletku "po" si uz zmeskala, kedze ta by sa musela uzit do 72hodin a to si uz presvihla

silvuskaa
20. máj 2009

angelika nad tabletkou ,,po" je uz neskoro rozmyslat, jedine pockat este chvilu a ak nepride ms tak urobit test.

kodada
20. máj 2009

angelika, uz vtedy ti meskala, ked si s nim spala?

angelika1205
autor
20. máj 2009

ano uz mi meskalo ale pol roka som nemala pohlavny styk predtym som tehotna nemohla byt a nerobim si srandu z nikoho myslim to uplne vazne a mam 20 rokov neviem ci sa to povazuje za prilis mladu :(

pietra
20. máj 2009

angelika, ak inak mavas ms pravidelnu, tak je problem niekde inde a nie v sobote a potom by si mala skocit k lekarovi
Ale vazne nechapem, aku odpoved chces pocut. Samozrejme, ze pri nechranenom styku otehotniet mozes 🙄

kodada
20. máj 2009

skor to bude v niecom inom, ked ti to meskalo uz pred pohlavnym stykom, aj ked ziadna zaruka to nie je ...

angelika1205
autor
20. máj 2009

problem je v tom ze uz od 15 mam nepravidelnu menstruaciu stalo sa uz aj to ze mi meskalo 6tyzdnov ale kedze uz mam pohlavny styk bojim sa a prepacte ak vas otravujem ale nemam sa komu zdoverit :(

pietra
20. máj 2009

angelika, ak mavas ms nepravidelnu, tak vlastne nemas nikdy istotu, kedy ti meska a kedy mas prave "dlhy" cyklus. Takze sobota moze mat aj nasledky. Ale s tym uz teraz nic nespravis. Jednoducho musis cakat a tak ako ti napisala uz nika, cca o dva tyzdne si urobit tehotensky test.

mirica
20. máj 2009

angelika - ms môže meškať aj vynechať jeden cyklus .....dokonca môže byť ovulácia aj na začiatku cyklu , rovnako aj na konci - a sú prípady ak je cez mrchu alebo je aj 2 krát do mesiaca .....preto ti presnú odpoveď nikto nedá - teraz dokonca ani doktorka nie ......najskôr je to možné zistiť cca 10 dní po styku a to testom z krvi na prítomnosť HCG- ktorý ti urobí tvoja gynekologička

angelika1205
autor
20. máj 2009

☹ jezisi do dvoch tyzdnov sa asi zblaznim ale tak co uss ked budem tehotna tak budem nezomriem a babo si aj tak necham uz decko nie som ono zato nemose ze som bola hlupa a blba :(

angelika1205
autor
20. máj 2009

mirica dakujem za odpoved pokusim sa to nejako vydrzat len som moc neskusena hlavne co sa tyka tychto veci 🙂

mirica
20. máj 2009

angelika - ale prístup máš fajn 😉

angelika1205
autor
20. máj 2009

mirica,dakujem snazim sa 🙂 a kukam ze mas dvojicky ja som vzdy chcela mat dvojicky mam brata a sestru ,,dvojicky,, 😉

mirica
20. máj 2009

angelika- 😀 , ale toho najstaršieho mám podobne ako ty ....podaril sa na "prvý" krát , keď som mala 18 rokov...počas predohry som rátalla plodné dni (sekla som sa ) .....na tabletku "po" som prišla neskoro .........mrňo som si nechala ....a nikdy - vážne nikdy som to neľutovala . 🙂

no a dvojky - tie mám paradoxne po umelom oplodnení....s dvojkami je strašná sranda.....je úplne úžasné ich pozorovať , ale to asi vieš , keď máš súrodencov dvojčiatka 😵

majsan
20. máj 2009

no sranda tak teraz uz neni zarucene tvoj naj kamarat. 😀 a jasne ze mozes byt tehotna ale nestresuj lebo nemusis byt a priznaky si mozes privolat zo strachu.

petra1985
20. máj 2009

fuuu angelika a ja ze to s nejakym dlhorocnym priatelom🙂 beries to celkom v pohode obdivujem 🙂

angelika1205
autor
20. máj 2009

sex som mala druhy krat a naozaj to nebol moj dlhorocny priatel ale co uss nemosem to brat negativne potom sa mi zruti svet a stym aj buducnost ci moja abo mojich blizkych a nedaj bose babatka ak bude ja ho vychovam aj sama ak treba nebojim sa toho skor sa bojim reakcii mojich blizkych...

angelika1205
autor
20. máj 2009

majsan naozaj som nastvana na neho ale hlavne na seba lebo nadarmo vacsina mladych dievcat obvynuje chlapovv ee keby som nebola hlupa a dala si vacsi pozor teraz nie som tu on bol rad ze sme sa vyspali ...jeho to nezaujima co dalej ani ho s tym zatazovat nebudem poznam ho ale nehnevam sa nanho ...

angelika1205
autor
20. máj 2009

mirica naozaj je to sranda dvojicky su uzastne bytosti obdivujem ako vedia drzat spolu chcem aby raz aj moje deti mali take puto ako sestra a brat 🙂 dakujem vam ze mi pisete hned to beriem viac pozitivne 🙂

petra1985
20. máj 2009

angelika no my sme tiez babo neplanovali a poviem ti tiez som sa toho obavala najviac tej reakcie rodicov a tak.. no treba to prekonat a vsetko sa zmeni ked sa babo narodi to ti garantujem 😉 .. ale predbiehame este nevies aka je vec tak si pekne pockaj hlavne nestresuj to ti nepomoze uvidis vsetko dobre dopadne🙂

angelika1205
autor
20. máj 2009

petra dakujem za povzbudenie modli sa za mna🙂

lily1983
20. máj 2009

ahoj..ja neviem, ked sa do teba neurobil, tak nemusis byt v tom, my sme sa snažili pravidelne 3 mesiace a nič..až na 4 mesiac to vyšlo..
ja by som skor myslela, že nie ako ano.
ale neboj sa, až taka mlada ne babenko niesi, maš 20! mlada by si bola keby mas 16!
a ak mas dobrych rodičov, tak určite budu stať pri tebe, ak by si aj bola v tom, a budu mať vnučatko, ktore budu mooooooc lubiť 🙂

flyangel
20. máj 2009

Ahoj Angeôika,neboj mas 20rokov a kym by sa male narodilo mala by si 21 ved to je presne krasny vek...si mlada ale predsa uz musis mat rozum na to aby si mohla byt maminou... 😉 ja mam 21 a chcem byt maminou 😵 takze 😀

angelika1205
autor
20. máj 2009

lily1983 dufam ze nie som tehotna a ak ano tak mam asi stastie ze ma boh obdaril takym zazrakom 🙂 asi sa bojim az prilis a asi to naozaj uz sama v sugerujem ale asi zato ze stym velke skusenosti nemam a preto je to asi normalne ze mam depku 🙂

lily1983
20. máj 2009

nemaj depku 😉 uvidis, ked aj si tehotna, a bude to v tebe rast, aky je to krasny pocit..stale sa to bude hybat, kopkat ta, a lubit ta najviac na svete..az do puberty 😀

angelika1205
autor
20. máj 2009

lily1983 😀 vieeem poznam toooo vsak som v tom bola ale ja som hadky s maminou vzdy silno olutovala a dufam ze ked raz budem mat babo tak bude mat so mnou taky superny vztach ako ja s maminou ci by to bol chlapcek abo diefcatko 🙂

majsan
20. máj 2009

to je pravda aj ja som mala21 ked sa mi narodil prvy syn.je pravda ze som nebola az tak pripravena ako som si myslela ale nelutujem.a naozaj nieje nic krajsie ako citit ako sa ten maly pokladik v tebe hybe. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre