Bábätko. Áno alebo nie?

silvia4444
3. nov 2009

Ahojte, chcela by som sa spytať či sa to niekomu už stalo, poprípade mi vedel poradiť 🙂 menstruacia mi meska 6 dni a myslim si ze som tehotna, sice nemam pravidelnu menstruaciu. Dostala som ale vytok ale nie v case kedy mala prist menstruacia ale asi o 10 dni pred tym ako som ju mala dostat. Test som si este nerobila ale chystam sa... A este som si všimla jednu vec, niekedy citim taku divnu bolesť v pošve.... ďakujem 🙂

alexandrah
4. nov 2009

silvia4444 - podla mna blbost, baba si robila 4 testy, vsetky negativne, a potom sla na krv, a bola tehotna, o mesiac caka babo!!! tie testy neni su spolahlive!!! uz si nerob, ale po 2 tyzdnoch od otehotnenia ti vedia zobrat krv, a kukaju na hladinu hormonu HCG, ked mas viac ako 10, a stupa to, si tehu!!! ked si 7. den meskania menzesu, uz mozes byt kludne v 3 tt, tak chod k lekarke!!! drzim palce!!

simusska
4. nov 2009

alexandrah.....ale za ten cas co jej dojdu vysledky krvy tak aj ten test zacne byt pozitivny a ked si kupi ten taky kvalitnejsi....ma jedno ci zaplati za odber alebo za testik

nattou
4. nov 2009

No, ja som si pri prvom babatku robila test na 4ty den vynechanej menstruacie, poobede, a bol vyrazne pozitivny (Rapi Clear). A teraz, ked mi menstruacia meskala 10 dni, kupila som lacny smejd za 45SK byvalych a bol rovnako spolahlivy...mame //. Mna testy este nikdy nesklamali, vzdy vysli tak ako bolo "po pravde".

pepppe
4. nov 2009

ahojte babulky .ja som si robila testik ,ked mi mrcha meskala 4 dni a hned mi pekne ukazalo dve ciarky,tak som si kupila este jeden pre istotou a to bolo rovnake a dnes je tomu 6dni co meska a som si kupila este jeden a,iny druh a tiez mi hned ukazalo dbve ciarky 🙂

matula01
4. nov 2009

Mne testy tiez vzdy ukazali iba spravne. Teraz naposledy som si kupila test za 1,39 eura, robila som si ho na 11 DPO, cize 3 dni pred a este k tomu vecer a pekne mi ukazal //.

pepppe
4. nov 2009

noo tak to aj mne tak,,pekne,,ziadne ze slabucke,,,ale pre istotu som si ich robila viac,keby nahodou,.. 🙂

matula01
4. nov 2009

😀 ja 3 ... pre istotu

pepppe
4. nov 2009

aj ja 😀 dufam,ze ma tam nic neoklamalo,bo to by som asi neprezila

matula01
4. nov 2009

U lekara si este nebola? Ale asi nie... Treba tam pekne zbehnut a nechat si to potvrdit. Aj ked si myslim, ze je to jasne 🙂

pepppe
4. nov 2009

noo zajtra sa tam chystam,len dufam,ze tam nieco uvidi 🙂

matula01
4. nov 2009

no tak snad uz tam bude nieco patrne...i ked mne tam v 5 tt nebolo vidno vobec nic 😝 Musela som prist o dva tyzdne, ale to uz tam bol prcek pekne vidiet. Drzim prsteky!

pepppe
4. nov 2009

jajha,,uvidime co uvidi on..heh dakujem,

eliotis
5. nov 2009

ja som tu už písala, že som si tehu test robila hneď na druhý deň, čo mi meškala mrcha 🙂 a pekne vyšli // čiarky, hneď na druhý deň som volala dokimu, a ďalší deň ráno som šla na krv, popoludní tam zavolala, potvrdili, že som tehu a ešte v ten týždeň mi doki robil sono a bola tam malilinká bodečka 😀 a to som bola v 3tt 😀
tiež som si robila test Rapi clear, myslím, že stál okolo 4-6euri, ale bol fakt taký, že 5DOP vie zistiť, či je žena tehu/nie a tiež sa nemusí robiť len na rannom moči, taký je citlivý!

simusska
5. nov 2009

no vidis....ale to mozno zavisi aj od zeny aj od testu lebo mne napr vysiel az na 2 krat...ale to som vtedy aj potratila tak mozno vo mne nieco nebolo v poriadku ale teraz ked som zas tehotna tak som ho robila asi 3 sni po tom ako mi mala dojst mrcha a uz bol pozitivny....

simusska
5. nov 2009

.

tinka0812
5. nov 2009

Ahoj Silvi.Ja som si robila asi 4tes. a vysli mi negativne a az v 4tt mi vysiel ze som tehotna.Co mi potom potvrdil aj dr.

sisi8881
5. nov 2009

Ahojte. Mozem byt tehotna ak som mala 2 dni vytok akoby hnedej farby, nad ranom ma strasne nieco pichlo v maternici a potom sa to zopakovalo aj poobede, a mam bolesti ako keby som mala dostat mrchu ale tu mam mat az 14.11. dakujem

alexandrah
5. nov 2009

sisimuska - ale za odber sa neplati, aspon ja som neplatila, a vysledok vie byt u dobreho lekara aj na 2. den ... (ale to skor u sukromnikov ...), v kazdom pripade je to najväcsia istota, z krvi ...no a potom to uz vidiet aj na sone 😎

vefi89
6. nov 2009

nechcem byt zla, ale takychto tem je tu uz dost vela, naco stale zakladdate nove??vsak admini potom nestihaju.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

simusska
6. nov 2009

ale v kazdej teme je uz niekto zabehnuty...a je to divne sa tam vtierat ked ti nikto neodpisuje

alexandrah
6. nov 2009

sisimuska - veru, stava sa to, pravda pravduca ...

simusska
10. nov 2009

Ahojte holky 🙂 tak co nove?? Testiky uz povychadzali?

herminka524
10. feb 2010

Ahojte,som tu nova,a velmi by sme chceli s priatelom babo.Mam 3dni pred MS,a neviem,ci som tehotna.Ovulaciu som mala 15.2, a od vtedy ma bolia prsia,posled.par dni mam vecer zvysenu teplote medzi36,8-37,3.A mam aj taky biely vytok.Myslite si ze som tehotna alebo je to PMS?Mam si urobit test?Poradte mi,dakujem

vejula
10. feb 2010

hermi, tak test si určite urob, ale možno by som počkala až kým ti vynechá ms... Môj prvý príznak bol ten že ma boleli prsia a mala som velmi citlivé bradavky. Teplotu som si nemerala, takže neviem. Držím palce, nech to výjde 😎

buducamama
10. feb 2010

Hiiii, herminka524-ty pises vsetko ako mam ja, ale ako si mohla mat ovulaciu 15.2? Ved je len 10.2. Ja mam tiez priznaky, strasne ma bolia bradavky a brucho ako pred kramami, az na to,ze ich mam dostat v sobotu a mna to boli uz tyzden. A pred tyzdnom sme sa posnazili. Tak neviem, ci by uz mohli tak skoro nejake priznaky byt, zeby som bola taka citliva? 😝 Vytok ale nemam, teplotu som si nemerala, ale tak celkovo divne sa citim. Rano som si robila test MOdra sprava, a najprv som tam nic nevidela az neskor o par hodin som kukla este raz a vidim tam slabulinky tien. Asi si namyslam ☹

herminka524
11. feb 2010

Ahoj buducamama,pomylila som sa ovu bola 15.1.A aj mna boli brucho,a mam take zvyraznene zilky na prsiach,ale neviem ci to moze byt tehotenstvo,co myslis ty?

herminka524
11. feb 2010

Baby mozem byt tehot.aj kd ma boi brucho ako pred MS,mam ju mat tak sobotu,nedelu.Mam aja take zvyraznene zilky na prsiach.Dik za odpoved

buducamama
11. feb 2010

Ja ti neviem, skus si ten test spravit. Ja mam dostat menzes v sobotu, stale ma boli brucho ako ked mam dostat a bradavky tiez uz tyzden bolia. Ja sa chystam si spravit este jeden test v sobotu, sa normalne desim co z toho bude. Kup si testik a daj vediet, som zvedava. Aj ja budem referovat v sobotu 😉

herminka524
12. feb 2010

Buducamama,normalne som s tym zmierena,ze MS zajtra dostanem.No to by bol zazrak keby nie,normalne by som bola prekvapena.Beriem aj Calibrum BAby Plan,tak uvidime,co a ako.A ty daj vedet ci si to dostala a co ten test dobre?Drzim palce

buducamama
13. feb 2010

Tak test rano negativny, a to som uz bola skoro na stopro ista, ze budu dve. Rano spinenie, takze menzes asi pride ako ma 😒 A to som mala aj bradavky zhnednute tak preto som myslela, ze sa podarilo. A ty ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre