Ako zistím či som tehotná?

angelika1205
20. máj 2009

mam velky problem v sobotu som sa vyspala s mojim najlepsim kamaratom neurobkal sa do mna ale pocas pustal ako kazdy a bojim sa pretoze sme sa nechranili ..problem je v tom ze mi uz vtedy maskal menstruacia a strasne sa bojim ze to bude mat naskedky....

angelika1205
autor
22. máj 2009

mnohh baby pomali by som sa aj tesil akebyze cakam babo 🙂

laura112
24. máj 2009

No co angelika ako si dopadla?

silvia.t
24. máj 2009

Ahoj angelika neboj ved nie si az taka mlada...ja mam 20 a o chvilu budem rodit 😉 tajne dufam ze dnes,lebo to cakanie ma uz zabija,ale ak chces pridaj sa k nam mladym mamickam,buducim mamickam aj nemamickam
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

angelika1205
autor
25. máj 2009

laura112
ajoj mnoo ms mi prisla takze uz len kupim tehotensky test aby ma ubezpecil ale citim to ze nie som

lily1983
25. máj 2009

ahojte 🙂 takze nevieš stale či si tehu??? to je na nervy, že?
poznam to,ale ja som veeeeeelmi chcela byť 😀 kupovala som testy ako najata, predavačky že či som ok.. 😒
a zistila som, že niečo je inak, a aj bez testu som si myslela, že som, ked som pocitila velikansku bolest v prsiach, taku, ako nikdy, ani pri menzesy ma nikdy nebolia prsia..a už som utekala kupit test, vlastne dva a boli oba pozitivne, potom som si urobila este jeden a bola som hotovaaaaaaaa z toho, že sa to podarilo. 😀 😀
tak nech ti to vyjde, ako si len želaš. 😉

laura112
25. máj 2009

Ahojte aj ja cakamci pride alebo nepride ale ked som si robila test bola tam iba jedna ciarka a poviem vam ze mi to bolo aj luto ani som netusila ze ma to tak zoberie v kutiku duse chcem aby tam boli dve ciarky ale aj tak mam pocit ze nie som v tehu.
Lily tak ti gratulujem a nech mas bezproblemove tehotenstvo a nech sa ti dari.
Angelika ked ti prisla MS tak si ides robit test dobre som pochopila? Sice su baby ktore mali ms a boli v tehu... ale nechcem ta strasit...

angelika1205
autor
26. máj 2009

takze lily1983
gratulujeeeeem a tesim sa s tebou 😀 nech si stastna 🙂 a laura112 mam pocit ze nie som v tom a aj dufam ze ee ale tak clovek nikdy nevie a mozno by som aj tesila 🙂

laura112
26. máj 2009

Ja mam tiez taky pocit nuz ale clovek nikdy nevie mozno sa obiavia dve ciarky.....

laura112
26. máj 2009

Ozaj a ten test si si urobila angelika???ak ano ako dopadol?

angelika1205
autor
26. júl 2009

ahojte baby nie som tehotna neviem ci mam byt rada abo nie chalanovy som to povedalaa sme rady aspon sa nato mozme pripravit 🙂

patka206
24. júl 2011

ahojťe mám strašnu dilemu,poradťe mi prosím ,v piatok som sa z priaťelom milovala mali sme konomi preistotu 2 milovali sme sa prví krát a neurobil sa domna ,možem aj tak byť tehotná , necítim sa dobre bolí ma brucho .. poradťe .. " !

riana12
24. júl 2011

@patka206 nie, tehotna byt nemozes

gabriellka
26. júl 2011

@patka206 ty máš vážnu smolu. za každým keď sa miluješ so svojim priateľom sa vyskytne takýto problém??? no nezávidím ti... aj keď si myslím že problém je ten, že máš prázdniny a je škaredé počasie tak si vymýšlaš blbosti, aby si zabila nudu...

anjelaa
26. júl 2011

nerob si starosti, nemusis byt vobec tehotna.

kikulka9
4. dec 2011

Ahojťe mám jeden problém včera sme spali spolu s priaťelom a pozerala som si menštruačný kalendár na nete kedy mám plodné dni a presne to bolo že 4 decembra mám plodné dni a pusťil to domna,mám teraz počkať 14 a urobiť si tehotenský test?Dakujem pekný den kika 😲

katkav
4. dec 2011

@kikulka9 a chces ci nechces byt tehotna? Ak to bola nehoda, tak existuje tabletka po, ta este zabrani vzniku tehotenstva, ale ak chces byt tehotna, tak ste sa snad trafili a o 2 tyzdne mozu byt na teste 2 ciarky 😉

kikulka9
6. dec 2011

@katkav Dakujem za komentárik no ja by som bola veľmi rada aj s priaťelom len je malé percento žien ktoré oťehotneju strašne by som sa tešila,ale ešťe musím počkať na den 16 decembra kedy mi má prísť menštruácia a potom ked nepríde tak bude niečo na toma urobím si test 🙂 😉

katkav
6. dec 2011

@kikulka9 budem drzat palce, prepac, nevedela som, ci sem pise nejake 15 rocne dieta alebo uz dospela zena 😀 😀

kikulka9
6. dec 2011

@katkav V pohode ja ťi verím tu niekedy su také komentáriky od 14 ročných báb že sa nato nedá pozerať.A veľmi pekne dakujeme dufam ze sa to podarí 🙂 Potom píšem ako som dopadla 🙂 Pekný večer.pa

tehotnica1669
6. dec 2011

ja som prave v 9tt. 🙂 a mam 20. rokov... a strasne sa tesim s manzelom sa babo 🙂

sasasasa
6. dec 2011

Ahojte baby, dnes som to tu objavila..🙂 Snažíme sa s priatelom o babatko.. A Pozeram že kikulka9 má podobnú situáciu ako ja. Tiež čakam na 16 dokedy príde ms 🙂 A dúfam že nepríde.. Som strašne netrpezlivá a už som si robila test, no nič 🙂 ale asi je to pochopitelné... Tak snáď to vyjde... Keď nie teraz, tak dúfam že čoskoro... 🙂 držím všetkým palce...

terka126
15. júl 2012

Mám otázku ako zistim či som tehotná ? Nechcem čakať kým dostanem kramy lebo mám ich až dostať o mesiac. Prosím poradte mi.

janie80
16. júl 2012

@terka126 o mesiac??? 😕 😕 😕

milaada
16. júl 2012

konečne som dnes našla nejaku stránku kde mi možno pomôžete.s manželom sa snažíme už rok o bábatko.No síce nedá sa povedať že rok vkuse,manžel pracuje v zahraničí a je v mesiaci týždeň domka.V novembri min.roka mi meškal menzes 2 týždne,šla som k lekárovi ten mi robil vyšetrenie aj vag.ltrazvuk a povedal,že vidí ta to čo by chcel,dal mi nádej...vzal mi krv a na drhý deň som mala volať o výsledok.Vysledok bol negatívny prišlo obrovské sklamanie.....V apríli tohto roku mi zase meškal menzes týždeň,testyktoré som si robila ukazovali slabých duchov radosť bola obrovská,do toho mi volal môj gynekolog,že mám prísť na opakovaný ster krčka maternice,popri tom som mu povedala,že mi mešká menzes a že mi test uakzoval duchov,vyšetril ma opäť a urobil aj ultrazvuk a tam ma nastaršil že na ľavej strane vaječníka vidí niečo vraj ide o mimomaternicové tehotenstvo,myslela som že sa tam hneď zrútim od strachu,vzal mi krv a povedal,že sa mám nachystať na druhý deň do nemocky a ak by mi bolo dorána zlemám utekať aj v noci do nemocky.....našťastie mimomat.tehotenstvo sa nepotvrdilo.....Dnes mi mešká menzes 5 deň,mám taký biely výtok,stále utekám na wecko,že už prišla mrška a nič.dnes ma strašne boli hlava a začali aj trocha bolieť prsia ako pred menzesom a strašne ma boli chrbát asi už 2 týždne.Test som si robila predvčerom neukázal nič a včera zdá sa mi že tam bola slabulinká čiaročka,ale neviem či už si to aj nenamýšľam......

zaraadam
16. júl 2012

@milaada ťažko povedať asi by som zmenila gynekologa. 🙂

katkasofi
18. júl 2012

@milaada sprav si kvalitnejsi tehotensky test...ja som sa tych paličkovych čo sa namáčajú nakúpila až až...a videla aj duchov. niekde som čítala že často ukazujú duchov. tak neviem, ja som investovala 7 eur do clearblue digitálneho. a s výsledkom som spokojná

milaada
18. júl 2012

@katkasofi clearblue od kedy sledujem ci som tehotna alebo nie som mala uz asi 3 krat a nikdy mi nic neukazal teda ze niesom tehotna....dnes mi 7 den meska mrcha,sme na dovci v chorvatsku a je mi trapne este aj sem kupovat test ale strasne ma to taha kupit si ho,no sme na ostrove kde myslim ze nieje ani lekaren,v sobotu ideme domov a uz som vravela manzelovi ze hned akoprideme na sk utekam do najblizsej lekarne.inakmam taky cudny vytok biely az do zelena sa mi zda,idem sa slnit uvidime co bude dalej

katkasofi
18. júl 2012

@milaada no my sme boli v Taliansku na dovce a mne este ani nemeskali a utekala som do lekárne po testy. clearblue tam vyjde 15eur☹, kupila som ten a este druhy tip, nakoniec som kupila dva clearblue 🙂 vyvalila som tam 70eur za testy🙂 ale nevedela som odolat. a dva dni pred mrchou uz bol pozitivny. bolo tam 1-2tyzdne tehotnosti🙂 tak testuj a daj vediet potom ci si alebo nie...drzim palce.
a vytok som mala aj ja, aj mam stale...takze ten je akoby ukazovatel tehotnosti - aspon u mna. 😉

dadusa23
5. dec 2012

@katkasofi ... prosím ťa, ako funguje ten clearblue test? Nikdy som ho nepožila...viem, že existuje a je niečo také, ale chcela by som o ňom viac vedieť,... prosím, napíš mi ...vĎaka ,D.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre