Bolesti podbruška a krížov. Som tehotná?

mandy29
22. aug 2009

Ahojte kočky...snažíme sa o bábatko, približne pred týždňom som si všimla že som pribrala, až tak že všetko mi je malé, bolí ma podbruško, kríže, prsia ma bolia ale len v časti ako sú kostice na podpire. Keď si prehmatávam podbuško, okolo slabín ho mám tvrdé a hrudkovité. Pred dvoma mesiacmi som mala cystu na pravom vaječníku, v apríli som ešte stále mala anovulačné cykly, beriem duphaston. Robila som si baby testík, ale vyšla len jedna čiarka, menštruáciu som mala slabú, len tri dni, ale stále mám pocit že by som mohla byť tehu. Môj lekár má dovolenku, chcem od neho odísť a ísť ku druhému...takže kým navštívim lekára chvíľu to potrvá...mali ste niektorá takéto stavy? Myslíte že by to mohla byť opäť cysta...mätie ma to pribratie, podľa výpočtov ak by som bola tehotná mohla by som byť v 6 týždni ak by to minulý mesiac vyšlo...je možné aby som tak skoro pribrala...už som z toho zúfalá...

weweruschka
15. feb 2013

Ahojky mám skoro to samé bolesti v celém podbříšku, které přecházejí do kříží na zádech. Začátek poslední menses 24.1., začátek bolesti 11.2. a trvá stále až do ted. Prsa sice citlivá nemám, ale ani u prvního dítka jsem je neměla v těhu citlivá až ke konci těhu. S přítelem jsme se snažili od středy 6.2, čtvrtek, pátek, neděle, pondělí i když v pondělí to bylo dost bolavé jestli je to opožděná ovu. , tak nechápu jak to jiné zvládají při milování to totiž bolí opravdu dost. Odhadované plodné dny jsem vypočítala cca od 5.2 do 10.2. Mohu se zeptat zda má některá podobné zkušenosti? Myslím jestli to nejsou náhodou příznaky započatého těhotenství, na test je ještě brzy. Pokud bolest nepřejde tak v ůterý mažu na gindu. A kdybi to bylo opožděná ovu trvali by bolesti více jak 5 dní ? Jsem s toho celá zmatená a přítel taky, myslí si jesli mi našim snažením nějak neublížil, nikdy předtím jsem ovu bolestivou neměla. Děkuji za jakoukoli radu.

weweruschka
15. feb 2013

@weweruschka Zapomněla jsem dodat že jsempřehnaně unavená vždy odpadnu s malým při uspávání nebývalo to tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre