Asi som tehotná

tonjadabik2
31. aug 2013

Ahojte žienky. asi som dnes zistila ze cakame babetko.. len podla priznakov.. meriam si bazalku a mavala som od 36,8 36,9.. dnes vybeho ze 37,6... byva mi zle.. co mi nikdy nebyvalo ved uz mam 3 deticky. takze asi cakame 4te.. asi.. tento tyzden si kupim test. bolieva ma aj brusko..hlavne vcera v noci aj cez den..bolieva ma hlava,je mi na odpadnutie,toci sa mi v hlave,a mozno aj citim ze tam dole nieco je.. neviem.. co vravite vy??? pridam sa k vam ci nie? Dakujem za odpovede. 🙂

emilia25
31. aug 2013

to je kazdeho vec ako to citi.ci mu v zivote staci len jedno alebo proste chce mat viac deticiek.

nativanativa
31. aug 2013

@saska247 plne súhlasím

nativanativa
31. aug 2013

@emilia25 ale veď jasné,mať deti a veľa detí je krásne,ale v dnešnej dobe to je veľká odvaha

emilia25
31. aug 2013

@nativanativa ako sa to vezme ty si myslis odvaha niekto proste to tak citi a riadi sa tym.

anatalia77
31. aug 2013

@nativanativa pravdu dýš,dievča zlaté...
Je pekné,keď sa ľudia riadia aj pocitmi,ja vám baby prajem len ,aby sa vaše deti nejakými pocitmi neriadili.Ono sa to ťažko počúva,keď sa taká pubertáčka dožaduje nejakej módnej hitovky..a vy viete,že teda to fakt nie,lebo nebudeme mať iné potrebné.
Máte malé deti a ešte neviete ako to je,keď sa dieťa v 16 rokoch musí zvŕtať na brigádach,lebo nemá ani pekné tričko,ani rifle,či výlet so školou.Jednoducho musí,lebo rodičia to tak cítili-že velká rodina-
Keď bude mať dieťa pocit,že sa snád ani nemalo narodiť,lebo sa pretĺka chudobným životom,čo im na to poviete??

nativanativa
31. aug 2013

@anatalia77 ja presne viem aké to je, keď si dieťa vydupáva že chce toto a hento,ale ty mu to nevieš dať, pretože nemáš a keď budeš mať takych päť kusov čo budú prosiť a drankať ach jo.....,tiež som si zažila brigádu v 16tich,lebo som si chcela kúpiť to po čom mi srdce pišťalo a nemala som odvahu to povedať našim

igiana
31. aug 2013

Inac pisete mimo temu, zakladatelka vobec neriesi, ci mat este dieta, alebo kde zohnat peniaze 😕. Ale niektore vestice uz odhadli, ze nema mat dieta, lebo na to nema peniaze.

Deti predsa dedia veci jedno po druhom, kopec veci daruju pribuzni alebo priatelia. A ak mate take hodnoty, ze potrebujete mat vsetko cistonove a znackove, potrebujete drahe dovolenky, tak potom ozaj nemajte viac deti. Su ludia, ktori ziju skromne, ale o to stastnejsie. Vidim okolo plno unudenych ksichtov pubertiakov, ktori maju vsetko.

A to je ozaj tagedia, nedat dietatu to co si vydupava. Ak je toto zmyslom vasho zivota :-/

tonjadabik2
autor
31. aug 2013

@emilia25 diki lasko ze sa ma zastavas 🙂 . akoze mam ich v paži..

saska247
31. aug 2013

@igiana prehanas a nafukujes to...nik tu nepisal o dovolenkach,a vydupavani..ja som spominala bezne veci-bicykel,ci plavecky zo skoly,co myslim,ze nieje ziaden luxus...ja som na kopu vyletov chodit nemohla,lebo nasi nato nemali a videla som mamu,ako sa trapila a vymyslala,odkial si pozicia,aby som mohla ist...ja som pre jej dobro tvrdila,ze ist nechcem,no v skutocnosti som sa vela trapila...a to uz je co,aby sa dieta trapilo,koli peniazom???ze nemame,ze nam nevyjde...ja sama ratam kazdu korunu a zijem od vyplaty k vyplate...moj syn nema vsetko znackove,tak tu netrep a nevykresluj tu zodpovedne matky,co si planuju rodicovstvo za nejake povrchne mamonarky a neprekrucaj veci! uraza ma to...ja pisem vseobecne,nikomu nic neradim,len vravim,ze ked si planujem rodinu,musim si strazit penazenku,tot vsjo...
apropo....to ,ze sme mimo... zacal tento prispevok,treba to adresovat vsetkym,co sa vyjadruju podla teba mimo...

emilia25 ach zboznujem odpovede ved 2 uz je vela a nie to este viac som zvedava ked budeme vsetky stare kto bude na nas robit ked takto vsetci zmyslate ach jaj.vzdy bola nejaka doba aj nasi rodicia zili v nejakej dobe a co vyhovarali sa na to nie?kedy si bolo normalne ze mali ludia viac deti.a keby v tej dobe ludia tato zmyslali asi by sme tu ani my neboli.ach jaj
Dnes o 15:01 • 3 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • 2 • Pošli IP •

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre