Bolesti podbruška a krížov. Som tehotná?

mandy29
22. aug 2009

Ahojte kočky...snažíme sa o bábatko, približne pred týždňom som si všimla že som pribrala, až tak že všetko mi je malé, bolí ma podbruško, kríže, prsia ma bolia ale len v časti ako sú kostice na podpire. Keď si prehmatávam podbuško, okolo slabín ho mám tvrdé a hrudkovité. Pred dvoma mesiacmi som mala cystu na pravom vaječníku, v apríli som ešte stále mala anovulačné cykly, beriem duphaston. Robila som si baby testík, ale vyšla len jedna čiarka, menštruáciu som mala slabú, len tri dni, ale stále mám pocit že by som mohla byť tehu. Môj lekár má dovolenku, chcem od neho odísť a ísť ku druhému...takže kým navštívim lekára chvíľu to potrvá...mali ste niektorá takéto stavy? Myslíte že by to mohla byť opäť cysta...mätie ma to pribratie, podľa výpočtov ak by som bola tehotná mohla by som byť v 6 týždni ak by to minulý mesiac vyšlo...je možné aby som tak skoro pribrala...už som z toho zúfalá...

isabellaa
25. mar 2012

@svetllana
neostrihat 😀

camelinka
25. mar 2012

@hanicka12 hm tak proc se devcico nejak nechranis??? sou tu desitky zenskych,ktery by za mimco daly cokoliv a s prominutim takovyhle telata,ktery to neresi do toho vlitnou ani nevi jak, me uz zvedaji ze zidle. Bez se radsi ucit rodny jazyk a ne si nekde vys*kavat bez ochrany. Uz kvuli tomu malymu doufam ze tehotna nejsi !!!!

salomee
25. mar 2012

..Kdy by to šlo jenom tak "dát ven" a stačilo to, proč by byla antikoncepce takový "byznys"...🙂

hanicka12
27. mar 2012

@camelinka mimino je to najkrajsie co sa zene moze stat ale tak sama nato bi som nechcela bit.aler tak neviem lebo niekedy pcujem pohyby a v brusku tak ako tam nieco biloo to som pocula len ras..viem ze mi nevri ani jedna ze mam 19 lebo ma nik hanicka12 ale tak to som dala len tak lebno som potrebovala radi cim skor

hanicka12
27. mar 2012

@salomee to nevislo vsteko

camelinka
27. mar 2012

@hanicka12 tak pohyby urcite citit nemuzes,to je hodne brzo.

aduskatt
27. mar 2012

preco mam taky pocit, ze dalsia baba, ktora nema co robit, tak sa tu zabava?.......ze hanicka12?

camelinka
27. mar 2012

@aduskatt takovych uz tu bylo ze 😅

bjoucik.15
27. mar 2012

ahoj děvčata, pardon, ale co je tohle (hanicka12) za trdlo?? Docela mě to pobavilo 🙂 Ikdyž jsem češka, tak znám pravopis slováků a tohle je vážně pecka 😀 Připomíná mi to trochu Bravo (viz. přítel mě prstil, můžu být těhotná??) To je hustý, myslím, že na zvednutí nálady by si to měl přečíst každý.

camelinka
27. mar 2012

@bjoucik.15 inu obcas se tu takova objevi 😉 ,vsichni ji poradime a pak se z ni vyklube nejaky decko ktery se nudi, pockej o letnich prazdninach,to jich tu bude jak maku 😝

bjoucik.15
27. mar 2012

@camelinka vážně?? no tak to bude nálet Bravo girl 🙂 no doufám že o letních prázdninách budu mít už svoje (zaděláno) a nebo budu mít moc práce 🙂 ale radši bych tu první variantu.. ještě musím počkat 4 dny.. to je hrozný!

camelinka
27. mar 2012

@bjoucik.15 jj je to tak. no tak to drzim pesticky at to vyjde 😉 😉 😵 😵

bjoucik.15
27. mar 2012

@camelinka děkuju, no zatím si to semnou pěkně hraje 🙂

camelinka
27. mar 2012

@bjoucik.15 nz, pamatuju jaka je to napinacka 😉

hanicka12
30. mar 2012

no tak c
@camelinka no tak citim asi som v 5 6 mesiaci uz a nieosm decko to len nik som si taky urobila nieoc na richlo

dudu1506
31. mar 2012

@hanicka12 5-6mesiaci?nemyslis to vazne,vsak?ked mas ozaj take pocity,treba ist k lekarovi a nie pytat take hlupe rady,ešte si asi nedozrela moja zlata...a tak isto zdielam nazor s ostatnymi dievčatami....

bjoucik.15
31. mar 2012

@hanicka12 jasně a já zítra rodím v tom případě!!

camelinka
31. mar 2012

@hanicka12 no tak v tom pripade uz si honem zacni chystat vybavicku, zaregistruj se do porodnice at to jeste stihnes !!!!! 😀 😀 😀 😀

salomee
31. mar 2012

To miluju když se někdo ptá, zda může být těhotnej, a když my tady odpovíme, že asi ne, tak jsme pak hned přesvědčovány tazatelkou, že jo. A dokonce tolikátej měsíc... Když si vezmu, kolik jsem do těch měsíců podstoupila vyšetření a odběrů a kdesi čehosi, ..a tady si někdo jen tak napíše, že ... no konec 😀

habibi78
31. mar 2012

@hanicka12 jaaaaaj myslis ze si v 5 alebo 6 mesiaci.... POCUJES pohyby v bruchu a kazdy mesiac mas kramy.... v kazdej nemocnici maju oddelenie, na ktorom je velky napis PSYCHIATRIA....

hanicka12
31. mar 2012

@camelinka no to zu asi aj zacnem tu v gb uz bol taky pripat ze jej nezistili lekari ze je tehotna as v 7 mesiaci tak tu lekarom sa neda verit

camelinka
1. apr 2012

@hanicka12 velice mi pripominas jednu se kterou uz sem tu ztratila spoustu casu, tak si to uzij.

habibi78
2. apr 2012

@hanicka12 lekarom sa neda verit.....ale to by si najprv k nejakemu musela ist...lebo ty sama si spominala, ze si este u gynekologa nebola....pleties sa vo svojich klamstvach...

megy
2. apr 2012

@hanicka12 jasně, jsi těhotná, a tvým jazykem skor budos matkov 😀 😀 ty voe, co jsi zač? poslední stádium psychózy?? promiň, ale tohle je fakt děs, jak se vyjadřuješ a to, že si myslíš, že jsi těhotná, když pravidelně menstruuješ taky něco o tobě vypovídá. na to, že je ti 19 - a to bůh ví, jestli, jsi doopravdy velký mimiň. Jedna rada, nesexuj, když se bojíš následků

bjoucik.15
2. apr 2012

@hanicka12 ano byl případ, kdy neodhalili těhotenství. ale to bylo u američanky co měla asi 2metráky a myslela jsi že je jí blbě z jídla!!! Tak u takového člověka to asi poznat nešlo. Navíc byla trochu zaostalá, jestli ti to vůbec něco říká!
Víš co? Další rada - neotravuj lidi, co se ti snažili pomoct, je to neslušný a drzý! 😠 😠 😠 😠

mamka32
13. apr 2012

Ahojky dievčatá, mám problém- bolesti v podbrušku, poslednú ms som mala 31.3, ale posledné 2 týždne mi je zle, nechuť k určitým jedlám a vadí mi aj ako vonia manžel....mohla by som byť tehu? 😉 😵 , ďakujem za rady 🙂

bjoucik.15
15. apr 2012

@mamka32 ahojky, měla jsem to samé a jen se mi zpozdila MS. Nechci tě strašit ale mže to být těhu i nemusí. Vydrž do MS. A když ti nedorazí udělej si test. 🙂

kixi
16. apr 2012

@mamka32 pokud jsi mela posledni ms 31.3 tak nekdy v teto dobe muze teprve probihat ovulace, takze podle me tehotna byt jeste nemuzes a pokud ano tak par dni a to by jsi nepoznala nic...

kamila05
4. feb 2013

ahojte ja bi som chcela poradit boli ma v podbrusku a slabo picha menstruaciu som mala pred dvoma tizdnami ale iba 3 dni bolia ma prsia a casto mocim...bola som uz dvakrat tehotna ale o babo som prisla naposledy pred dvoma mesiacmi prosim vas poradte mi mohla bi som bit zase tehotna.Dakujem

kamila05
4. feb 2013

ahojte ja bi som chcela poradit mam bolesti v podbrusku a aj slabe pichanie menstruaciu som mala pred dvomi tizdnami iba 3dni bolia ma prsia a stale mocim....bola som uz dvakrat tehotna ale o babo som prisla naposledi pred dvoma mesiacmi prosim vas poradte mi mohla bi som bit zase tehotna.Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre