Bábätko. Áno alebo nie?

silvia4444
3. nov 2009

Ahojte, chcela by som sa spytať či sa to niekomu už stalo, poprípade mi vedel poradiť 🙂 menstruacia mi meska 6 dni a myslim si ze som tehotna, sice nemam pravidelnu menstruaciu. Dostala som ale vytok ale nie v case kedy mala prist menstruacia ale asi o 10 dni pred tym ako som ju mala dostat. Test som si este nerobila ale chystam sa... A este som si všimla jednu vec, niekedy citim taku divnu bolesť v pošve.... ďakujem 🙂

dydynka
3. nov 2009

ahoj silvia,,,no ja som si hned ako mi meskala mrcha robila test :D bolesti som mala tiez v podbrusku aj ked mi meskala a nebola som tehotna,,az to raz vyslo :D

cervena_ciapocka
3. nov 2009

silvia, aj mne dnes menstruacia meska 6 dni a tiez nemam pocit ze by som ju mala dostat, lenze dnesny test bol biely ako sneh 😒

dydynka
3. nov 2009

cervena ciapocka nie vzdy meskanie znamena tehu :D ak ked ja som sa modlila aby som bola :D a vyslo to az po 5 mesiacoch snazenia :D

cervena_ciapocka
3. nov 2009

dydy ... az po 5 mesiacoch ??? 😖 my sa snazime viac ako dva roky a mam za sebou aj potrat, takze ty si jedna z tych stastnejsich

dydynka
3. nov 2009

aha no tak to asi hej ale mne sa to zdalo ako večnosť :D

nikolka3000
3. nov 2009

mne meska iba 3 dni a mam zvlastny pocit :D neviem ci sa budem tesit alebo nie to sa este uvidi .. robila som si testik ale uz pred 4 dnami a to taky.. lacny co som mala po ruke doma ale nic ale stalo tam, ze az v den men.:D som uplne nedockava a chcela by som to uz hned vediet.. bohuzial nie je cas ist doktorke.. je este skoro ale ta zvedavost :D neviem ako zistit po starom ako to stare mamicky robievali, ze ci som tehotna pretoze kysle uhorky s dzemom papkam aj normalne :D ale mam take nafuknute brusko a to uplne inak nez ked cakam normalne men. tak teraz neviem ..su tu nejake mamicky co mi vedia poradit nech nemusim az tak hryzt tie zubky :D dakujem

dydynka
3. nov 2009

ked ti meska tri dni tak neviem ci bude este nieco na teste vidiet,,ja som si ho robila po tyzdni meskania a bola ta druha ciarka iba taka uplne slaba :D mala by si na test este asi pockat dalsie tri alebo styry dni :D

silvia4444
autor
3. nov 2009

ahojte baby🙂 zajtra si idem robit ten test, tak uvidim....som sama zvedava.... niektorí mi hovoria ze ked mas vytok v case menstruacie tak je to priznak tehotenstva ale ked ja som mam ten vytok 10 dni pred tym ako som mala mat menstruaciu...tak teraz neviem....lebo viem ze vytok moze byt vtedy ked sa uchytava vajicko... a zase ta bolest ktoru spominam,,,tak ta mi pride ako daky zapal....

dydynka
3. nov 2009

mno tak ti budem drzat palceky,,daj potom vediet ako si dopadla :D

silvia4444
autor
3. nov 2009

ďakujem dydynka🙂) dam vam vediet🙂) sice by som si babätko priala ale na druhej strane by som ho mala radcej neskor...nemam este dorobenu skolu... a nasich by to tiez nepotesilo🙂)

dydynka
3. nov 2009

a kolko mas rokov silvi ?? ja mam 19 moja mama tiez nadsena ale zvykla si uz tusim :D

nikolka3000
3. nov 2009

dydynka uz som to raz davno zazila bohuzial nie stastne a myslim ze mam podobny pocit ale je to fakt uz davno tak neviem .. a teraz som veeelmi zvedava a tak neviem ci si mam kupit dalsi test lebo ho asi hned zajtra aj pouzijem potom :D ale to nie je zadarmo .. a tak musim vydrzat ten tyzden este ale to sa neda :D

dydynka
3. nov 2009

mno vies nekupuj si ho este zajtra,,,bo ja som si ho tiez kupovala a hned som ho pouzila :D tak si ho kup az za tri dni :D

nikolka3000
3. nov 2009

zvedavost je strasna vec 🙂 no neviem neviem .. budem sa musiet velmi premahat 🙂

eliotis
3. nov 2009

ahojte, ja vám do vašej témy prispejem svojou troškou 🙂 ja som si robila test hneď na druhý deň ako som nedostala menštruáciu a bol pozitívny 🙂 ja som už pred jeho urobením tušila, že som tehu a ani som iný výsledok neočakávala.... tentestík som si kúpila taký kvalitnejší,.kt. je schopný rozpoznať tehu myslím, že na 5deň po počatí alebo tak nejak, našu princeznú sme počali 30./31.marca a menštruáciu som mala dostať 18.apríla 🙂 tak všetkým, kt. túžia po mimi držím palce!!!

silvia4444
autor
3. nov 2009

mam 17...a chcela som sa este spytat, ja viem ze to na tom teste bude ale kedy je najlepsie ho robit??

dydynka
3. nov 2009

tak neviem asi tyzden ked meska mrcha :D vtedy je to asi najlepsie :D mno 17 je fakt malo a neviem ako by moja mama nato reagovala,,ale kedze mam frajera ktory ma 29 tak to neni take zle :D

ahoj eliotis no to musel byt fakt dobry kvalitny test :D hehe

silvia4444
autor
3. nov 2009

a rano si ho mam robit alebo??

dydynka
3. nov 2009

myslim si ze to je jedno,,ak si tehu tak sa ti to tam ukaze aj vecer :D

nikolka3000
3. nov 2009

gratulujem eliotis- ja viem ze to zalezi od urovne Hblabla neviem coho heh a to ma zrejme kazda zena ine 🙂 tak a preto este stale dufam, ze ten prvy lacny smejd bol chybny :D

dydynka
3. nov 2009

tak ja som si kupovala testy co staly 2 eura a jeden vysiel :D

bocinka
3. nov 2009

ahoj, já si dělala GS MAMATEST hned večer, když jsem nedostala menzes, prostě jsem měla pocit, že jsem těhotná... 😝 A vyšlo to... čárka byla slabá, ale byla tam... Taky jsme se snažili asi 8 měsíců, než to vyšlo.... 😉

nikolka3000
3. nov 2009

gratulujem bocinka 🙂

kaktusik007
4. nov 2009

ahojte, mne vysiel prvy testik uplne krasne negativny, a to som si ho robila s tym, ze som tehu, som to proste citila... a moj manzelik to okomentoval iba ze negativny tehotensky test nic neznamena.... 😀 robila som si GS mamatest, v prvy den meskania menzesu.... o tri dni slabunka ciarocka, ten isty test, taky tienik.... az o tyzden bol test normalne pozitivny, kuk album 😉

inak.. najlepsie je robit si testy rano, pretoze v moci je najvacsia koncentracia HCG... takze ak je babatko uchytene iba trosicku, je vacsia sanca, ze to tehotensky test zaznamena.... 🙂

eliotis
4. nov 2009

asi je to veľmi individuálne, pretože ja som si robila test popoludní, tak som napísala a druhá čiarka bola normálne zreteľná....

silvia4444
autor
4. nov 2009

ahojte, tak ten test mi vysiel negativne, dnes poobede som si ho robila a to je uz 7 den meskania menstruacie. Mam si spravit este jeden rano alebo sa im da verit??

dydynka
4. nov 2009

mno myslim si ze uz si nemusis robit :( ak bol negativny tak nejsi tehu :(

frezie79
4. nov 2009

Ahoj, taky přispěju svým nečekaným, neplánovaným těhu .. já zatím nemám žádné těhu příznaky ani problémy, jen dva dny předtím než měla přijít ms mě tak lehce pobolívalo břicho, spíš popíchávalo, prostě to bylo jiné než obvykle, v den kdy měla přijít ms jsem jen tak náhodou zkusila odpoledne testík a objevily se //, sice slabá, ale byla tam (podle mě to bylo 10 DPO) a po dalším týdnu tam byla tlustice 🙂. Testila jsem GS mamatestem. Jinak po vysazení HAK jsem měla všechny těhu příznaky každý měsíc, tj. 3 cykly 😀. Tak se v tom pak vyznejte 😉.

nanabc
4. nov 2009

tak silvia 4444 ja ti pridám trochu viery lebo ja som si prvý robila ked som bola tak v 3tt a vyšiel negat a až v 6tt mi vyšiel pozitívny medzitým som si nerobila lebo som si myslela že nie som tehotná lebo vyšiel ten prvý negatívny. takže tak.

simusska
4. nov 2009

silvia444 ja som si tiez 1. test robila ked som bola tehotna uz asi aj mesiac a nic tak som si myslela ze nie som tehotna a az ked mi neprisla ani 2. mrcha tak som si urobila znova a az ten mi vysiel pozitivne.....ale ked nemas ine dôvody na meskanie tak skus este jeden test ale neskôr...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre