Bola to len zrazeninka? Prosím, poraďte!

aisha1011
13. okt 2009

ahojte baby..chcela by som sa opytat ze ci mi niektora neivete poradit..vcera som mala dostat kramy..no dostala som az dneska..a na tampone som si teraz nasla ..neviem to ani popisat...vyzeralo to ako zrazeninka...bolo to take malicke asi 3 mm...a take ako keby to malo chvostik...nemohlo to byt embryo???? alebo to bola len zrazeninka...

aisha1011
autor
13. okt 2009

prosim baby:....:(

zabenka21
13. okt 2009

kluuuuuud dievca,to sa odlupuje maternica 😉

aisha1011
autor
13. okt 2009

a nmeohlo to byt emrbyo??

zabenka21
13. okt 2009

cosi,ja som v siestom tyzdni a este ho nie je vidiet...nevyvynie sa ti za dva tyzdne,klud holka

aisha1011
autor
13. okt 2009

al eja som povedalal ze to mohlo mal 2-3 mm..booo to strasne malinke..ael teraz je to uz jedno..ench to bolo cokolvek

zabenka21
13. okt 2009

moja ked som ja mavala kramy tak sa mi odlupovali aj skoro centimetrove kusky.moje male ma v siestom tyzdni sotva 10mm,teda ten vacok.neboj sa naozaj 🙂

aisha1011
autor
13. okt 2009

oki dakujem ti

aspinka
13. okt 2009

v case MS je zena zhruba v 4tyzdni prvy tyzden sa pocita od prveho dna poslednej menstruacii a embrio vyzera takto http://www.ehd.org/prenatal-images.php?thum_id=... nehovorim ze je to tvoj pripad ale mne sa takato podobna vec stala a to ze ho nie je vidiet je normalne ved ma 2-4mm to neznamena ze tam nie je v 4 ci v 6tt
😉

ikke
13. okt 2009

pre informaciu - pozri koniec tejto diskusie:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

macka01
14. okt 2009

prepáč ja žasnem nad tvojímpravopisom aj nevedomosťou,máš krámy prvý krát? ☹

aisha1011
autor
14. okt 2009

macka...akoze neivem co s tymto ma spolocny pravopis...neivem ci mas problem s odpovedou no nik ta neprosil o odpoved ked neives seriozne reagovat..bohuzial nik nie je taky dokonaly ako ty..rpepacis mi to???pytatla som sa normalne...tak som akoze cakala aj normalnu odpoved....nemam kramy prvy krat...ale preto sa opytat mozem..ale to asi nei je v pohode.t.ak prepac za taku otazkuuu.....

lucinka1104
14. okt 2009

nemohlo to byť , ale tehu môžeš byť

aisha1011
autor
14. okt 2009

dakujem lucinka za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre