Bolesť krížov, podbruška

kiks_1
18. dec 2017

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste nemali podobný problém?
Menštruačný cyklus mám na 27 - 28 dní, minimálna bolesť, krvácanie v norme od 5 do 7 dní, asi 2 mesiace som po menštruácii špinila. Po menštruácii ma začnú bolieť kríže a podbruško, ale nie je to intenzívna bolesť. Prejavuje sa skôr v sede, v noci ma nebolí vôbec. Po pár dňoch bolesť ustúpi.
Včera mi skončila MS a dnes ráno som mala hojný hlien.
K lekárovi sa dostanem až v novom roku.

anitta98
18. dec 2017

Neviem, no podľa mňa to je normálne. Pokiaľ nemáš nejaké horšie ťažkosti, tak si nejak nemyslím, že by si mala mať nejaké zdravotné problémy. Ale ak sa ti to nezdá, treba si zabehnúť na pohotovosť..

rembura
18. dec 2017

preco si nesla k lekarovi skor ked sa ti to stava pravidelne?

eva_eva
18. dec 2017

Tak jedine vydržať alebo keby to bolo neznesiteľné tak pohotovosť. Takto je ťažko povedať čo by to mohlo byť, hlavne keď sa to opakuje pravidelne.

kiks_1
autor
18. dec 2017

@rembura Teraz sa mi to stalo 3tí mesiac a som v zahraničí.
Je to skôr horná časť zadku.
Neznesiteľné to nie je, som bez analgetík a napr. mnohokrát ma bolí iba chrbát a podbruško vôbec nie.

sandral
18. dec 2017

A si si istá, že je to ženského pôvodu? Podľa mňa by dominovali bolesti podbruška, príp. silná menštruácia, alebo bolestivá menštruácia.

ciola
19. dec 2017

nemáš nachladnuté ľadviny alebo niečo iné?

martina2005
19. dec 2017

Mne sa takto prejavujú a bolia zrasty

kiks_1
autor
19. dec 2017

@martina2005 A len po menštruácii?

kiks_1
autor
19. dec 2017

@sandral S driekom som už mala patálie

martina2005
19. dec 2017

aj pred MS aj po..ale aj hocikedy počas cyklu

barborka37
1. máj 2020

@kiks_1 ahoj no je to take, aj u mna bolo uz, nic vázne som nemala,druhy menzes som mala v poho potom, telo ráz tak ráz hentak,

barborka37
1. máj 2020

@kiks_1 aj ja som mala s driekom, a pred mensesom aj mam bolesti, algifen kvapki su dobre mne, aj kamilkovi caj,