Bolesti v podbrušku po menštruácii

jarush20
24. feb 2016

Ahojte baby, s priateľom sme sa 11.2 pokúsili o bábätko potom 13.2 mi začala menstruacia a trvala 4 dni piatok 19.2 sme sa opäť pokúsili o bábätko od soboty mi trvali bolesti pod bruškom a tlaky ako keby som mala dostať menštruáciu od včera ma pobolievaju prsia a neviem co mam robit 😒 gynekologické idem až 10.3 máte niekto s niečim takýmto skúsenosť? Ďakujem vopred za odpoved

misel0806
24. feb 2016

@jarush20 a testik si si nerobila?? Ked mas pochybnosti??☺

jarush20
autor
24. feb 2016

Robila som si dnes a nič 😢 možno este priskoro

misel0806
24. feb 2016

@jarush20 ked negat tak je to skoro. Sak ked ides na gyndu tak ti urcite povedia ci si alebo nie ak by ti brali krv tak ti to zistia hned. Krv ti ukaze skor ako test. Drzim ti palce nech ti to dobre dopadne😀😀😀

jarush20
autor
25. feb 2016

Hej hej viem 🙂 len ja som tak strašne nedočkava .... A neviem ci to bude uhniezdovanim ta bolesť pod bruškom alebo čím 🙂

misel0806
25. feb 2016

@jarush20 mne ked sa vajicko uhniezdnovalo tak som slabulinko krvacala. Nic iba ruzove kvapky. Najprv som si myslela ze co je to za menzes. Ale ked sim to hovorila doktorovi povedal ze to bolo implantacne spinenenie kedy sa vajicko uhniezdnovalo ze zena moze pri tom slabo krvacat. A ovulku nahodou nemas?😀😀

jarush20
autor
25. feb 2016

Nie nemam mam ju mat 1.3. a nikdy som nemala takého bolesti pred ovulkou.... A trvajú až do dnes 😢 a chodím častejšie na záchod ....

jarush20
autor
25. feb 2016

@misel0806 No asi predsa som ju mala 😂 mala som taký výtok ako želatínu a miestami takú mliečnu .... A potom som mala dosť časté mocenie stale ma tlačilo na maternici .... Uz to prešlo ale boli ma tam stale niečo 😢😂

misel0806
25. feb 2016

@jarush20 bingoo. Pocas ovulky mas vytok si vlhka bolia prsia aj vajecniky aj podbrusko tak ako pri menzese ovulujes uvolnuju sa ti vajicka najlepsie k nim pridat semeno a mozno sa zrodi novy zivot🚼🚼🚼skus si robit testy a uvidis drzim ti✊✊✊✊✊

jarush20
autor
26. feb 2016

@misel0806 ďakujem 😘🙂