Bolesti v krížoch. Som tehotná?

k23
27. mar 2008

Ahojte bola som u doktora mala som bolesti v podbrusku a strasne ma bolia krize.Pred tyz.som si robila dva testy a boli poz.ale mi povedal ze su to zle vyhodene peniaze.Povedal ze je to ovulacia a mam cakat este na mrchu.A ze moze byt aj to ze som vo 4tyzdni,ale mi nezobral ani krv iba ma prehmatal.O 14 dni mam prist znova neviem o co mu idete. 😒

jankaa26
28. mar 2008

to máš dobré, aspoň ti povedal, aby si prišla o týždeň, mne spravil prehliadku a povedal, že dovidenia o rok, pako...a tiež ma boleli križe ako nikdy a este aj špinenie som mala, bolo mi zle, zápchu som mala... ako ja neviem, s priateľom sme sa milovali, ale namala by som byť z čoho tehotná, ale možnosť je tu vždy, ako som sa dočítala...

sandrika
28. mar 2008

kk23 kedy máš mať mrchu?

k23
autor
28. mar 2008

o tyzden ale ma bolai krize mam vytok a bolesti v podbrusku

mareklucka
28. mar 2008

Ahojte,
k23 mňa dnes začali bolieť kríže,ovulku som mala min. týždeň... A kríže ma stále boleli počas MS a tú mám dostať na budúci týždeň...

k23
autor
28. mar 2008

mareklucka mne je dnes strasne blbo.Tak sa snazite cakas na mrchu?Mne sa bohove drieme a boli ma vsetko 😝

mareklucka
28. mar 2008

Ano snažíme sa,je mi to divné a k tomu ma začali bolieť aj prsia... Najradšej by som skúsila test,ale myslím,že to je ešte skoro a preto ešte počkám asi týždeň a potom skúsim.V koľký DC si si robila testy???

k23
autor
28. mar 2008

ja som mala men.ale inu ako mavam tak sa mi to nezdalo.Urobila som si dva testy a boli poz.bolo to pred 2tyzdnami o 14 dni mam ist ku gyn.na sono. 😉 Test sa da spravit po 5 dnoch mozneho otehotnenia 😀

mareklucka
28. mar 2008

Viem,že sa dá ale neverím tomu... Tak Ti držím palce aby to dobre dopadlo 😉

k23
autor
28. mar 2008

Tak musis len cakat neboj ono to pride 😉 A nech sa aj tebe dari len trebe mysliet pozitivne aj ked to niekedy nejde 😀

mareklucka
28. mar 2008

Ďakujem,ja myslím pozitívne 😵 Potom daj vedieť ako dopadlo to sono 😉

k23
autor
28. mar 2008

Napisem sa tesim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre