Aký je pocit, keď žena cíti, že je tehotná?

pocahonntas
26. júl 2012

aky je to pocit ten "takto som sa este nikdy necitila"...ked zena z nicoho nic vie, ze je tehotna? podla coho to vie? 😨

ayesheya
3. máj 2017

Jasom mala ties taky pocit prosim bolia ma prsia mam take vnutry ako lopticky nemala som to nigdy pritom fajcim tiez ale ked fajcim chce sa mi vracac prosim pomozte .......... Neman co dodat diky .......👍

deniska2706
3. máj 2017

Ja som to tiež vedela už pár dni pred vynechanim ms.dva dni som sa v práci cítila zle .potom mi priateľ povedal že mám iné väčšie prsia.tak som si spravila test a bola tam slabá ciarka.na druhý deň bola silnejšia.atď. podľa mňa je to krásny pocit že vo vás rastie bábätko.a zároveň nekonečný strach aby bolo všetko v poriadku. Ale teraz sa mi tehotenstvo nezdá pekné ani trošku. Stále mi je zle.som unavená.v noci nespim....... Teším sa keď prejdú nevoľnosti a budem cítiť pohyby.potom si tehotenstvo začnem pekne užívať.

akt1
14. jún 2017

Ahojte baby 🙂 ..... Mam otazku ... Od nedele dnes je streda .... Nedelu rano som vstala pobolieval ma zaludok ale nic cez den to preslo zas vecer ked som sla spat zasa bolel ..... Pondelok utorok to iste a dnes som sa zobudila na to ze mi treba na malu ale to uz som nevedela ci budem aj vraciat strasne zle mi bolo dosla na mna aj unava tak som si zdriemla cely den mi je divne citim v podbrusku akoby bublinky alebo nieco take viete mi povedat ak by niektora nieco take zazila ? Dakujem

zu_zie
11. júl 2017

Možno to bude znieť divne, ale vedela som to hned. Ešte skor nez sa dali robit testy. Niečo ako intuicia 🙂
Fyzicky ma na šiesty až ôsmy den PO bolelo v podbrusku tak inak. Akoby sa tam cosi dialo. Neskôr prišli zavrate, caste cikanie a nakoniec nevoľnosti. Ale u mna len poobede a vecer. Možno sa ešte objavia neskor. A na prsiach zatial nic, len trosku bolave z boku. A posledne dni v podbrusku take krce ako kramy a pichanie obcas. A testy potvrdili 🙂 este lekara a bude to komplet 🙂

prechadzka
7. okt 2018

@pocahonntas ahoj ja som to tak mala..Vobec som netusila zeby som mohla byt ale zrazu sa mi to nezdalo.Uplne ine pocity som mala vedela som to 🙂

angiean
25. jan 2019

@tinki to asi asi preto ze nepoznate svoje telo..

tania93
20. feb 2019

Ahojte,vidim,ze su tu uz starsie odpovede,ale snad mi niekto odpise 🙂 Ide o to,ze vzdy pred alebo vzdy ked zacne ovulacia,tak mam krvavejsi vytok,skor dohneda a vacsinou netrva slho a zvyknu ma pobolievat aj vajecniky.Tentokrat ale vytok zacal 3 dni pred ovulaciou,je tmavsi a mam pocit,ze castejsi ako inokedy predtym.Bolo mi aj zle od zaludka,v podprusku som mala krce.Taktiez ma boli resp. Brni v prsiachIde vlastne o to,ze mam pocit tehotenstva.Test som si robíla dva dni po sebe testy ale neukazali nic az ked som sa obden pozrela na test bola tam velmi slabunka ruzova ciarka.S pristelom mamw svadbu o 4 mesiace,o babatko sa nesnazime zatial a davame si pozor no clovek nikdy nwvie.Urcite by nas to ale potesilo.Takyto pocit som zatial nemala,niekedy som si myslela zwe som v tom,áe nikdy ten pocit nebol taky intenzivny ako teraz.Stretla sa s tym niektora z Vas s tak ze bola tehotna?alebo to moze znamenat len falosne tehotenstvo prpadne pocit toho,ze som naozaj pripravena mat dieta? Ku gyn. mam zatail obavy ist aby som nebola velmi sklamana.Dakujem za kazde podnety 🙂

olivs1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre