Bolesti v podbrušku. Môžem byť tehotná?

lincina
23. feb 2009

Ahojte babenky chcela by som vás poprosiť o radu..začala som pociťovať bolesti v podbrušku..bola som za svojou gynekologičkou a ona mi dala nejaké antibiotika vraj som prechladla..doužívala som ich a bolí ma to znova..pred mesiacom som mala menštruáciu v 24.dni a teraz čakám na menštruáciu už som ju mala dostať dávno dnes je to už 30. den čo obvykle nemávam..mám s toho strach..tehotná by som nemala byť lebo mi robila vyšetrenia 1.krát keď som tam bola a boli negatívne a od vtedy som už mala normálnu menštruáciu..prechladnutá nie som lebo necítim bolesti iba v podbrušku stále ako keby som mala dostať ale stále nič ani len náznak. Je možné že by som bola v druhom stave? ako dlho môže meškať menštruácia?

bodka13
23. feb 2009

😉 veď si urob testík...mimochodom ja keď som bola tehu cítila som v podbrušku akoby tlak,proste ako by mal prísť menzes

...ak si tehu tak môže meškať 9 mesiacov 😀

gijar
23. feb 2009

lincina, tak to riesim teraz aj ja, akurat si o chvilu idem pe papier na UZV, snad zajtra pojdem....tu nerobi UZV gynekolog totiz.....take iste bolesti ako ked mam silny menzes v prve dni a este plus ked si stlacim miesto kde by mal byt pravy vajecnik, picha a boli....ja zasa riesim ci to nebdue nejaka vacsia cysta a bojim sa ☹

mariynka
23. feb 2009

aj ja mam tento problem.. 🙄 kramy meskaju treti den 🙄 a bolesti v podbrusku su na nevydrzanie.. mam podozrenie na chronicky zapal mocovych ciest.. a uz neviem,ako proti tomu bojovat 😒
antibiotika uz nechcem.. 🙄 🙄 tak pijem caje.. tehul urcite nie som.. 😉
ja nemam cas behnut k dokimu.. tak ked budete mat nejake vysledky, dajte vediet 😉 🙂 🙂

colito333
29. sep 2014

awojte meska mi menzes a mam strasne bolesti v podbrusku. Test som si robila asi 4 krat a je negativni. Strasne sa bojim a neviem ci som v tom alebo je to nejaka choroba. Byva mi aj casto zle skoro az na vracanie stalo sa to uz niekomu. Za rady Dakujem

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre