Bola ste spokojná s tehotenským testom Woman secret?

nemko
10. nov 2009

ake mate s nim skusenosti?Pepino mi ukazal // a tento woman secret sa mi zda divny ako by tam bola ta ciarka vyryta alebo take nieco.

natalia
29. feb 2012

ja som s tym testom nebola spokojna ukzoval mi dva krat // a ina značka ukazala negativny a prišla mrcha.

norma550
1. mar 2012

mne mrcha meska uz 1 tyzden a tiez som si kupila tento test a ukazalo mi len jednu ciarku cize negativ ale ta ciarka tam je ako vyrita tak ze neviem : ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

natalia
1. mar 2012

@norma550 skus iný test -mamatest..lebo po týždni by už malo ukazat //..

norma550
1. mar 2012

diky dufam že toje dobra rada skusim ho dakejem !!! 😀

natalia
1. mar 2012

@norma550 mne woman secret ukazal falošne pozitivne vysledky...a prišla mrcha...mamatest neukazuje ani duchov len tehu...je na 100%

norma550
2. mar 2012

noa mne ukazuje už po treti krat negativne vysôedky ale všetko tomu nasleduje ze som tehotna čitala som už aj na všelijakych strankach že aj jedna čiarka može byt tehotenstvo 😲 ale ja o taky zežden si vyskušam tem mama test 😝 🤐

norma550
3. mar 2012

vyskušala som si ten mamatest a najprv mi vyšla jednačiarka potom po piatych minutach vyšla ja druha takže som tehotna ale pre istoto sa idem objednat ku gynekologovi 😎 😝 😀 🙂 😉

bipa
3. mar 2012

@norma550 ja uz 33 dni mi meska mrcha, testovala som asi 3x negativ a dnes som testovala negativ :/ ja ani neviem co moje telo sa zahrava so mnou!

bipa
3. mar 2012

@norma550 jeej krasne dve ciarky! sup sup k gyndovi okazmite! a daj vediet ako si na tom 🙂

bipa
3. mar 2012

@natalia ziadny test neni na 100%...

norma550
3. mar 2012

ale podla mna je to pravda na 99,9%. lebo tri -krat som si už robila test a stale negativ a potom som skusila na štvrty krat a pekne dve čiarky mi vyšli ale tak to bolo že najprv mi vyšla jedna silna čiarka a po piatich minutach mi vyšla jedna slaba ale dosť ju bolo vidno !!! 😲 😝

dskbgkjsdh
6. mar 2012

Ahojte ja by som sa stela spýtat mne mešká menštruácia 5 dní dneksa ráno som si robyla tento tehotensky test a vyššli mi dve paličky jedna slabšia robyla som si pobede drruhy tesst a teen mi vyššiel že niesom...

grenka
31. aug 2012

@norma550 akurat som si robila womwn dnes mala dojst mrcha a nic a test mi ukazal /...uvidime do nedele

mata.g
31. aug 2012

vyzera to tak ze woman secret nie je bohvieako spolahlivy.......mne vysiel negat po snazeni sa, pisu ze sa moze robit uz 5-7 dni po pocati (nejakych 10mlU/ml)....tak neviem, este tam ma jeden tak skusim pred planovanou MNŠ.....ale no neviem ked je taka spolahlivost

julka83
14. feb 2013

Ja som si Woman secret robila 2x - 1x mi vyšiel hneď pozitívny a teraz ma malý 4 rôčky a druhý krát som si tento test robila ešte raz a momentálne som v 9-tom mesiaci. Takže môžem len odporučiť. Žiadne vyryté čiarky, ani nič podobné, Menzes mi meškal pár dní aj v jednom aj v druhom prípade a test mi ukázal krásne dve čiarky. Robila som si teraz aj ten na určenie pohlavia a ten mi tiež vyšiel, takže ja nemôžem povedať, že bol tento test zlý.

tulinkovaa
15. feb 2013

Kočky, každá žena produkuje inú hladinu hormónu v prvé ranné štádia tehotenstva..
Preto aj Tehotenské testy nemusia hneď ukázať 2 krásne čiaročky...Moja známa si kupuje len Women Secret a má s ním len a len pravdivé skúšky správnosti.. 🙂a aj u mňa v skrinke v kúpeľni sa nachádza táto značka..

netanna
15. feb 2013

Spokojnost mojich blizkych ma vie presvedcit. Poznam t test Women secret a som spokojna.................. A aj baby okolo mna poznaju tento druh t..testu. 😎
Este lepsie naucila som sa konecen pouzivat ovulačne t testy od tejto istej znacky a to women secret ze najprv 5v1 a teraz mam uz 20v1, dôlezite spravne aplikovat a pouzivat inak budete potom s toho take tupelo ako som bola ja :D

polyana
15. feb 2013

@netanna ahoj, chcem sa opýtať- lebo aj ja som si teraz prvýkrát kupila ovulačné testy tejto značky a som trošku prekvapená. Lebo dnes je to 15 den cyklu a stále mi testy neukázali blížiacu sa ovuláciu. Pritom som si istá, že ju mávam okolo 14,15 dna. Tak teraz neviem, či som ich nepoužila správne. Ako to bolo u teba??

netanna
15. feb 2013

mas navod ????, može sa ti aj ovulacia posunut nie je to vzdy presne... ja len po poradeni sa - viem ze : u kazdej s nas je ovulacia inak ci že je to individualne. Preto som si kupila to vačsie balenie lebo som cely, mesiac okrem menstruacie sa testovala každy den s tym 5v1 a to je len pat dni, malo tak som zvolila toto vacsie balenie a idem jednoducho podla navodu, ale nestresujem a v pohode ked nic tak nic....Ale pokracujem vzdy tri dni po menstruaciii....

netanna
15. feb 2013

@mata.g ahoj, mne sa zas tento pripad stal, ale s inou znackou a to Rapid clear. Tam uvadzaju, ze uz po piatom dni po vybechani menstruacie vie t.test zistit graviditu,taka blbost.!!!!! I moja ženska doktorka sa riadne nad tym rozculila, uplne jedno co kde uvadzaju je zavadzajuce pre kazdu s nas. Nech uvadzaju tak ako v skutocnosti je a preto pouzívam to co poznam ja aj moji znami.:D

sonidlov
15. feb 2013

je to zly test mne ukazoval biele ciarky vyhodene peniaze

denisa87
24. apr 2013

Baby mate aj s tymto kazetovým skusenost,toto mi ukazalo teraz rano,som len 8 dpo..

vikinka226
7. máj 2014

Ja som si robila tento tehotenský test 2x a vždy mi vyšiel správne. Prvý raz som nebola tehotná a druhý krát áno takže sme boli šťastní prešťastní 🙂 Podľa mňa sú spoľahlivé takže odporúčam 🙂

lavinis
12. jan 2015

ja som si robila dnes test Woman Secret a // ukázal do 2 sekúnd, menzes mi mešká 8 dní

badimeria
27. feb 2015

@denisa87 ahojkaj vidim ze starsia diskusia ale na foto vidim slabulinku druhu ciarku bola si teda tehotna?Ja mam toto iste na teste tak neviem ci som dakujem za tvoju radu a mam ten isty testik ako ty

redlola
27. feb 2015

@badimeria ja som mala ten ruzovy kazetovy woman secret, tiez mi ukazoval slabulinku ciarku a bola som tehotna. Ved ta ciarka, aj naznak sa objavi iba pri pritomnosti hcg

denisa87
27. feb 2015

@badimeria ahoj,nie nebola som

badimeria
27. feb 2015

@redlola a dnes som si robila este jeden inej znacky a ciarka ani duch ziadna skusim rano este ten isty woman....tak poradte mozem byt ci ee?strasne by som chcela som po MA

lavinis
27. feb 2015

@badimeria neviem ako by sme to mohli vediet 🙂
Najlepšie testovat az po meskani a nestresovat sa s duchmi.

redlola
27. feb 2015

@badimeria zalezi od citlivosti testu a ideal je testovat po vynechani ms, ako ti pisu baby. Ja poznam ten pocit chciet otehotniet po potrate, mala som dva, neboj to pride, skus sa na to neupinat, viem ze sa mi to lahko povie... Drzim palce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre